Autor Wątek: Asseco Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk 20.02.2019 (środa)  (Przeczytany 18546 razy)

Kiko1905

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 473
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk 20.02.2019 (środa)
« Odpowiedź #30 dnia: Lutego 21, 2019, 18:26:51 pm »
Kiko, nie pisz bzdur. Na jakiej podstawie tak wnosisz? Przeczytałeś to gdzieś?

Na podstawie obserwacji i przykładu np. Pencheva czy Grzyba.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6938
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk 20.02.2019 (środa)
« Odpowiedź #31 dnia: Lutego 21, 2019, 18:44:18 pm »
Grzyba? Przecież to za Kowala Grzyb zaczął zagrywać z wyskoku. Travica nakazywał mu flota, a Kowal nakazał mu grać z wyskoku. I przynosiło to bardzo dobry skutek.
Penczew w Rzeszowie z reguły zagrywał z wyskoku. Kiedyś miał chyba 9 zagrywek z rzędu.
Mało pamiętasz i zbyt mało wiesz, Kiko, więc (powtórzę) nie pisz bzdur.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Kiko1905

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 473
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk 20.02.2019 (środa)
« Odpowiedź #32 dnia: Lutego 21, 2019, 20:01:51 pm »
Grzyba? Przecież to za Kowala Grzyb zaczął zagrywać z wyskoku. Travica nakazywał mu flota, a Kowal nakazał mu grać z wyskoku. I przynosiło to bardzo dobry skutek.
Penczew w Rzeszowie z reguły zagrywał z wyskoku. Kiedyś miał chyba 9 zagrywek z rzędu.
Mało pamiętasz i zbyt mało wiesz, Kiko, więc (powtórzę) nie pisz bzdur.

"Zazwyczaj, kiedyś itd." dobieraj sobie fakty do swojej tezy tak jak to zwykle robisz, Ty wiesz najwięcej.

pewniak

  • miNumXD
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 344
    • Prime ?asual Dating - Verified Damsels
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk 20.02.2019 (środa)
« Odpowiedź #33 dnia: Lutego 21, 2019, 21:05:40 pm »
Po co piszecie te bzdety?
Nie znudziło się Wam przez 3 lata? Był jakiś pożytek z Waszego ujadania? Nie było i nie będzie.
Dlaczego dla Ciebie każda krytyczna wypowiedź o trenerze Kowalu jest przez Ciebie określana mianem "ujadania"? Jesteś administratorem forum, a jednocześnie w kwestiach dot. trenera Kowala jesteś najbardziej subiektywnym rozmówcą na tym forum.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6938
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk 20.02.2019 (środa)
« Odpowiedź #34 dnia: Lutego 21, 2019, 21:18:15 pm »
Kłamstwa, w które opakowuje się tezy o Kowalu, powodują, że wypowiedź przestaje być "krytyczna" i staje się ujadaniem.
Tak, Kiko, wiem. Wiem, bo widziałem i wiem, bo pamiętam.
A Ty próbujesz rozpowszechniać ordynarne kłamstwa.

A teraz będzie lekcja.
Zazwyczaj Alek Achrem zagrywał mocno z wyskoku. W ostatnim meczu finałowym 12/13 przy piłce meczowej zagrał flota.Kowal mu tego nie nakazał. Decyzję podjął sam Alek, ustrzelił asa o zdobyliśmy mistrzostwo Polski. Zazwyczaj Penczew zagrywał zmocno, ale niekiedy przechodził na flota.
Już wiesz dlaczego "zazwyczaj" i dlaczego "niekiedy"?
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk 20.02.2019 (środa)
« Odpowiedź #35 dnia: Lutego 21, 2019, 22:04:21 pm »
majer ujmując to delikatnie oddeleguj się ode mnie i nie odpowiadaj na każdy mój wpis pisząc takie bzdury. Jesteś dla mnie dyletantem w temacie jak Twój idol Kowal  :-X

