Autor Wątek: Wyjazd na mecz ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Asseco Resovia 16.02.2019 (sobota 14.45)  (Przeczytany 27725 razy)

maćko

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 577
Odp: Wyjazd na mecz ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Asseco Resovia 16.02.2019 (sobota 14.45)
« Odpowiedź #80 dnia: Lutego 18, 2019, 10:12:53 am »
A co niby takiego "piszą w necie", że zawodnicy mieliby się tym zajmować?
Są godniejsze sposoby "brania na siebie komentarzy". Można np. włożyć na głowę czapeczkę z dzwoneczkami.
Dobrze wiesz ile się pisało o Resovi ostatnio to po co głupkowato pytasz ?? Czapeczka z dzwoneczkami ?? słabe  ;)
Sposób jaki wybrał Cretu nie należy do eleganckich to fakt, wkurza mnie tylko jedno w tym wszystkim o tym palcu powstał program,a o przekręcie w Zaksie cisza  >:( :o
 

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6916
Odp: Wyjazd na mecz ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Asseco Resovia 16.02.2019 (sobota 14.45)
« Odpowiedź #81 dnia: Lutego 18, 2019, 10:18:57 am »
Nie wiem ile się pisało "w necie" o Resovii, bo większość "w necie" jest takim barachłem, że szkoda mi czasu na czytanie tych głupot.
Kolego Maćko, wyhamuj trochę, bo nabieram przekonania, że gest trenera Cretu jest gestem odpowiednim dla towarzystwa, w którym się znalazł. Byłeś jego doradcą medialnym?
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Wyjazd na mecz ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Asseco Resovia 16.02.2019 (sobota 14.45)
« Odpowiedź #82 dnia: Lutego 18, 2019, 10:30:04 am »
Nie popieram zachowania trenera. Jego gest uważam za niechlubny, nieelegancki, niepotrzebny, etc. Ale pragnę zauważyć:
1. Tomasz D. robi przekręt jakiego w polskiej siatkówce nie było. Kradnie z kont swoich kolegów i podopiecznych kase. Co na to panowie Lepa I Mielewski: NIC. W ogóle nie podejmują tematu.
2. Zawodnik Skry, Ebadipur po ostatnim meczu z Treflem rzuca się na sędziego, jest agresywny, nie podaje ręki zawodnikom Gdańska, wychodzi. Co na to Mielewski: takich emocji w lidze nam potrzeba.

Takich przykładów mogę tu mnożyć.

Oczywiście. Gest Cretu trzeba potępiać, ale NIE ROZUMIEM po co roztrzasaja do kogo był skierowany.
Podrzucam Wam link do tłita niezależnego dziennikarza, który świetnie podsumowuje wczorajszą prawdę siatki. https://twitter.com/MKwietko/status/1097390560992743424?s=19
PozdRRo

Paulina, nie jest tak jak piszesz jeżeli chodzi o  Tomasza Drzyzgę i reakcję redaktorów Mielewskiego i Lepy. To właśnie Jurek Mielewski w Prawdzie Siatki nie szczypał się i powiedział z imienia i nazwiska o kogo chodzi. Owszem, stwierdzili również, żeby nie ferować wyroków, bo Tomasz Drzyzga nie złożył wyjaśnień.Ale potępili całą sytuację i zachowanie syna swojego kolegi. Na daną chwilę to co mogli zrobili.

Paulina

  • Moderator
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 946
Odp: Wyjazd na mecz ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Asseco Resovia 16.02.2019 (sobota 14.45)
« Odpowiedź #83 dnia: Lutego 18, 2019, 10:45:03 am »
Paulina, nie jest tak jak piszesz jeżeli chodzi o  Tomasza Drzyzgę i reakcję redaktorów Mielewskiego i Lepy. To właśnie Jurek Mielewski w Prawdzie Siatki nie szczypał się i powiedział z imienia i nazwiska o kogo chodzi. Owszem, stwierdzili również, żeby nie ferować wyroków, bo Tomasz Drzyzga nie złożył wyjaśnień.Ale potępili całą sytuację i zachowanie syna swojego kolegi. Na daną chwilę to co mogli zrobili.
Być może masz rację. Nie jestem w stanie śledzić wszystkich programów. Jeśli jest tak jak mówisz, to biję się w pierś i odszczekuję przykład pierwszy.
Mimo wszystko. Jedni mają przyzwolenie na pewne zachowania, inni wręcz przeciwnie. Jak dla mnie zachowanie trenera słabe, ale snucie domysłów, że gest skierowany w stronę Ignaczaka też mocne nie było. Smutne to, bo gdzie w tym wszystkim rzetelność dziennikarska.

Mają świetną oglądalność, mogliby zrobić symulacje tabeli, mogliby podaumowywać mecze kolejki, to co zaskakiwało, to co się wydarzyło, kto grał super, kto przeciętnie, kto słabo. Mogli te 30 minut spożytkować na świetny materiał. A co dostaliśmy w zamian? 30 min paplaniny i snucia domysłów w czyją stronę Cretu wykonał fatalny gest, kto go  zatrudnił, kto go może zwolnić, i kto go  chwali w sm.
Szkoda.
Kocham Ją a Ona mnie!  Nigdy nie zostawię Jej!

