Autor Wątek: Wyjazd na mecz GKS Katowice - Asseco Resovia 22.02.2017 (środa, mecz o 20:30)  (Przeczytany 20900 razy)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: Wyjazd na mecz GKS Katowice - Asseco Resovia 22.02.2017 (środa, mecz o 20:30)
« Odpowiedź #70 dnia: Stycznia 21, 2019, 18:03:12 pm »
Wszystko świetnie pięknie ładnie
A czy nie przychodzi Wam do głowy że Tibo chciałby zagrać o coś?
Tacy pewni jesteście że zostanie? że to kwestia ceny? Ja taki pewny nie jestem.
Damian? Przyszedł dla kasy czy może coś osiągnąć a może po naukę?
Smith, Perry swoją wartość maja i ambicje zapewne też
A reszta to? Senatorium? Ot chwilowa przechowalnia? Oby do emerytury?
Coś tu ewidentnie nie gra. A przede wszystkim brak chemii wśród zawodników.
Kibic jest różny ale braku zaangażowania nie wybacza
Do meczu z Zaksą mają szansę udowodnić, iż po coś więcej niż kasę przyszli. Jeżeli przez ten czas tego nie byli w stanie, a tak traktuje miejsce poza 6 to w meczach o nic wolę ogrywać młodych. Ambicją Smitha, Perrego czy innych na pewno była walka o medale. Prawdopodobnie nie wyszło (bo przez jakiś czasy jeszcze cień teoretycznej szansy). Jak wyżej pisałem. Przegrać 3 do 0 z Katowicami chwały nikomu nie przynosi. I jak to mówi się, to byli w stanie zrobić także juniorzy z Aksu.

Co do Rossarda to po KMŚ jego wartość wzrosła. Natomiast złapał kontuzję i musi się odbudować. A z racji posuchy na pozycji przyjmującego to wolę Rossarda niż Mikę czy Buszka. Nie wiem czy zostanie. Igła zapewne to wie. Dobry zawodnik tylko czasem wygląda, jakby mu się nie chciało grać.

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1673
  • D3
Odp: Wyjazd na mecz GKS Katowice - Asseco Resovia 22.02.2017 (środa, mecz o 20:30)
« Odpowiedź #71 dnia: Stycznia 21, 2019, 18:10:13 pm »
Co z Shojim? Ja bym go jednak zostawił, bo na rynku nie znajdziemy nikogo lepszego.

Od Shojegio lepszy jest ściągnięty w środku sezonu Kozub, tak że na rynku lepszych graczy raczej nie brakuje.

A czy nie przychodzi Wam do głowy że Tibo chciałby zagrać o coś?
Tacy pewni jesteście że zostanie? że to kwestia ceny? Ja taki pewny nie jestem.

A ty jesteś taki pewny że po Tibo zgłosi się klub klub który gwarantuje wygrywanie? Bo ja taki pewny nie jestem.
Generalnie po tych 3 sezonach moje zdanie o Rassardzie jest takie że zawodnik dobry, może nawet bardzo dobry, ale w najważniejszych momentach pęka, zawodzi, nie daje czegoś ekstra.
W końcu.

mmb

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 161
Odp: Wyjazd na mecz GKS Katowice - Asseco Resovia 22.02.2017 (środa, mecz o 20:30)
« Odpowiedź #72 dnia: Stycznia 21, 2019, 18:52:06 pm »
Taki Komenda zjada drugiego wystawiacza USA.
Swoją drogą dobrze że są kluby i trenerzy którzy nie boją się stawiać na naszych młodych zdolnych.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1399
Odp: Wyjazd na mecz GKS Katowice - Asseco Resovia 22.02.2017 (środa, mecz o 20:30)
« Odpowiedź #74 dnia: Stycznia 21, 2019, 20:08:39 pm »
Bardzo, ale to bardzo fajne spotkanie w Manufakturze.
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

Wilinho10

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 114
Odp: Wyjazd na mecz GKS Katowice - Asseco Resovia 22.02.2017 (środa, mecz o 20:30)
« Odpowiedź #75 dnia: Stycznia 21, 2019, 20:22:00 pm »
Świetne to spotkanie Q&A. Widać ,że Prezes ma plan na tą drużynę i w przyszłym sezonie zbuduje naprawdę dobry i ambitny skład. Brawo Filip za zadawanie pytań. Widzę ,że masz parę ciekawych nazwisk z NCAA. Mogłeś zapytać jeszcze o tego młodego Sandera.  ;) Ściągniecie jednego z tych talentów wpisało by się w koncepcje prezesa. Młodzi zdolni plus doświadczenie.