Ja powiem dosadniej, jeśli nie masz szacunku do osoby, do której odpisujesz, to chociaż pisz nick tak jak ma byś, Ty masz z małej litery, ja z wielkiej, poza tym, zaczynając wypowiedź zaczynamy z wielkiej litery. Tak więc odp... ol się ode mnie, piszesz bzdury, więc napisałem o Twojej wiedzy , a raczej jej braku, na temat przygotowania do sezonu, to tyle. Gdybyś chociaż posłuchał Twojego idola Cretu, to ten mówił, że drużyna jest dobrze przygotowana do sezonu, więc nie pisz głupot, a zresztą co mi tam, chcesz się po raz enty zbłaźnić, to pisz tak dalej. ::)

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk 20.02.2019 (środa)
« Odpowiedź #36 dnia: Lutego 21, 2019, 22:26:54 pm »
Taką filozofię wcześniej wyznawał trener Kowal.

Piszesz, że swoje wpisy piszesz na podstawie obserwacji, to powiedz mi jak do tego pasuje taka oto sytuacja: Kowal nakazał zagrywać Ivovićowi mocną zagrywkę z wyskoku, a ten zagrał pseudo flota w pół siatki. Trener zje... go i powiedział, że miałeś pierwszą zagrywkę prać na maksa, a Serb powiedział, że myślałem...... tak więc nie pisz nieprawdy. Może nie zaobserwowałeś tego ?. Z Penczewem było tak, że zaczął zagrywać flota, gdy miał problem z kciukiem i gdy później  nie czuł się dobrze przy zagrywce mocnej, zagrywał flota i miał na to zgodę, ale nie miał tego typu zagrywki nakazanej. O Grzybie napisał już Repres.

mediolan8

  • Malkontenci
  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 812
  • Sektor: X
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk 20.02.2019 (środa)
« Odpowiedź #37 dnia: Lutego 21, 2019, 22:33:59 pm »
Tak więc odp... ol się ode mnie,

Vice versa majer z małej bo jakbyś miał za grosz kultury to pisałbyś mój nick z dużej litery kierując w moim kierunku wypowiedzi - ad personam, ale zapomniałem, czego ja wymagam żeby kury zaczęły latać  ;D
Na marginesie, mogę dostać za to bana ale nie pozostanę Ci dłużny i powtórzę po raz kolejny jak mantrę, Kowal nie jest i nie będzie dla mnie i wielu innych kibiców żadnym klasowym trenerem i musisz się z tym pogodzić, że ktoś ma inne zdanie od ciebie i głosi to wszem i wobec!
Prezes-Ignaczak

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk 20.02.2019 (środa)
« Odpowiedź #38 dnia: Lutego 21, 2019, 22:52:40 pm »
Spokój dzieci!!! Bo przyjdzie gajowy i przepędzi towarzystwo.

Znacie się to sobie wyjaśnijcie w realu lub przejdzie na priv. Bo nie za bardzo chce się czytać wasze wymiany zdań.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: Asseco Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk 20.02.2019 (środa)
« Odpowiedź #39 dnia: Lutego 21, 2019, 22:58:03 pm »
Z Wojtkiem Grzybem Repres ma rację. Tak było. Zagrywał z wyskoku w Olsztynie . Za Travicy przestał. Później za Kowala wpierw na treningu by w ostatnim sezonie w Resovii na meczach grać zagrywkę z wyskoku.

Co do reszty dyskusji o zagrywce polecam archiwalne nagrania audycji w Centrum Sportu z Michałem Gogolem. Tam to parę razy było wyjaśniane. Niby prosty temat, ale odpowiedzi poprawnych kilka. Zagrywką to także element taktyki. O ile pamiętam, to Mistrzostwo Świata 2014 to zasługa zagrywki w stylu Antigi. Nie flot ale też nie mocna. W Resovii Dryja tak potrafi zagrywać i jest to bardzo trudna zagrywka w odbiorze.