Autor Wątek: Wyjazd na mecz ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Asseco Resovia 16.02.2019 (sobota 14.45)  (Przeczytany 27842 razy)

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6939
Odp: Wyjazd na mecz ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Asseco Resovia 16.02.2019 (sobota 14.45)
« Odpowiedź #70 dnia: Lutego 17, 2019, 23:05:03 pm »
Ufa tym, którym zaufałby każdy, bo każdy liczyłby na to że Schulz i Mika się przełamią grą i zaczną wreszcie prezentować swój nominalny poziom.
Każdy? A skąd Ci się to wzięło, że "każdy"?
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

maćko

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 577
Odp: Wyjazd na mecz ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Asseco Resovia 16.02.2019 (sobota 14.45)
« Odpowiedź #71 dnia: Lutego 17, 2019, 23:23:30 pm »
Zaraz zaraz, popatrzmy na historię na chłodno. Przychodzi Cretu w trakcie sezonu i zaczyna od stabilizowania składu (tzn. próbuje zbudować pewność zawodników dając im kredyt zaufania nawet gdy idzie im słabo). Ufa tym, którym zaufałby każdy, bo każdy liczyłby na to że Schulz i Mika się przełamią grą i zaczną wreszcie prezentować swój nominalny poziom...

A może miał już odgórnie narzucone że Ci z wysokimi kontraktami mają grać bez względu na to jaki poziom prezentują. Palec Cretu wziął na niego wszystkie komentarze. W tej chwili przejął cała presję na siebie, niech zawodnicy dalej robią to co potrafią i nie zajmują się tym co piszą w necie. Przemyślana strategia??


« Ostatnia zmiana: Lutego 18, 2019, 00:10:48 am wysłana przez repres1 »

blowoff

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: Wyjazd na mecz ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Asseco Resovia 16.02.2019 (sobota 14.45)
« Odpowiedź #72 dnia: Lutego 17, 2019, 23:32:48 pm »
Nie wiem co ma na celu ta dyskusja i ogrom teorii spiskowych, kiedy nikt poza samym Cretu nie wie, o co chodziło.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: Wyjazd na mecz ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Asseco Resovia 16.02.2019 (sobota 14.45)
« Odpowiedź #73 dnia: Lutego 17, 2019, 23:38:41 pm »
Smutne to. Odnieśliśmy wspaniałe zwycięstwo a dziennikarze skupili się na nic nie znaczącym incydencie po meczu. Jeżeli trener rzeczywiście pokazał to co mówią to źle zrobił. I myślę, iż nie ma sensu dalej dążyć co autor miał na myśli bo do niczego to mądrego nie doprowadzi. Bo nic mądrego za tym nie stoi. Stało się niech trener wyciągnie wnioski a tymczasem gramy dalej. W środę kolejny ważny mecz i nie ma sensu zajmować się pierdołami.

Panowie dziennikarze Polsatu, jeżeli zrobili cały program o tym incydencie to są żenujący. Klikalność rośnie, ale co to ma wspólnego z promocją siatkówki? Wiem, iż Resovia to wdzięczny temat do programu bo tak naprawdę tylko jej kibiców cokolwiek w siatkówce jeszcze  interesuje. Tyle złego dzieje się w klubach, kilka klubów jest na skraju bankructwa a oni program o Cretu. Tak jakby to był największy problem polskiej siatkówki. Ci sami dziennikarze nie radzili powiadomić tymczasem o oszustwie czołowych graczy Zaksy przez pewnego Pana. I o tej aferze w środowisku wiedziano od dłuższego czasu. Nie było na ten temat programu Prawda siatki, w 2018 nawet się o tym nie zająknęli. Tacy to "dziennikarze". Panowie róbcie dalej takie programy a na hale niedługo mało kto będzie chodził. Szkoda, iż nie pochylą się nad słabą frekwencją na meczach ligowych. Nad problemem, iż z roku na rok spada liczba kibiców. Oglądałem w piątek mecz w Bydgoszczy. Smutny widok na trybunach. Inny temat: Będzin rozsprzedaje skład. Czy dla takiej drużyny jest miejsce w lidze? Itd.

