Autor Wątek: Asseco Resovia Rzeszów - Aluron Virtu Warta Zawiercie, 01.02., godz. 20:30.  (Przeczytany 26440 razy)

SupporteRR

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 208
  • Resovia Rzeszów na zawsze w moim sercu
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Aluron Virtu Warta Zawiercie, 01.02., godz. 20:30.
« Odpowiedź #40 dnia: Lutego 01, 2019, 22:44:07 pm »
Myślę, że niektórzy zawodnicy ułatwili Prezesowi Ignaczakowi podjęcie decyzji na przyszłość. Chyba że te decyzje już zapadły. Spaść nie spadniemy, awansować do 6, nie awansujemy. Jak w ostatnich meczach nie było motywacji do walki, jak na Resoviaka przystało to zastanawiam się co będzie w następnych meczach. No własnie - walczyć jak na Resoviaka przystało.... Czy tylko Igła to pamięta??? :'(

blowoff

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Aluron Virtu Warta Zawiercie, 01.02., godz. 20:30.
« Odpowiedź #41 dnia: Lutego 01, 2019, 23:01:58 pm »
Aż dziwne, że jeszcze nic nie napisano o żenującym zachowaniu obecnych dzisiaj na Podpromiu troglodytów. Ja jeszcze rozumiem gwizdanie na zawodnika w wyniku zdenerwowania po nieudanej akcji (choć to też nic pozytywnego nie wnosi), ale gwizdanie na Mikę gdy ten wychodzi na boisko w szóstce, albo wykonuje zagrywkę jest moim zdaniem niedopuszczalne.

Choć rozśmieszyło mnie, jak podczas jednej akcji grupa kibiców bardzo cisnęła po Mice, który zamknął im usta pojedynczym blokiem.

mistrz2014

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 334
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Aluron Virtu Warta Zawiercie, 01.02., godz. 20:30.
« Odpowiedź #42 dnia: Lutego 01, 2019, 23:06:21 pm »
Tak myślę że tylko Igła pamięta
Tą drużyną walczyć nie potrafi/nie umie/nie chce/
więc pozostałe mecze o pietruszkę trzeba tylko odklepać i WAKACJE
Bo o szacunek kibica to przecież się starać nie ma po co bo za chwilę WAKACJE

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6940
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Aluron Virtu Warta Zawiercie, 01.02., godz. 20:30.
« Odpowiedź #43 dnia: Lutego 01, 2019, 23:09:07 pm »
Aż dziwne, że jeszcze nic nie napisano o żenującym zachowaniu obecnych dzisiaj na Podpromiu troglodytów. Ja jeszcze rozumiem gwizdanie na zawodnika w wyniku zdenerwowania po nieudanej akcji (choć to też nic pozytywnego nie wnosi), ale gwizdanie na Mikę gdy ten wychodzi na boisko w szóstce, albo wykonuje zagrywkę jest moim zdaniem niedopuszczalne.
Niektórzy twierdzą, że "kibic ma prawo do wyrażania niezadowolenia".
Troglodyci są dziś w modzie, więc nie trzeba się dziwić, że moda dociera również na Podpromie.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

maniek

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 46
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Aluron Virtu Warta Zawiercie, 01.02., godz. 20:30.
« Odpowiedź #44 dnia: Lutego 01, 2019, 23:11:17 pm »
Jak dla mnie Mika był dzisiaj chyba najbardziej aktywny.

Tim

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 768
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Aluron Virtu Warta Zawiercie, 01.02., godz. 20:30.
« Odpowiedź #45 dnia: Lutego 01, 2019, 23:23:12 pm »
ja myślę, że gwiżdżących na nieporadność i brak zaangażowania zawodników Sovi było dziś sporo, wręcz bardzo dużo - z tym, że skutecznie ich gwizdy były zagłuszane przez kibiców z Zawiercia, którzy byli co najmniej dwa razy głośniejsi od naszego KK i zdominowali dziś Podpromie.
Znęcać się nad tą konstelacją grajków w pasach nie ma sensu i dajmy sobie z tym spokój - sezon pokazuje, że potrzebne są duże zmiany począwszy od trenerów a kończąc na zawodnikach i tylko myśl o przyszłym sezonie pozwala zachować resztki pozytywnego myślenia.
to jest najgorsza Resovia od niepamiętnych lat.
Prezes Igła chyba nie ma już żadnych złudzeń w tym momencie .... żal patrzeć na to co wyprawia się na Podpromiu