Co do Niko i jego licencji. Niko powiedział to co kiedyś w wywiadzie. Zameldował się i musi 2 lata poczekać. O ile dobrze zrozumiałem to ten termin mija w Grudnui 2019? Może będzie to szybciej, ale to tylko zależy od decyzji władz FIVB.

Ja myślę ,że jest szansa żeby Tibo został na przyszły sezon. Ale wpływ będzie miało na to skład ekipy w przyszłym sezonie i konkretne cele ,o które będą grać.

Ryoovi

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 70
Odp: Wyjazd na mecz GKS Katowice - Asseco Resovia 22.02.2017 (środa, mecz o 20:30)
« Odpowiedź #76 dnia: Stycznia 21, 2019, 20:32:23 pm »
Bardzo fajne spotkanie. Super pomysł.

Czy można utworzyć osobny temat i tam wrzucać informacje o kolejnych takich transmisjach (spotkaniach)?

FLPman

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1354
  • C4:R9:M3
Odp: Wyjazd na mecz GKS Katowice - Asseco Resovia 22.02.2017 (środa, mecz o 20:30)
« Odpowiedź #77 dnia: Stycznia 22, 2019, 01:45:23 am »
Mogłeś zapytać jeszcze o tego młodego Sandera.  ;) Ściągniecie jednego z tych talentów wpisało by się w koncepcje prezesa.

Brenden Sander już poza NCAA :) Transfer z tej ligi niekoniecznie musi pasować do koncepcji, vide Jaeschke. I może okazać się trudny, trener Kowal nie jest wujkiem wszystkich siatkarzy tamtejszej ligi ;)

tenmisza

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 56
Odp: Wyjazd na mecz GKS Katowice - Asseco Resovia 22.02.2017 (środa, mecz o 20:30)
« Odpowiedź #78 dnia: Stycznia 24, 2019, 11:18:26 am »
 A ty jesteś taki pewny że po Tibo zgłosi się klub klub który gwarantuje wygrywanie? Bo ja taki pewny nie jestem.
Generalnie po tych 3 sezonach moje zdanie o Rassardzie jest takie że zawodnik dobry, może nawet bardzo dobry, ale w najważniejszych momentach pęka, zawodzi, nie daje czegoś ekstra.
[/quote]

Problem w tym, że w Resovii byli już tacy zawodnicy, którzy teoretycznie "w najważniejszych momentach zawodzili, pękali i nie dawali czegoś ekstra", po czym w innych klubach byli topowymi graczami. Choćby przywołam ostatni przykład Olka Śliwki w Zaksie. Oglądałem wczorajszy mecz w pucharze ze Skrą i trudno jest się nie zgodzić (z przykrością) z komentatorami, że "on TAM jest na swoim miejscu..., a o poprzednim sezonie w Resce wolałby raczej zapomnieć...". Coś w tym jest, że na przestrzeni ostatnich lat wypuściliśmy sporo zawodników, którzy rozwijali skrzydła dopiero po opuszczeniu Resovii. Nie łudziłbym się co do Rossarda, ale myślę, że zatrzymanie jego jest możliwe o ile nie zainteresują się nim  kluby włoskie...
« Ostatnia zmiana: Stycznia 24, 2019, 11:21:00 am wysłana przez tenmisza »

Greg

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 214
Odp: Wyjazd na mecz GKS Katowice - Asseco Resovia 22.02.2017 (środa, mecz o 20:30)
« Odpowiedź #79 dnia: Stycznia 24, 2019, 14:00:36 pm »
Czy ktoś oglądał mecz Onico z Nysą?
W obecnej formie to byśmy z polową pierwszej ligi przegrali.