Ps. Cretu obejmując Resovię wiedział, iż to przygoda tylko do końca rundy. To, że Igła pracuje nad kolejnym sezonem to też żadną tajemnicą nie jest. A kluczowa osoba to osoba trenera. Aby nie popełnić błędy z Serniottim trener będzie wybrany jeszcze podczas obecnego sezonu. I myślę, iż postawa zawodników nie będzie miała wpływu na decyzję, które już podjęto. W tym na przedłużenie kontraktów.
« Ostatnia zmiana: Lutego 17, 2019, 23:40:26 pm wysłana przez A :) »

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6939
Odp: Wyjazd na mecz ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Asseco Resovia 16.02.2019 (sobota 14.45)
« Odpowiedź #74 dnia: Lutego 18, 2019, 00:18:58 am »
Palec Cretu wziął na niego wszystkie komentarze. W tej chwili przejął cała presję na siebie, niech zawodnicy dalej robią to co potrafią i nie zajmują się tym co piszą w necie. Przemyślana strategia??
A co niby takiego "piszą w necie", że zawodnicy mieliby się tym zajmować?
Są godniejsze sposoby "brania na siebie komentarzy". Można np. włożyć na głowę czapeczkę z dzwoneczkami.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: Wyjazd na mecz ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Asseco Resovia 16.02.2019 (sobota 14.45)
« Odpowiedź #75 dnia: Lutego 18, 2019, 01:26:40 am »
Tak z ciekawości, to Cretu tak śmiga po Polsku aby wszystko rozumieć co mówią w Polsacie?

juniorymp

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 433
Odp: Wyjazd na mecz ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Asseco Resovia 16.02.2019 (sobota 14.45)
« Odpowiedź #76 dnia: Lutego 18, 2019, 08:30:49 am »
Cretu to gość z jajami pokazał gdzie ma pseudo redaktorów.Dlaczego Kadziewicz przybrał kolory Resovii? Dlaczego nie trąbią o przekręcie w Zaksie gdyby to my byli to by nas równo z błotem zrównali. Boją się że naszym kosztem wyleci Skra z szóstki a to wtedy będzie niektórych pseudo redaktorów bolało. Bo niektórzy komentatorowie są tacy słabi jak ta nasza liga. Boją się że dostanie im się od kibiców lub oprawe zrobi się na ich bezmyślne nagadywanie na Resovię.  Razem jesteśmy Resovią
« Ostatnia zmiana: Lutego 18, 2019, 08:50:50 am wysłana przez juniorymp »
O moja Resovio nie zdradze Cie,
inni Cie zdradzili, na Ciebie bluźnili
ja nie zdradze Cie

Tim

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 768
Odp: Wyjazd na mecz ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Asseco Resovia 16.02.2019 (sobota 14.45)
« Odpowiedź #77 dnia: Lutego 18, 2019, 09:00:50 am »
To, że redaktorzy tworzący programy w których naśmiewają się z Sovii, wykorzystują każdą sposobność, aby zamiast podnieść pozytywny przekaz o polskiej lidzie równo w dół ściągają jedną z ich wizytówek w czasie gdy inne zespoły przy potężnych skandalach (ZAKSA) dopieszcza się milczeniem zasługuje na dziennikarskie słowa potępienia, zresztą wypowiadam się o tylko o dziennikarzach z Polsatu, którzy kreują odbiór siatkówki w Polsce - inni dziennikarze zapraszani do Polsatu zauważmy wypowiadają się o klubach dobrze lub co najwyżej tak aby im nie zaszkodzić, ale ... niestety do poziomu tej polsatowskiej bufonady nieprawdopodobnie prostackim zachowaniem dołączył nasz trener. Nie chcę go tłumaczyć czy miał powody czy nie miał - jeśli my zaczniemy takie zachowanie określać błahostką ktoś za niedługo napluje nam w twarz, tak jak ganimy stronniczych dziennikarzy powinniśmy za takie zachowanie zganić naszego trenera, który od początku pracy w Sovii jakoś nie dał się poznać z tych dobrych cech w mojej ocenie - chwała mu za to, że zdecydował się przygarnąć ten bałagan po Kowalu, ale pamiętajmy .. był pewien amerykański libero w ASZ Olsztyn któremu po podobnym zachowaniu podziękowano za współpracę - tak się w tym sezonie celebruje zwycięstwa w Sovii, szkoda.