dzidek

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 817
  • Im mniej ludzie myślą, tym więcej mówią!
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Aluron Virtu Warta Zawiercie, 01.02., godz. 20:30.
« Odpowiedź #46 dnia: Lutego 01, 2019, 23:39:52 pm »
A ja jestem wściekły na siebie  >:(
Bo znowu szedłem na mecz z piep...nadzieją. Czy to zasiadam przed TV czy jadę na Podpromie, to zawsze robią to z nadzieją "teraz będzie fajnie, w końcu porządnie zagramy" !!!
Qrna znowu zrobiłem sam siebie w bambuko, że miałem nadzieję (mimo wszystko) i na coś liczyłem...

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Aluron Virtu Warta Zawiercie, 01.02., godz. 20:30.
« Odpowiedź #47 dnia: Lutego 02, 2019, 09:18:45 am »
Niby człowiek wiedział, ale miał nadzieję iż scenariusz będzie inny.
Przez cały sezon zastanawiam się, co się dzieje? Ci zawodnicy trenują o grają że sobą już pół roku a nie widać nic, co by im wychodziło. W żadnym z siatkarskich elementów nie jesteśmy dobrzy. Zagrywka, która miała być naszą siłą praktycznie istnieje w szczątkowej formie. Są asy ale większość to o pomstę woła. Z blokiem raz jest a innym razem go nie ma wcale. Naprawdę zaczynam się zastanawiać, co my na treningach robimy. Rozumiem, iż można grać padakę na wyjazdach. Ale u siebie?
Osobny temat to Mateusz Mika. Mam nieodparte wyrażenie, iż on przez kibiców zostanie wskazany jako kozioł ofiary tego sezonu. Patrząc na niego mam wyrażenie, iż coś niedobrego się z nim dzieje. Miota się, próbuje pomóc ale kompletnie nie wychodzi. Miewa przebłyski dobrej gry, ale popełnia też babole. I niezależnie jak gra to trener go trzyma na boisku. Wiem, iż może jest nadzieja na "przebudzenie zawodnika". Ale nie wiem czy tym nie pogarsza sprawy. Czy Mateusz nie skończy się psychicznie.
Jeżeli naszą słabością jest przyjęcie to czemu trener Cretu nie zaryzykuje i na drugie przyjęcie nie wstawi Perrego? Limit nas nie trzyma a zaczniemy przyjmować.
Jak pisałem ostatnio, po meczu z Zaksą chciałbym aby Resovia grała składem Kozub, Dryja, Lemański, Rossard, Szerszeń, Masłowski i Schulz. Gorszych wyników niż obecny skład nie osiągniemy.

Ofensywa medialna Igły trwa w najlepsze. Pełno tego, ale cóż innego można zrobić? Nie tylko kibice postawili już krzyżyk na tej drużynie. Ale sezon jeszcze trwa i parę meczów zostało. W tym ten prestiżowy że Skrą. Przy dzisiejszej formie obu zespołów może być ciekawie. Wygrana Resovii nic nam nie da a może wyrzucić Skrę z play off.

I na końcu coś o kibicach Zawiercia. Od dawna nie było tak licznej grupy kibiców gości. Był ich 120 osób. Ich doping nie był taki jak np. Zaksy, bardzo fajnie się zaprezentowali. I z tego co wiem, nie tylko do Rzeszowa w tak licznej grupie jeżdżą.

pewniak

  • miNumXD
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 344
    • Prime ?asual Dating - Verified Damsels
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Aluron Virtu Warta Zawiercie, 01.02., godz. 20:30.
« Odpowiedź #48 dnia: Lutego 02, 2019, 09:29:58 am »
To wygląda tak, jakby w kontraktach zawodników była klauzula o możliwości rozwiązania kontraktów bez żadnych konsekwencji, jeśli wynik końcowy będzie poniżej xx miejsca. Tibo zapomniał jak się gra, a Mika liderem z 54% skutecznością - pierwszy pewnie pozostanie, drugi walczy o pieniądze zapisane w kontrakcie.

Taka tam teoria spisku

maćko

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 577
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Aluron Virtu Warta Zawiercie, 01.02., godz. 20:30.
« Odpowiedź #49 dnia: Lutego 02, 2019, 10:02:12 am »
Wynik jak inne tej drużyny, nie ma sie do czego przyczepić  :-\
Jak wyglądało przywitanie Alka bo z opowieści słyszałem że i tu się Resovia nie popisała ??