Autor Wątek: Asseco Resovia - PGE Skra Bełchatów -10.02.2019 godz 14:45  (Przeczytany 13214 razy)

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Asseco Resovia - PGE Skra Bełchatów -10.02.2019 godz 14:45
« Odpowiedź #20 dnia: Lutego 11, 2019, 08:12:41 am »
Kapitalny mecz Kawiki. Chyba tym meczem Shoji rozwiał wątpliwości kto powinien być podstawowym sypaczem w tym sezonie. Już od kilku meczów brakowało nam dobrej sypy. Szkoda tylko, że Cretu tyle czekał z tą zmianą. Poza szybkim rozegraniem...19 serwisów i ani jednej pomyłki! Do tego 3 asy!
Tibo w sowim stylu, ale nie byłoby tej kapitalnej skuteczności w ataku, gdyby nie dobra sypa właśnie.
Natomiast...cichym bohaterem tego meczu jest dla mnie Rafał Buszek. Może tego nie widać w statystykach, ale Rafał był często celowany zagrywką i dawał radę. To kolejny jego stabilny mecz.
Nie jest dla mnie bardzo istotne, że Skra była osłabiona. Dlaczego nie jest to tak istotne? Dlatego, że to my ten mecz wygraliśmy, a nie Skra go przegrała.
Może coś jednak drgnie?...
Do sezonu piłkarskiego został jeszcze prawie miesiąc. Byłoby bardzo fajnie, gdyby ten czas wypełniły mi prawdziwe emocje siatkarskie!
To co...wszyscy do Kędzierzyna?!  :)
« Ostatnia zmiana: Lutego 11, 2019, 08:18:52 am wysłana przez leon »

gregy69

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 453
Odp: Asseco Resovia - PGE Skra Bełchatów -10.02.2019 godz 14:45
« Odpowiedź #21 dnia: Lutego 11, 2019, 09:52:40 am »
Kapitalny mecz Kawiki. Chyba tym meczem Shoji rozwiał wątpliwości kto powinien być podstawowym sypaczem w tym sezonie.

Chciałbym przypomnieć, że kilka kolejek temu identyczne komentarze były pisane w drugą stronę. Że to Kozub udowodnił, na kogo trener powinien stawiać do końca sezonu.
Moim zdaniem, niech trener stawia na tego, który lepiej się prezentuje na treningach, a jeśli nie idzie, niech reaguje szybko zmianą tak jak wczoraj.
Kozub prosił się o tę zmianę od kilku kolejek. Po 2-3 niezłych meczach, stał się rażąco niedokładny. Ale to nic dziwnego. Mądrze powiedział Kadziu, chyba podczas transmisji z Będzina. Nie ma na świecie dobrych, 21-letnich rozgrywających. W tym wieku, to można być co najwyżej kandydatem na rozgrywającego. Najlepsi rozgrywający to zawodnicy po 30-tce, często mocno po 30-tce. Przed Łukaszem jeszcze lata pracy nad warsztatem.
Bardzo jestem ciekawy gry Schulza z Kawiką. Wieszamy psy na tym pierwszym, a ja podaczas ostatnich spotkań, nie pamiętam dobrej piłki, którą by dostał od Kozuba. Wciąż widzę Damiana, który notorycznie goni piłkę, albo jest pod nią podwieszony. Może to faktycznie kwestia tego, że to on ma problem z timingiem, ale spróbowałbym go w parze z Shojim.
« Ostatnia zmiana: Lutego 11, 2019, 09:54:35 am wysłana przez gregy69 »

