Autor Wątek: ONICO Warszawa - Asseco Resovia Rzeszów sobota, 12.01, godz. 14:45  (Przeczytany 15525 razy)

mmb

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 161
Odp: ONICO Warszawa - Asseco Resovia Rzeszów sobota, 12.01, godz. 14:45
« Odpowiedź #30 dnia: Stycznia 13, 2019, 14:43:21 pm »
Od wielu lat kto ma Penczewa ten ma medal w +L, taki zawodnik to skarb dla zespołu - super w defensywie, swoje dołoży w ataku, świetna zagrywka, mówi po polsku i nie kosztuje wiele ;)

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1406
Odp: ONICO Warszawa - Asseco Resovia Rzeszów sobota, 12.01, godz. 14:45
« Odpowiedź #31 dnia: Stycznia 13, 2019, 14:59:00 pm »
Tym bardziej szkoda jego trzeciego sezonu, gdzie siłą trzymano sfochowanego Pencheva zamiast jakoś się z nim dogadać przed rozpoczęciem rozgrywek.
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: ONICO Warszawa - Asseco Resovia Rzeszów sobota, 12.01, godz. 14:45
« Odpowiedź #32 dnia: Stycznia 13, 2019, 23:53:54 pm »
Pierwsze dwa sety słuchałem w Radiu Centrum. Bogdan mocno gimnastykował się, aby coś pozytywnego powiedzieć. I jako jedyny pozytyw to kibice Resovii, którzy dość licznie na to spotkanie przyjechali w ponad 100 osób.
Koń jaki jest to każdy widzi. Mam podobne odczucia jak inni. Bardzo zawiodłem się na zespole. Niemal miesięczna przerwa na spokojne przepracowanie nad grą i wyeliminowanie błędów poprzednika... I co? I nic.
Po takim meczu nie wiem, czy nie powinno rozgonić na cztery strony świata i zbudować drużynę od nowa. Niestety oznacza to, iż kolejny rok z rzędu czeka nas rewolucja.

I na koniec taka smutna refleksja. Transfer Miki powoli wyrasta na największy niewypał w historii nowożytnej Resovii. I nie kupuję tłumaczenia o kontuzji. Widziały gały co brały. Wszyscy mówili, iż najważniejsze to zbadać zdrowie Mateusza bo tu może być problem. Podobno sprawdziliśmy to. I wyszło jak zawsze. Sanatorium Resovia. Leczy najlepiej. Jeszcze parę meczów przed nami. Może coś jeszcze się poprawi w grze Mateusza. Talent ma ale zdrowia już nie.

Wilinho10

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 114
Odp: ONICO Warszawa - Asseco Resovia Rzeszów sobota, 12.01, godz. 14:45
« Odpowiedź #33 dnia: Stycznia 14, 2019, 22:02:59 pm »
Dorzucę swoje 3 grosze do meczu. Po raz kolejny nie dało się oglądać pary naszych polskich przyjmujących. Który to już mecz gdzie procenty w ataku oscylują koło 15-30%. Tak się nie da grać. Nie na takim poziomie. Pytanie ile to jeszcze będziemy oglądać. Fajnie ,że wreszcie zagrał coś więcej Nicolas. Jednak od razu było widać ,że chłopak odbijał piłke od października dosłownie ?kilka razy?. Dlatego te błędy w przyjęciu i ataku. Bardzo duży brak ogrania. Wszyscy już w Polsce mówią ,że bez Rossarda ten zespół nie istnieje.
 
Co jest w tej Resovii, że każdy były zawodnik który gra przeciwko niej wchodzi i ma dzień konia. Depowski, Kurek, Penchev, Lynnel, Peszko to takie przykłady które mi się na szybko w tym sezonie nasuwają.

Tak się zastanawiam o co my w tym sezonie gramy. Bo po takich meczach jak z Warszawą to chyba tylko po to żeby sobie o tak ?pograć?, bez większych nakładów sił i dograć sezon do końca. Ciekawy jestem czy w klubie jest jeszcze jakiś plan naprawczy, aby ratować ten sezon wszystkimi możliwymi siłami. Mam nadzieje ,że nie wiara w to ,że nagle niektóre osoby się obudzą i będą grać na przynajmniej tych 50% w meczu i zdobyczy dwucyfrowej. Zaraz będzie 15 kolejka.

Może mój pomysł jest idiotyczny, ale myślę ,że ciekawą opcją byłoby ściągnięcie, wypożyczenie? zagranicznego przyjmującego. Biorąc pod uwagę ,że Łukasz jest na rozegraniu, David mógłby grać swoje przejścia po przekątnej z Maślakiem, to zostają nam dwa miejsca na obcokrajowców. Rynek w tym okresie jest na pewno ubogi. Też nie wiem do końca jak wygląda sprawa wypożyczeń zawodników. Ostatnio czytałem ,że Jastrzębie miało u siebie na testach Brendena Sandera, brata Taylora. Dzisiaj Jerzy Mielewski mówił że nie do końca spasował trenerowi i chyba nic z tego nie będzie. Na koniec listopada Zawiercie kupiło Portugalczyka Ferreire, który jeszcze nie tak dawno grał w Trento i w Ankarze. Ale to był chyba transfer medyczny związany z kontuzją Olka Akrema. Dzisiaj z Jastrzębiem naprawde solidnie się zaprezentował. Może akurat warto byłoby spróbować poprzyglądać podobnym zawodnikom dostępnym na ten okres. Zagraniczniak do pary z Tibo mógłby przynajmniej trochę uratować ten sezon, biorąc pod uwagę co mamy teraz na tej pozycji. Co o tym sądzicie?

