Autor Wątek: Wyjazd na mecz GKS Katowice - Asseco Resovia 22.02.2017 (środa, mecz o 20:30)  (Przeczytany 20907 razy)

benio

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 53
Odp: Wyjazd na mecz GKS Katowice - Asseco Resovia 22.02.2017 (środa, mecz o 20:30)
« Odpowiedź #30 dnia: Stycznia 20, 2019, 20:03:59 pm »
Z tego co wiem Cretu jest tylko na dogranie sezonu.

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Wyjazd na mecz GKS Katowice - Asseco Resovia 22.02.2017 (środa, mecz o 20:30)
« Odpowiedź #31 dnia: Stycznia 20, 2019, 20:04:39 pm »
Cretu dzisiejszym składem,rzucił ręcznik, jak możemy rozpoczynać mecz zawodnikami, którzy miesiąc lub dłużej leczyli kontuzje. Najbardziej czego mi brakuje to takie czyste ludzkie wkurw*enie, żaden zawodnik nie zareaguje, trener poklepuje po plecach, na litosc trener Prygiel nie boi sie opier*olic kapitana czy zalinskiego, a u nas głaskanie, ciągnięcie zawodników na sile, zaraz będzie ich prosił żeby zagrali

Tak robi to genialny trener i wspaniały psycholog Cretu, to oczywiście opinia....., a nie ważne kogo, już dawno skompromitował się autor tych słów takimi wypowiedziami, a teraz po prostu ze wstydu zaszył się w norce.  :D ;).

Serio? Ja mam nadzieje że Igła takiego dylematu nie będzie miał i budowe zespołu zacznie od znalezienia trenera z naprawde wysokiej półki, obecny trener skompromitował się w takim samym stopniu jak reszta zespołu.

Rzadko zgadzałem się z forumowiczem kael, ale w tym miejscu pełna zgoda, budowę zespołu trzeba rozpocząć od trenera, obecny trener może co najwyżej poprowadzić Lublę  :D


Bini@

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 67
Odp: Wyjazd na mecz GKS Katowice - Asseco Resovia 22.02.2017 (środa, mecz o 20:30)
« Odpowiedź #33 dnia: Stycznia 20, 2019, 20:13:45 pm »
Z tego co wiem Cretu jest tylko na dogranie sezonu.
Skąd info?

Tim

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 768
Odp: Wyjazd na mecz GKS Katowice - Asseco Resovia 22.02.2017 (środa, mecz o 20:30)
« Odpowiedź #34 dnia: Stycznia 20, 2019, 20:16:55 pm »
najwyższa pora aby powiedzieć, że teraz przyszedł czas na wytężona pracę Pana Prezesa Igły!
podziękować za współpracę temu wynalazkowi na ławce trenerskiej i poszukać dobrego trenera, który zbuduje i poprowadzi nowy zespół z którego będziemy dumni w przyszłości, który ma charakter i waleczność w sercu!
to co gra dziś pod nazwą Resovia to nawet nie jest zespół - zapomnijmy o tym sezonie, o 6 miejscu i trzymajmy kciuki za Prezesa Igłe
połowie tej zgrai należy jak najszybciej podziękować, ale czasy.

biperion

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1941
Odp: Wyjazd na mecz GKS Katowice - Asseco Resovia 22.02.2017 (środa, mecz o 20:30)
« Odpowiedź #35 dnia: Stycznia 20, 2019, 20:18:17 pm »
Jeśli chodzi o rozsądne wydawanie pieniędzy na transfery i pensje ten sezon można to porównać do palenia dolarami w kominku bo zimno.

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Wyjazd na mecz GKS Katowice - Asseco Resovia 22.02.2017 (środa, mecz o 20:30)
« Odpowiedź #36 dnia: Stycznia 20, 2019, 20:21:04 pm »
Skąd info?

Cretu sam mówił, że kontrakt obowiązuje do końca sezonu, a gdy zarząd będzie zadowolony i zaproponuje dalszą współpracę, to..... . Chyba nie można mieć złudzeń, że zostanie zaproponowana trenerowi Cretu dalsza współpraca..... chyba że z Aks-em, chociaż tam pracują lepsi trenerzy, więc żegnaj genialny trenerze. Poszukaj sobie pracy, tam gdzie niektórzy forumowicze proponowali pracę poprzedniemu trenerowi.

mmb

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 161
Odp: Wyjazd na mecz GKS Katowice - Asseco Resovia 22.02.2017 (środa, mecz o 20:30)
« Odpowiedź #37 dnia: Stycznia 20, 2019, 20:24:25 pm »
Z tego co wiem Cretu jest tylko na dogranie sezonu.
Widać ;)

Sprowadzić takiego wystawiacza na pierwszego, który dobrze grał tylko w Berlinie i to kilka sezonów temu, to duża sztuka. No ale amerykański team spirit i jest w kadrze, więc musi być dobry..

biperion

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1941
Odp: Wyjazd na mecz GKS Katowice - Asseco Resovia 22.02.2017 (środa, mecz o 20:30)
« Odpowiedź #38 dnia: Stycznia 20, 2019, 20:28:41 pm »
chyba że z Aks-em, chociaż tam pracują lepsi trenerzy, więc żegnaj genialny trenerze. Poszukaj sobie pracy, tam gdzie niektórzy forumowicze proponowali pracę poprzedniemu trenerowi.

Majerze co z zasadą że trenera rozliczać i oceniać/zwalniać będziesz po sezonie, matematyczne szanse na mistrzostwo nadal są :)

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Wyjazd na mecz GKS Katowice - Asseco Resovia 22.02.2017 (środa, mecz o 20:30)
« Odpowiedź #39 dnia: Stycznia 20, 2019, 20:49:54 pm »
Majerze co z zasadą że trenera rozliczać i oceniać/zwalniać będziesz po sezonie, matematyczne szanse na mistrzostwo nadal są :)

Przecież jeszcze go nie rozliczam  8) :). Z matematyki byłem średni, ale nijak nie wychodzi mi aby jakiekolwiek szanse jeszcze były, ale cuda się zdarzają. Teoretycznie to i Onico może wypaść z szóstki, ale czy jest to w ogóle możliwe ?