Autor Wątek: Asseco Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk 20.02.2019 (środa)  (Przeczytany 18467 razy)

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6916
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk 20.02.2019 (środa)
« Odpowiedź #10 dnia: Lutego 20, 2019, 20:37:14 pm »
Kiedyś musiał przyjść kryzys formy  ;D W następnym meczu już nie będzie śladu po kryzysie.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk 20.02.2019 (środa)
« Odpowiedź #11 dnia: Lutego 20, 2019, 20:38:05 pm »
Świetny komentarz w TV. W końcu komentatorzy docenili świetny mecz z obu stron. Dużo chwalili i jednych i drugich. Brawo. Jakże odmiana od Łukasza "marudy" Kadziewicza. Mam nadzieję, iż Łukasz więcej do komentowania meczów Resovii nie dostanie.

styro

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 65
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk 20.02.2019 (środa)
« Odpowiedź #12 dnia: Lutego 20, 2019, 21:34:01 pm »
Po 3 secie ubrałem się i chciałem wracać do domu, szwagier mnie z domu nie wypuścił - takiego miałem nerwa.  Końcówkę 4 seta oglądnąłem na stojąco robiąc kółka w okół sofy , sapiąc,  sycząc i  zaciskając kciuki do białości. Pomogło .

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


mmb

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 161
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk 20.02.2019 (środa)
« Odpowiedź #13 dnia: Lutego 20, 2019, 21:38:22 pm »
Widać że nawet Onico się przestraszyło i woli wpuścić Skrę do PO niż Resovię :P

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6916
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk 20.02.2019 (środa)
« Odpowiedź #14 dnia: Lutego 20, 2019, 23:32:46 pm »
Zaksa może sobie pozwolić na co najwyżej 3 porażki (o ile będą kalkulować), żeby zająć 1. miejsce, a mają jeszcze do rozegrania mecze z Onico(d), Zawierciem(w), Radomiem(d), Katowicami(w), Gdańskiem (w) i Skrą(d). Przy 3 zwycięstwach Zaksy (oby z Zawierciem, Radomiem i Skrą, ale wystarczy, że wygrają z jednym z tych zespołów) zbliżamy się do któregoś z nich o 3 punkty.
Do rozegrania będą jeszcze mecze: Skra-Zawiercie, Radom-Skra, Skra-Katowice, w których ktoś musi przegrać i stracić punkty. Nie liczę innych meczów naszych konkurentów.
Jeśli wygramy 6 kolejnych meczów za 3 punkty, z szóstki (na naszą rzecz) może wypaść nawet Radom.
Nie martwmy się wynikami innych. Nam wystarczą nasze wyniki. Zajmujmy się tylko sobą i wygrajmy mecz z Olsztynem za 3 punkty.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

SupporteRR

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 208
  • Resovia Rzeszów na zawsze w moim sercu
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk 20.02.2019 (środa)
« Odpowiedź #15 dnia: Lutego 20, 2019, 23:46:29 pm »
Liczyłem na to, że Skra umoczy z Onico, niestety nic z tego. Może i wszystko w naszych rękach, ale warunek, że wygramy wszystko za 3 pkt wydaje się być nieprawdopodobny. W ogóle wygrać wszystkie mecze do końca będzie bardzo ciężko, choć i tak terminarz mamy raczej lepszy od pozostałych. Wątpię by Radom i Zawiercie wypadły, GKS ma 3 ost. mecze ciężkie, w przypadku Skry- liczę na jurajskich rycerzy i ciężki wyjazd do Radomia i Zasa na koniec.

Dobrze, że dzisiaj nie straciliśmy punktów, a było blisko. Przynajmniej były emocje i Podpromie ruszyło.

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk 20.02.2019 (środa)
« Odpowiedź #16 dnia: Lutego 21, 2019, 07:59:03 am »
Nie chcę przesądzać, bo nie wiem na jak długo, ale...Podpromie wczoraj wróciło i to w 100%. Tyle razy ile wczoraj w czasie meczu wstawałem...to nie wstawałem na wszystkich meczach w tym sezonie. Jest iskra, jest ogień!
Nie ma piłek nie do podbicia. Jest walka o każdy punkt, o każdą akcję. A to pozwala później na stworzenie kapitalnej interakcji między kibicami a graczami. Nawet po przegranym III secie, kiedy drużyna przechodziła koło nas (sektor A1) dostała brawa i wiele gestów wsparcia. To jest to, po co chodzi się na mecze!
To może być jeszcze naprawdę mocna końcówka sezonu.
Wodzem wydarzeń jest Kawika. Fajnie, że Amerykanin w tak naturalny sposób komunikuje się z nami. Tibo też ma...predyspozycje :)
Natomiast filarem wydarzeń na boisku, postacią decydującą o...przełożeniu zwrotnicy na właściwy kierunek, swoistym stabilizatorem naszej gry jest RAFAŁ BUSZEK!
Wiem, wiem, każdy dokłada swoją grą cegiełkę do tej odmiany, ale...ten Gracz, ta pozycja są kluczowe dla zmiany wydarzeń na boisku.
Panowie, tak trzymać aż do samego finału play off!  :)

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk 20.02.2019 (środa)
« Odpowiedź #17 dnia: Lutego 21, 2019, 08:12:44 am »
Resovio dziękuję: za walkę, za emocje, za zwycięstwo.  Był to bardzo trudny mecz. Chłopaki wyszli jednak na ten mecz z ikra. Pierwsze 2 sety klasa. Trefla został wręcz zbity.   W trzecim secie chłopakom się dżemnęło ;),  pobudka nastąpiła dopiero w czwartym secie za sprawą Tibo. Bardzo cieszy wygrana, zacięta końcówka ostatniej partii. I ten niesamowicie skuteczny Buszu. Dla mnie Rafał to MVP tego spotkania.
Na pochwałę zasługuje nasz trener. Dostrzegł, że Kuba zaczyna mieć problemy. Zmiana Damiana bardzo pozytywna. 
Nawet, jak nie wejdziemy do 6ki (nie wszystko już od nas zależy), to będę miał satysfakcję z gry i postawy drużyny w ostatniej części sezonu.   

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1398
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk 20.02.2019 (środa)
« Odpowiedź #18 dnia: Lutego 21, 2019, 08:25:57 am »

Nawet, jak nie wejdziemy do 6ki (nie wszystko już od nas zależy), to będę miał satysfakcję z gry i postawy drużyny w ostatniej części sezonu.

To jest kluczowe zdanie. Niezależnie od tego, jak skończy się ten sezon, kupię karnet na następny- głód wrócił  ;D. Kurde, jak niewiele potrzeba do szczęścia ;). Co do pozostałych meczów: Olsztyn, Jastrzębie, Bydgoszcz, Lubin i Radom- każdy z nich będzie o podwyższonym ryzyku. To może być kolejny sezon z rzędu, gdzie runda zasadnicza będzie ciekawsza od play-off.
Co do wczorajszego spotkania: czapki z głów przed Rafałem Buszkiem. A i Damian Schulz przypomniał sobie, przeciwko której drużynie rozegrał najlepsze spotkanie w tym sezonie.
Ps. Dobrze, że Jakubiszak tak późno wszedł 8).
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

dzidek

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 816
  • Im mniej ludzie myślą, tym więcej mówią!
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk 20.02.2019 (środa)
« Odpowiedź #19 dnia: Lutego 21, 2019, 09:10:30 am »
Brawa też dla KK, bo dobrze trzymaliście podgrzane trybuny i nie było przestojów  :P
Atmosfera na hali była po prostu KLASA  ;D