Autor Wątek: Wyjazd na mecz do OLSZTYNA 24/02/2019  (Przeczytany 21102 razy)

pewniak

  • miNumXD
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 344
    • Prime ?asual Dating - Verified Damsels
Odp: Wyjazd na mecz do OLSZTYNA 24/02/2019
« Odpowiedź #40 dnia: Lutego 24, 2019, 20:05:23 pm »
@pewniak
Nie wejdą. Nie ma się co łudzić. Ja nie łudzę się od bardzo dawna.

Ja się nie łudzę, ja chłodnio oceniam, że szanse nadal są. Przed tą kolejką twierdziłem że możemy jeden mecz przegrać (właśnie w Olsztynie wydawał mi się najtrudniejszy) i zdania nie zmieniam.

A tak na marginesie: po co temu trollowi odpisujesz?

Słuszna uwaga :)

dzidek

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 817
  • Im mniej ludzie myślą, tym więcej mówią!
Odp: Wyjazd na mecz do OLSZTYNA 24/02/2019
« Odpowiedź #41 dnia: Lutego 24, 2019, 20:05:46 pm »
A ja tego sezonu kompletnie nie łapie, co tu się dzieje :/
Na podstawie Resovii w sezonie 18/19 ktoś chyba będzie mógł napisać pracę na tytuł naukowy z psychologii sportu!
Totalny rollercoaster emocji, ocen, oczekiwań!!!

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Wyjazd na mecz do OLSZTYNA 24/02/2019
« Odpowiedź #42 dnia: Lutego 24, 2019, 20:13:22 pm »
Masłowski wypowiadał się o trenerze Cretu, że to wybitny fachowiec, że ma przyjemność z nim pracować, itd , to ja się pytam Maślaka, dlaczego tej wiedzy, którą przekazał mu Cretu nie potrafi wykorzystać na boisku ? Czy ta wiedza jest tak olbrzymia, że naszego libero ona przerasta, czy raczej odwrotnie ? Zmiana Buszka na Mikę utwierdziła mnie w przekonaniu, że Cretu takim geniuszem wcale nie jest. Ale jak już dawno pisałem trenera rozliczę na koniec sezonu i od niego zależy, czy mu pogratuluje, czy ........ a może nie bede się już pastwił, nie będę kopał leżącego. Przyłączę się do Leona i tak jak On czekam już na grę piłkarzy, u nich woli walki na pewno nie zabraknie. Do zobaczenia na zielonym . :)

pewniak

  • miNumXD
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 344
    • Prime ?asual Dating - Verified Damsels
Odp: Wyjazd na mecz do OLSZTYNA 24/02/2019
« Odpowiedź #43 dnia: Lutego 24, 2019, 20:16:44 pm »
Moment, w którym Rafał został zdjęty, był poprzedzony trzeba lub czterema ustrzeleniami Rafała. Wyglądał jakby go w tamtym momencie nie było na meczu. Tylko ja to widziałem? No i Cretu?

MARIOX

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 588
Odp: Wyjazd na mecz do OLSZTYNA 24/02/2019
« Odpowiedź #44 dnia: Lutego 24, 2019, 20:22:14 pm »
Szkoda że trener nie zauważył że Tibo ma z 10 % w ataku .

jupi_1991

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 368
Odp: Wyjazd na mecz do OLSZTYNA 24/02/2019
« Odpowiedź #45 dnia: Lutego 24, 2019, 20:27:28 pm »
Od początku meczu Nasza drużyna wyglądała inaczej niż w poprzednich meczach... zero agresji, emocji i radości, a zaangażowanie i wolę walki prezentowali nieliczni gracze. Nie wiem czym to jest spowodowane...

Tak z innej beczki był prezes Ignaczak na meczu? A jeśli nie to, czy nie jest to dziwne, że zespół gra bardzo ważny mecz, a prezesa brak?
I to już chyba nie pierwszy taki mecz.

Tak swoją drogą to miała być stabilizacja składu, a plotki są takie, że przed kolejnym sezonem czeka Nas istna rewolucja w składzie.

mumcio

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 681
Odp: Wyjazd na mecz do OLSZTYNA 24/02/2019
« Odpowiedź #46 dnia: Lutego 24, 2019, 20:30:44 pm »
Od początku meczu Nasza drużyna wyglądała inaczej niż w poprzednich meczach... zero agresji, emocji i radości, a zaangażowanie i wolę walki prezentowali nieliczni gracze. Nie wiem czym to jest spowodowane...

Tak z innej beczki był prezes Ignaczak na meczu? A jeśli nie to, czy nie jest to dziwne, że zespół gra bardzo ważny mecz, a prezesa brak?
I to już chyba nie pierwszy taki mecz.

Tak swoją drogą to miała być stabilizacja składu, a plotki są takie, że przed kolejnym sezonem czeka Nas istna rewolucja w składzie.

Tym razem rewolucja może być zbawieniem - na tym etapie nie ma co stabilizować

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6938
Odp: Wyjazd na mecz do OLSZTYNA 24/02/2019
« Odpowiedź #47 dnia: Lutego 24, 2019, 20:32:19 pm »
Święta, święta i po świętach.
No cóż, wygrywanie tak nas zmęczyło, że trzeba było od wygrywania odpocząć i wrócić do szeregu. Zapał do wygrania był taki, że uwijaliśmy się jak muchy w mazi, a maź nie chciała się zapalić, czyli przeciwnik nie był uprzejmy sam się załatwić.
Można było dokonać różnych zmian w składzie, ale zdjęcie Buszka z parkietu było zmianą najgłupszą z możliwych.
Znów żałośnie się na nas patrzyło.

Trudno to wytłumaczyć tym, że "w Olsztynie zawsze ciężko nam się grało", bo:
1. nie zawsze,
2. "nam" czyli komu? Shojiemu? Smithowi? Buszkowi? Jaroszowi? Rossardowi? Perryemu? Możdżonkowi? Cretu? a może naszym statystykom?

Przejść Skrę, Zaksę, Gdańsk, a wywrócić się na Olsztynie...
I gdyby to był jakiś "wypadek przy pracy"... W tym sezonie zanotowaliśmy już 12 wypadków przy pracy. Straszni pechowcy jesteśmy z tymi wypadkami. Może jakaś renta się należy?
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Wyjazd na mecz do OLSZTYNA 24/02/2019
« Odpowiedź #48 dnia: Lutego 24, 2019, 20:56:08 pm »
Tylko ja to widziałem? No i Cretu?

Tylko ty, reszta jest zaślepiona niechęcią do trenera... ::)

Poprzednie mecze grali na luziki, bez presji i było fajnie, przyszło troche presji i gra posypała się całkowice
W końcu.

kobar

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 3087
Odp: Wyjazd na mecz do OLSZTYNA 24/02/2019
« Odpowiedź #49 dnia: Lutego 24, 2019, 21:28:52 pm »
Tak z innej beczki był prezes Ignaczak na meczu? A jeśli nie to, czy nie jest to dziwne, że zespół gra bardzo ważny mecz, a prezesa brak?
I to już chyba nie pierwszy taki mecz.
Jak to w ostatnim czasie można było zauważyć w Social Media, prezes Ignaczak przebywa na wakacjach/feriach w cieplejszych zakątkach świata :)