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6918
Odp: Asseco Resovia - PGE Skra Bełchatów -10.02.2019 godz 14:45
« Odpowiedź #22 dnia: Lutego 11, 2019, 11:03:20 am »
Bardzo jestem ciekawy gry Schulza z Kawiką. Wieszamy psy na tym pierwszym, a ja podaczas ostatnich spotkań, nie pamiętam dobrej piłki, którą by dostał od Kozuba. Wciąż widzę Damiana, który notorycznie goni piłkę, albo jest pod nią podwieszony. Może to faktycznie kwestia tego, że to on ma problem z timingiem, ale spróbowałbym go w parze z Shojim.
Tylko, że taka para była już próbowana. Problemem Damiana nie jest rozgrywający, bo on już z trzecim rozgrywającym (Redwitz, Shoji, Kozub) jakoś nie może się "zgrać". Problemem Damiana jest sam Damian. Polecam mecze reprezentacji Polski podczas MŚ'18. Damian wchodził na krótkie zmiany, ale cierpiał podobnie jak dziś w Resovii. Właściwie to żaden atak nie wszedł mu "na czysto". Klepał te piłki i klepał. Coś wpadło, ale więcej w tym przypadku niż mocy.
Damian sam się musi ogarnąć. Problem lezy w jego głowie i nie spowodowała tego problemu Resovia.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

krisT

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 297
Odp: Asseco Resovia - PGE Skra Bełchatów -10.02.2019 godz 14:45
« Odpowiedź #23 dnia: Lutego 11, 2019, 13:28:43 pm »
Tylko, że taka para była już próbowana. Problemem Damiana nie jest rozgrywający, bo on już z trzecim rozgrywającym (Redwitz, Shoji, Kozub) jakoś nie może się "zgrać". Problemem Damiana jest sam Damian. Polecam mecze reprezentacji Polski podczas MŚ'18. Damian wchodził na krótkie zmiany, ale cierpiał podobnie jak dziś w Resovii. Właściwie to żaden atak nie wszedł mu "na czysto". Klepał te piłki i klepał. Coś wpadło, ale więcej w tym przypadku niż mocy.
Damian sam się musi ogarnąć. Problem lezy w jego głowie i nie spowodowała tego problemu Resovia.

Zgadzam się co do Damiana w 100 %.

dzidek

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 816
  • Im mniej ludzie myślą, tym więcej mówią!
Odp: Asseco Resovia - PGE Skra Bełchatów -10.02.2019 godz 14:45
« Odpowiedź #24 dnia: Lutego 11, 2019, 16:03:11 pm »
Wczoraj w końcu gra naszej Drużyny dała to na co długo czekaliśmy - frajdę  ;D
Przed meczem, gdy wchodziliśmy na halę mówiłem to towarzyszy "oby wstydu tylko nie było". Raz, że nie było wstydu to dodatkowo na prawdę ręce same się do oklasków składały  ;)
Parę razy patrzyliśmy na siebie zdziwieni i każdy zgodnie stwierdził "podmienili nam Drużynę"  :)
Ostatni raz zadowoleni w miarę z gry w PL, to chyba byliśmy na ZAKSIE (wtedy przegrali, ale zagrali na dobrym poziomie).
Teraz i wygrana i dobry styl - BRAWO  ;D
A Igła to chyba zaraz po meczu powinien polecieć do Tibo z długopisem i nowym kontraktem po podpis  :P :P :P

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1399
Odp: Asseco Resovia - PGE Skra Bełchatów -10.02.2019 godz 14:45
« Odpowiedź #25 dnia: Lutego 11, 2019, 17:36:49 pm »
Hau! Hau! Hau!

Brawo, brawo i jeszcze raz brawo. Podobało mi się ustawienie drużyny, zwłaszcza na zagrywce. Po Kawice: Tibo, David i JJ- milutko, coś musiało wpaść i wpadało nie raz i nie dwa.
Chyba wykrystalizowała się "6" a może "7" na resztę sezonu następny mecz.
Tibo jest carem, wczorajsze sto lat dla JJ i Marcina przebiłoby tylko ogłoszenie nowego kontraktu z Francuzem.
« Ostatnia zmiana: Lutego 11, 2019, 20:36:31 pm wysłana przez repres1 »
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!