Autor Wątek: Wyjazd na mecz GKS Katowice - Asseco Resovia 22.02.2017 (środa, mecz o 20:30)  (Przeczytany 20908 razy)

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1399
Odp: Wyjazd na mecz GKS Katowice - Asseco Resovia 22.02.2017 (środa, mecz o 20:30)
« Odpowiedź #20 dnia: Stycznia 20, 2019, 19:18:33 pm »
Myślę już o przyszłym sezonie. Oby ten obecny dograć bez kontuzji. To wszystko.
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

Resofan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 411
Odp: Wyjazd na mecz GKS Katowice - Asseco Resovia 22.02.2017 (środa, mecz o 20:30)
« Odpowiedź #21 dnia: Stycznia 20, 2019, 19:20:27 pm »
Niestety ubijamy dno , może to i dobrze że kończą się złudzenia ,sezon stracony mam nadzieję że ten kto ściągnął Mikę do Resovi już z naszym klubem definitywnie zakończył współpracę.

A ja mam nadzieję, że nie zakończył. O ile ten skład to autorski pomysł Kowala, to akurat Mika jest chyba jedynym wyjątkiem. Jestem przekonany, że został on sprowadzony na polecenie A. Górala, który wielokrotnie w wywiadach mówił, że pozbycie się Miki było największym błędem Resovii za kadencji Asseco. Kowalowi nie było z Miką po drodze i raczej  nie sądzę, żeby akurat on naciskał na jego sprowadzenie.
Zresztą Mika to nie jest jedyny problem drużyny. Chyba to jest pierwszy sezon od lat, w którym z całego składu do gry o wyższe cele nadaje się dwóch, może trzech zawodników. O ile zawsze wku...ała mnie polityka gruntownej przebudowy niezależnie czy sezon był bardziej czy mniej udany, tak teraz na dobrą sprawę nie ma za bardzo kogo zostawić. No chyba, że celem na przyszły sezon będzie utrzymanie w lidze. Sponsorzy mają w końcu jakiś kres cierpliwości.....
« Ostatnia zmiana: Stycznia 20, 2019, 19:23:41 pm wysłana przez Resofan »

MARIOX

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 588
Odp: Wyjazd na mecz GKS Katowice - Asseco Resovia 22.02.2017 (środa, mecz o 20:30)
« Odpowiedź #22 dnia: Stycznia 20, 2019, 19:28:21 pm »
Tak został zatrudniony wbrew trenerowi .

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Wyjazd na mecz GKS Katowice - Asseco Resovia 22.02.2017 (środa, mecz o 20:30)
« Odpowiedź #23 dnia: Stycznia 20, 2019, 19:30:47 pm »
Aktualny sezon wybitnie pokazał że zbiór znanych nazwisk może starczyć zaledwie na utrzymanie w lidze. Niech się cieszą że Szczecin się wycofał bo jeszcze mogliby spaść z ligi.

Z całej sytuacji na razie najbardziej zawiodłem się na sztabie trenerskim. Wszyscy mieliśmy nadzieję na impuls i przynajmniej lekka poprawę a tutaj wygląda to równie tragicznie jak na początku. Na miejscu Igły miałbym bardzo duży dylemat czy zostać przy tym sztabie czy nie zrobić całkowitej czyszczenia i zacząć budowę od zera.

Kiko1905

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 471
Odp: Wyjazd na mecz GKS Katowice - Asseco Resovia 22.02.2017 (środa, mecz o 20:30)
« Odpowiedź #24 dnia: Stycznia 20, 2019, 19:31:35 pm »
Katastrofa, już mniejsza o kolejną porażkę, ale poziom gry i zaangażowania co niektórych zawodników poraża!!! Dzisiaj prezes Ignaczak ma prawo wejść do szatni i zrobić tam "jesień średniowiecza", a Mika, Buszek i Możdżonek nie powinni już do końca sezonu pojawić się na parkiecie.

Resofan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 411
Odp: Wyjazd na mecz GKS Katowice - Asseco Resovia 22.02.2017 (środa, mecz o 20:30)
« Odpowiedź #25 dnia: Stycznia 20, 2019, 19:32:50 pm »
Tak został zatrudniony wbrew trenerowi .
Nie wbrew trenerowi, tylko mimo trenera. Gdyby skład był zbudowany tak jak sobie  życzy trener to mielibyśmy dzisiaj szóstkę: Leon, Kubiak , Kurek, Nowakowski, Kochanowski, Drzyzga i Zatorski. Niestety trzeba czasem iść na kompromis.

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1673
  • D3
Odp: Wyjazd na mecz GKS Katowice - Asseco Resovia 22.02.2017 (środa, mecz o 20:30)
« Odpowiedź #26 dnia: Stycznia 20, 2019, 19:33:40 pm »
Na miejscu Igły miałbym bardzo duży dylemat czy zostać przy tym sztabie czy nie zrobić całkowitej czyszczenia i zacząć budowę od zera.

Serio? Ja mam nadzieje że Igła takiego dylematu nie będzie miał i budowe zespołu zacznie od znalezienia trenera z naprawde wysokiej półki, obecny trener skompromitował się w takim samym stopniu jak reszta zespołu.
W końcu.

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Wyjazd na mecz GKS Katowice - Asseco Resovia 22.02.2017 (środa, mecz o 20:30)
« Odpowiedź #27 dnia: Stycznia 20, 2019, 19:37:27 pm »
Nie wbrew trenerowi, tylko mimo trenera. Gdyby skład był zbudowany tak jak sobie  życzy trener to mielibyśmy dzisiaj szóstkę: Leon, Kubiak , Kurek, Nowakowski, Kochanowski, Drzyzga i Zatorski. Niestety trzeba czasem iść na kompromis.
Skład jest jaki jest i trenerzy akceptowali go. Zarówno jeden jak i drugi byli tego świadomi. Awans do 6 byłby sukcesem, brak awansu ale mała strata można przyjąć neutralnie bo można było to zakładać. Aktualny stan to porażka trenera i nie ma wytłumaczenia.

Serio? Ja mam nadzieje że Igła takiego dylematu nie będzie miał i budowe zespołu zacznie od znalezienia trenera z naprawde wysokiej półki, obecny trener skompromitował się w takim samym stopniu jak reszta zespołu.
Zgadzam się i też mam taką nadzieję, ale patrząc na wypowiedzi Igły to zapewne planował zostawienie trenera.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 20, 2019, 19:41:24 pm wysłana przez Piotras »

MARIOX

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 588
Odp: Wyjazd na mecz GKS Katowice - Asseco Resovia 22.02.2017 (środa, mecz o 20:30)
« Odpowiedź #28 dnia: Stycznia 20, 2019, 19:45:05 pm »
W Resovi w klubowym cieniu jest trener zawsze gotowy na wyzwania tylko trzeba zrobić karnety po 1000 ,zwiększyć budżet o 100 % i będzie samograj.

kuba1999

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Wyjazd na mecz GKS Katowice - Asseco Resovia 22.02.2017 (środa, mecz o 20:30)
« Odpowiedź #29 dnia: Stycznia 20, 2019, 19:48:50 pm »
Cretu dzisiejszym składem,rzucił ręcznik, jak możemy rozpoczynać mecz zawodnikami, którzy miesiąc lub dłużej leczyli kontuzje. Najbardziej czego mi brakuje to takie czyste ludzkie wkurw*enie, żaden zawodnik nie zareaguje, trener poklepuje po plecach, na litosc trener Prygiel nie boi sie opier*olic kapitana czy zalinskiego, a u nas głaskanie, ciągnięcie zawodników na sile, zaraz będzie ich prosił żeby zagrali