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: ONICO Warszawa - Asseco Resovia Rzeszów sobota, 12.01, godz. 14:45
« Odpowiedź #34 dnia: Stycznia 15, 2019, 05:51:47 am »
Okienko transferowe dla zawodników krajowych było otwarte do końca roku. Dla zagranicznych prawdopodobne jest miesiąc dłużej. Później już transfery medyczne, czego nikomu nie życzę.

Ciekawych nazwisk bez kontraktu praktycznie nie ma. Oczywiście mając pieniądze można kogoś wykupić że słabszych lig lub kogoś kto się gdzieś tam z trenerem pokłócił np. jak Oliva.

pewniak

  • miNumXD
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 344
    • Prime ?asual Dating - Verified Damsels
Odp: ONICO Warszawa - Asseco Resovia Rzeszów sobota, 12.01, godz. 14:45
« Odpowiedź #35 dnia: Stycznia 15, 2019, 11:00:32 am »
Myślicie, że jest sens w ogóle brać pod uwagę jakiekolwiek transfery (o medycznym nie mówię, bo tego nigdy się nie planuje)? Jest jak jest i trzeba z tego wyciągnąć maksa.
- z Tibo na pewno będzie lepiej,
- drużyn, w których zawodnicy zepną się tak jak Kurek, Penchev i Wojtaszek, już nie będzie (w żadnej nie ma tylu naszych byłych :) )
- w obecnym składzie gra już momentami wyglądała więcej niż nieźle
Co ma być to będzie. Nie ma się co napalać, ale też nie ma co tragizować.

SupporteRR

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 208
  • Resovia Rzeszów na zawsze w moim sercu
Odp: ONICO Warszawa - Asseco Resovia Rzeszów sobota, 12.01, godz. 14:45
« Odpowiedź #36 dnia: Stycznia 15, 2019, 17:20:35 pm »
Myślę, że już chyba lepiej, po prostu dać szansę Szerszeniowi. Rzeczywiście raczej lepszych zawodników na rynku nie znajdziemy. Wiem, wiem, Szerszeń wszedł na plac z Onico i skończył bodajże 1 piłkę na 6. Ale wydaje mi się, że ten chłopak ma potencjał. Pokazał to już w meczu z Trento. Przynajmniej nie boi się uderzyć mocno, w przeciwieństwie do Buszka czy Miki. Jak wróci Tibo, to będąc trzecią siłą w ataku Szerszeń może by sobie poradził. Tylko musi utrzymać przyjęcie i musi wtedy grać Masłowski,który nie wiadomo w jakiej jest formie po kontuzji. W sumie wtedy trochę szkoda Luke, do którego w tym sezonie obok Tibo można mieć chyba najmniejsze pretensje.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: ONICO Warszawa - Asseco Resovia Rzeszów sobota, 12.01, godz. 14:45
« Odpowiedź #37 dnia: Stycznia 15, 2019, 18:16:02 pm »
Myślicie, że jest sens w ogóle brać pod uwagę jakiekolwiek transfery (o medycznym nie mówię, bo tego nigdy się nie planuje)? Jest jak jest i trzeba z tego wyciągnąć maksa.
- z Tibo na pewno będzie lepiej,
- drużyn, w których zawodnicy zepną się tak jak Kurek, Penchev i Wojtaszek, już nie będzie (w żadnej nie ma tylu naszych byłych :) )
- w obecnym składzie gra już momentami wyglądała więcej niż nieźle
Co ma być to będzie. Nie ma się co napalać, ale też nie ma co tragizować.
Nie ma. Nikt za darmo grać nie przyjdzie a myślę, iż my już wydajemy budżet z kolejnego sezonu. Zawsze budżet jest na styk a my kilka nadprogramowych transferów zrobiliśmy.

Timur

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 591
Odp: ONICO Warszawa - Asseco Resovia Rzeszów sobota, 12.01, godz. 14:45
« Odpowiedź #38 dnia: Stycznia 16, 2019, 10:30:02 am »
A i rozgrywacz w kwadracie niezbyt tani.
"Środkiem nie wygrywa się meczu - LT"

Tibo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 89
Odp: ONICO Warszawa - Asseco Resovia Rzeszów sobota, 12.01, godz. 14:45
« Odpowiedź #39 dnia: Stycznia 19, 2019, 17:00:23 pm »
Zawiercie 3:1 Onico 😣