Autor Wątek: Wyjazd na mecz ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Asseco Resovia 16.02.2019 (sobota 14.45)  (Przeczytany 27723 razy)

pewniak

  • miNumXD
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 344
    • Prime ?asual Dating - Verified Damsels
Odp: Wyjazd na mecz ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Asseco Resovia 16.02.2019 (sobota 14.45)
« Odpowiedź #90 dnia: Lutego 18, 2019, 12:23:55 pm »
Od "budowania" formy zawodników są treningi, a nie mecze. Mecze są do wygrywania.
Miałem na myśli "budowanie" w rozumieniu mentalnym, a nie formy.

Niestety, łykaliśmy polsatowskie banialuki, że "winni są rozgrywający". Zła diagnoza przyniosła złe skutki. Teraz próbujemy te skutki niwelować. Szkoda, że tak późno. Oby się udało.
Sugerujesz, że trener i prezes swoje decyzje opierali na polsatowskich banialukach i m. in dlatego zwolnili Redwitza? Mielewski z Łapą im podpowiedzieli?

pewniak

  • miNumXD
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 344
    • Prime ?asual Dating - Verified Damsels
Odp: Wyjazd na mecz ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Asseco Resovia
« Odpowiedź #91 dnia: Lutego 18, 2019, 12:26:57 pm »
To Prawda siatki nie mając pomysłu na program zaczęła wyłaniać trenerów dla RR i Skry. Zaproponowali Heynena, Gruszkę, zwolnili Piazzę, zatrudnili Gogola. A co niech się dzieje.
W szczycie sezonu. Bez wskazania od kogo to wiedzą i czy potwierdzone na 100%.
Może niech wywiad zrobią z każdym trenerem to się dowiedzą.
To takie chwalenie się że my wiemy ale nie powiemy skąd.
Pomimo nawet tego że pewnie sporo kontraktów na następny sezon jest już podpisanych. Ale skoro klub ani zawodnik nie wydali komunikatu to po co plotkować (w trakcie sezonu).
Tak żeby zamieszać w lidze i podbić oglądalność.
Nie chcę być adwokatem diabła, ale...
W tym momencie kluczowe decyzje już w klubach raczej zapadły. Mielewski i Lepa są "głęboko" w środowisku i mają informacje nieoficjalne i z tego korzystają w swoim "luźnym" programie. Na antenie Polsatu nie mogliby powiedzieć o transferach, bo tak jak piszesz powinni to poprzeć rzetelnym argumentem lub wypowiedzią. A tych nikt im w tym momencie sezonu nie powie, bo nie może tego zrobić. Natomiast plotkować zawsze można. I to robią.

SupporteRR

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 208
  • Resovia Rzeszów na zawsze w moim sercu
Odp: Wyjazd na mecz ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Asseco Resovia 16.02.2019 (sobota 14.45)
« Odpowiedź #92 dnia: Lutego 18, 2019, 12:37:06 pm »
Sławku, Pan Mielewski już się na ten temat wypowiedział.
https://twitter.com/Mielewski/status/1096148560788316160?s=19
Jeżeli chodzi o o zachowanie Ebadipura po meczu z Treflem, to faktycznie było nieciekawe. Dobrze, że Katic stanął między nim a sędzią, a potem trener Piazza go odciągnął. Mogło się to skończyć naruszeniem nietykalności sędziego, a w konsekwencji dożywotnią dyskwalifikacją. Poza tym nie zaczekał, aby podziękować drużynie przeciwnej za walkę i uciekł do szatni. Jeżeli tak mają wyglądać emocje, których potrzebuje nasza siatkówka, to ja dziękuję za taką profesjonalną ligę.
 A kara niechybnie Irańczyka dosięgnie. Ze strony CEVu, który takich zachowań bez konsekwencji nie przepuszcza. I dobrze.

Mam nadzieję, że redaktorzy z Prawdy Siatki ustosunkują się do zachowania Ebadipura
Rozumiem, że pan Mielewski twierdzi, że zachowanie Ebadipura wpisuje się w standardy ligi irańskiej. Jednak ten zawodnik gra w klubie polskim, a to był mecz ligi mistrzów. Plusliga nie potrzebuje przekleństw trenerów, wulgarnych gestów,bijatyk czy atakowania sędziów. Jeśli zachowanie Ebadipura było w porządku, to co było nie tak z gestem trenera Cretu? Albo nie robimy odcinka o gescie Cretu, albo robimy dwa - o Cretu i o wybrykach Irańczyka. Sytuacji z meczu Skra- Trefl nie widziałem, ale jeśli rzeczywiście prawie doszło do naruszenia nietykalności sędziego, to moim zdaniem jest to sprawa poważniejsza od pokazania środkowego palca do kamery, choć oba wybryki nieakceptowalne i nie do przyjęcia. Jeśli emocje w lidze irańskiej są przednie w związku z ,,naparzanką", to nie widzę przeciwskazań do wprowadzenia do użytku na meczach reprezentacji trąbek ogłuszających i nakłonienia naszej publiki do dopingu nacjonalistycznego wzorem z meczów kadry Iranu w Teheranie. Skoro czerpiemy od najlepszych, to czemu nie na całego? >:( ;)


Paulina

  • Moderator
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 946
Odp: Wyjazd na mecz ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Asseco Resovia 16.02.2019 (sobota 14.45)
« Odpowiedź #94 dnia: Lutego 18, 2019, 13:22:10 pm »
Ja z tematem Cretu i jego gestu kończę. Z tematem dziennikarzy o podwójnych standardach moralności (w zależności od Klubu, o którym się mowi) również.
Zamierzam się nadal delektować tym sobotnim zwycięstwem. Tej radości nikt we mnie nie stłamsi. Choćby nawet bardzo się starał ;D
Kocham Ją a Ona mnie!  Nigdy nie zostawię Jej!


maćko

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 577
Odp: Wyjazd na mecz ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Asseco Resovia 16.02.2019 (sobota 14.45)
« Odpowiedź #96 dnia: Lutego 18, 2019, 14:29:34 pm »
...Byłeś jego doradcą medialnym?...
Nie znam gościa osobiście  :P

reeman

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 829
Odp: Wyjazd na mecz ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Asseco Resovia 16.02.2019 (sobota 14.45)
« Odpowiedź #97 dnia: Lutego 18, 2019, 14:58:13 pm »
Właśnie skończyła się powtórka meczu z Zaksą i na zakończenie Cretu miał 3 palce w górze , nie był to żaden obsceniczny gest, raczej pokazał, że wygrał 3 mecz z rzędu, przynajmniej ja nic niestosownego nie widziałem, myślę że redaktorzy Lepa i Mielewski widzieli to co chcieli widzieć

pewniak

  • miNumXD
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 344
    • Prime ?asual Dating - Verified Damsels
Odp: Wyjazd na mecz ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Asseco Resovia 16.02.2019 (sobota 14.45)
« Odpowiedź #98 dnia: Lutego 18, 2019, 16:41:34 pm »
Właśnie skończyła się powtórka meczu z Zaksą i na zakończenie Cretu miał 3 palce w górze , nie był to żaden obsceniczny gest, raczej pokazał, że wygrał 3 mecz z rzędu, przynajmniej ja nic niestosownego nie widziałem, myślę że redaktorzy Lepa i Mielewski widzieli to co chcieli widzieć
Teraz to już bez znaczenia - trener już dynda na gałęzi.