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Wyjazd na mecz ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Asseco Resovia 16.02.2019 (sobota 14.45)
« Odpowiedź #78 dnia: Lutego 18, 2019, 09:13:55 am »
Cretu to gość z jajami pokazał gdzie ma pseudo redaktorów.Dlaczego Kadziewicz przybrał kolory Resovii? Dlaczego nie trąbią o przekręcie w Zaksie gdyby to my byli to by nas równo z błotem zrównali. Boją się że naszym kosztem wyleci Skra z szóstki a to wtedy będzie niektórych pseudo redaktorów bolało. Bo niektórzy komentatorowie są tacy słabi jak ta nasza liga. Razem jesteśmy Resovią

Miałem się już w tej materii nie odzywać. Ale muszę. Cretu to niby gość z jajami?! Może, ale śmierdzącymi na całą Polskę. ŚMIERDZĄCYMI CHAMÓWĄ i PROSTCTWEM. Mam nadzieję, że Prezes Ignaczak zareaguje.  Niestety chcąc niechcąc takie buractwo Cretu szkodzi wizerunkowi Resovii. Zamiast mówić o pięknym zwycięstwie chłopaków, świetnej grze, to musimy się takim quanem zajmować. Bardzo się cieszę, że redaktorzy Polsatu zareagowali. Bo z chamstwem i prostactwem trzeba walczyć. Bez względu czy dotyczy to trenera Resovii, Skry, Zaksy czy Trefla.   
Redaktorów z Polsatu zostawiłbym w spokoju. Przez cały sezon byli bardzo delikatni, na to co nasza drużyna pokazywała. Kurcze, 3 zwycięstwa a tu już taka napinka. Zalecam więcej pokory i umiarkowanie w osądach nad dziennikarzami .
« Ostatnia zmiana: Lutego 18, 2019, 09:16:58 am wysłana przez Slawko »

Paulina

  • Moderator
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: Wyjazd na mecz ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Asseco Resovia 16.02.2019 (sobota 14.45)
« Odpowiedź #79 dnia: Lutego 18, 2019, 10:03:36 am »
Nie popieram zachowania trenera. Jego gest uważam za niechlubny, nieelegancki, niepotrzebny, etc. Ale pragnę zauważyć:
1. Tomasz D. robi przekręt jakiego w polskiej siatkówce nie było. Kradnie z kont swoich kolegów i podopiecznych kase. Co na to panowie Lepa I Mielewski: NIC. W ogóle nie podejmują tematu.
2. Zawodnik Skry, Ebadipur po ostatnim meczu z Treflem rzuca się na sędziego, jest agresywny, nie podaje ręki zawodnikom Gdańska, wychodzi. Co na to Mielewski: takich emocji w lidze nam potrzeba.

Takich przykładów mogę tu mnożyć.

Oczywiście. Gest Cretu trzeba potępiać, ale NIE ROZUMIEM po co roztrzasaja do kogo był skierowany.
Podrzucam Wam link do tłita niezależnego dziennikarza, który świetnie podsumowuje wczorajszą prawdę siatki. https://twitter.com/MKwietko/status/1097390560992743424?s=19
PozdRRo
Kocham Ją a Ona mnie!  Nigdy nie zostawię Jej!