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6916
Odp: Wyjazd na mecz ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Asseco Resovia 16.02.2019 (sobota 14.45)
« Odpowiedź #84 dnia: Lutego 18, 2019, 10:59:00 am »
Poważna rozmowa słabo się sprzedaje. Ludzie pragną dziwowiska i dziwowisko dostają. Rzeczowa rozmowa? Przecież to nudne, bo nikt nikomu nie dowalił.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

pewniak

  • miNumXD
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 344
    • Prime ?asual Dating - Verified Damsels
Odp: Wyjazd na mecz ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Asseco Resovia 16.02.2019 (sobota 14.45)
« Odpowiedź #85 dnia: Lutego 18, 2019, 11:06:22 am »
Każdy? A skąd Ci się to wzięło, że "każdy"?
No fakt, "każdy" jest nie do obronienia. Ale tak realnie patrząc, mając na ataku Jarosza i Schulza i na przyjęciu Mikę, Buszka i Szerszenia to serio myślisz, że znalazłby się trener, który zacząłby od "budowania" Jarosza i Buszka?
Teraz wiemy, że nie wypaliło. Ale w tamtym momencie...

Zresztą teraz wypalił Buszek i Jarosz, ale jak za chwilę się zatną to będzie tak jak z Kozubem po pierwszych meczach, kiedy to wynoszony był pod sufit, a teraz czytam komentarze, że jest za słaby.

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Wyjazd na mecz ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Asseco Resovia 16.02.2019 (sobota 14.45)
« Odpowiedź #86 dnia: Lutego 18, 2019, 11:10:51 am »
Jeżeli chodzi o o zachowanie Ebadipura po meczu z Treflem, to faktycznie było nieciekawe. Dobrze, że Katic stanął między nim a sędzią, a potem trener Piazza go odciągnął. Mogło się to skończyć naruszeniem nietykalności sędziego, a w konsekwencji dożywotnią dyskwalifikacją. Poza tym nie zaczekał, aby podziękować drużynie przeciwnej za walkę i uciekł do szatni. Jeżeli tak mają wyglądać emocje, których potrzebuje nasza siatkówka, to ja dziękuję za taką profesjonalną ligę.
 A kara niechybnie Irańczyka dosięgnie. Ze strony CEVu, który takich zachowań bez konsekwencji nie przepuszcza. I dobrze.

Mam nadzieję, że redaktorzy z Prawdy Siatki ustosunkują się do zachowania Ebadipura

Paulina

  • Moderator
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 946
Odp: Wyjazd na mecz ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Asseco Resovia 16.02.2019 (sobota 14.45)
« Odpowiedź #87 dnia: Lutego 18, 2019, 11:15:05 am »
Sławku, Pan Mielewski już się na ten temat wypowiedział.
https://twitter.com/Mielewski/status/1096148560788316160?s=19
Kocham Ją a Ona mnie!  Nigdy nie zostawię Jej!

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6916
Odp: Wyjazd na mecz ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Asseco Resovia 16.02.2019 (sobota 14.45)
« Odpowiedź #88 dnia: Lutego 18, 2019, 11:45:38 am »
No fakt, "każdy" jest nie do obronienia. Ale tak realnie patrząc, mając na ataku Jarosza i Schulza i na przyjęciu Mikę, Buszka i Szerszenia to serio myślisz, że znalazłby się trener, który zacząłby od "budowania" Jarosza i Buszka?
Teraz wiemy, że nie wypaliło. Ale w tamtym momencie...
"Budowanie", "w tamtym momencie"? Przecież od KMŚ było widać, że Mateusz i Damian nie nadają się do gry. Potrzebowaliśmy porażki w półfinale, żeby to zauważyć? Od "budowania" formy zawodników są treningi, a nie mecze. Mecze są do wygrywania.
Niestety, łykaliśmy polsatowskie banialuki, że "winni są rozgrywający". Zła diagnoza przyniosła złe skutki. Teraz próbujemy te skutki niwelować. Szkoda, że tak późno. Oby się udało.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

minion

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 52
Odp: Wyjazd na mecz ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Asseco Resovia
« Odpowiedź #89 dnia: Lutego 18, 2019, 11:57:15 am »
To Prawda siatki nie mając pomysłu na program zaczęła wyłaniać trenerów dla RR i Skry. Zaproponowali Heynena, Gruszkę, zwolnili Piazzę, zatrudnili Gogola. A co niech się dzieje.
W szczycie sezonu. Bez wskazania od kogo to wiedzą i czy potwierdzone na 100%.
Może niech wywiad zrobią z każdym trenerem to się dowiedzą.
To takie chwalenie się że my wiemy ale nie powiemy skąd.
Pomimo nawet tego że pewnie sporo kontraktów na następny sezon jest już podpisanych. Ale skoro klub ani zawodnik nie wydali komunikatu to po co plotkować (w trakcie sezonu).
Tak żeby zamieszać w lidze i podbić oglądalność.