Autor Wątek: Chemik Bydgoszcz - Resovia 11.03.2019 17:30  (Przeczytany 16338 razy)

Carpyook

  • SSPS Resovia
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 842
Odp: Chemik Bydgoszcz - Resovia 11.03.2019 17:30
« Odpowiedź #30 dnia: Marca 11, 2019, 22:10:21 pm »
Ja rozumiem że można mieć nadzieję, trzymać kciuki i kibicować z całych sił
Ale trzeba mieć choć trochę chłodnej głowy nie jesteśmy w piaskownicy
Za swoją postawę jest się rozliczanym
A nasza Resovia mimo zbiegu różnych wyników ciągle miała iluzoryczną szanse ale koncertowo to .......czkawka......
Powtórzę ostatni raz Nie Zasługujemy na 6 w tym sezonie.
I nawet seria zwycięstw tego nie zmieni.

Ja generalnie nie lubię gadania o zasługach w takim kontekście. To nie lista wyborcza, że się za zasługi trafia na wyższą pozycję ;)
Zasługuje ten,  kto w ostatecznym rozrachunku ugrał wystarczająco dużo punktów, żeby awansować. Co za różnica, kiedy i w jakim stylu się je zdobywa?

Łudzić się jest rzeczą ludzką, a w przypadku kibicowania zazwyczaj nieszkodliwą. Naprzeklinałem się już na nasze popisy z początku sezonu i z Uranii, nadenerwowałem... teraz chcę się jeszcze tych parę dni połudzić ;) Nawet wbrew zdrowemu rozsądkowi i chłodnej głowie.

mediolan8

  • Malkontenci
  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 812
  • Sektor: X
Odp: Chemik Bydgoszcz - Resovia 11.03.2019 17:30
« Odpowiedź #31 dnia: Marca 11, 2019, 23:13:11 pm »
Brawo Skra, teraz My. Gogol rozwal za 3 pkt Zawiercie a w ostatnim meczu dla Cuprum premia mobilizacyjna i gramy dalej 😉
Prezes-Ignaczak

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6918
Odp: Chemik Bydgoszcz - Resovia 11.03.2019 17:30
« Odpowiedź #32 dnia: Marca 11, 2019, 23:17:29 pm »
Wyniki w poszczególnych setach świadczą o tym, że nadzieje na dobry wynik Gdańska były bardzo realne. Nie udało się. Trudno.
Mistrzu, nie baja o "piaskownicy", bo 2 pierwsze sety Gdańsk przegrał na przewagi. Kolejne 2 wygrał dość spokojnie, więc oczekiwania były bardzo uzasadnione.
A na awans zasługuje ten, kto awans wywalczy.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Chemik Bydgoszcz - Resovia 11.03.2019 17:30
« Odpowiedź #33 dnia: Marca 12, 2019, 07:25:58 am »
Ja generalnie nie lubię gadania o zasługach w takim kontekście. To nie lista wyborcza, że się za zasługi trafia na wyższą pozycję ;)
Zasługuje ten,  kto w ostatecznym rozrachunku ugrał wystarczająco dużo punktów, żeby awansować. Co za różnica, kiedy i w jakim stylu się je zdobywa?

Łudzić się jest rzeczą ludzką, a w przypadku kibicowania zazwyczaj nieszkodliwą. Naprzeklinałem się już na nasze popisy z początku sezonu i z Uranii, nadenerwowałem... teraz chcę się jeszcze tych parę dni połudzić ;) Nawet wbrew zdrowemu rozsądkowi i chłodnej głowie.

No i w zasadzie to jest cały sens kibicowania. Do póki istnieje choćby tylko nikła szansa, zabawa trwa. Zakładanie z góry, że się nie uda odbiera tę zabawę.
Carpyook, jest nas już przynajmniej dwóch. Ja też się łudzę... :)
A co mi szkodzi, żeby się udało i żeby frajda potrwała do końca kwietnia, a nie skończyła się teraz...  ;D

mistrz2014

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 334
Odp: Chemik Bydgoszcz - Resovia 11.03.2019 17:30
« Odpowiedź #34 dnia: Marca 12, 2019, 07:56:54 am »
Wyniki w poszczególnych setach świadczą o tym, że nadzieje na dobry wynik Gdańska były bardzo realne. Nie udało się. Trudno.
Mistrzu, nie baja o "piaskownicy", bo 2 pierwsze sety Gdańsk przegrał na przewagi. Kolejne 2 wygrał dość spokojnie, więc oczekiwania były bardzo uzasadnione.
Pełna zgoda ale ja wziąłem pod uwagę że SKRZE te 2 wygrane sety na początku "załatwiały" sprawę.

A na awans zasługuje ten, kto awans wywalczy.

Tak owszem tylko dla Nas walka zakończyła się ostatecznie w Olsztynie a po drodze traciliśmy po prostu kolejne szanse
Wiec sami zaprzepaściliśmy awans.
No i w zasadzie to jest cały sens kibicowania. Do póki istnieje choćby tylko nikła szansa, zabawa trwa. Zakładanie z góry, że się nie uda odbiera tę zabawę.
Carpyook, jest nas już przynajmniej dwóch. Ja też się łudzę... :)
A co mi szkodzi, żeby się udało i żeby frajda potrwała do końca kwietnia, a nie skończyła się teraz...  ;D
Tak tez się zgadzam i tez kibicuje dopóki można - ale też ma to swoje  granice wytrzymałości - jeśli ktoś wyciąga do Ciebie rękę a ty z tego nie korzystasz to na własną "chęć" .
Owszem można się potknąć 1-2 -3 ale każdy kolejny raz gdy masz możliwość coś osiągnąć to już frajda się kończy - przynajmniej ja tak mam ale nie oznacza to że życze źle . ot chłodna głowa bez kalkulacji

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6918
Odp: Chemik Bydgoszcz - Resovia 11.03.2019 17:30
« Odpowiedź #35 dnia: Marca 12, 2019, 08:10:29 am »
Tak dla precyzji: 2 wygrane sety nie załatwiały Skrze awansu; dopiero wygrana w 5. secie dała jej awans.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

jabol1mj

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 44
Odp: Chemik Bydgoszcz - Resovia 11.03.2019 17:30
« Odpowiedź #36 dnia: Marca 12, 2019, 08:59:25 am »
No dobra. To szóstki nie będzie. Zawiercie nie ma prawa nie ugrać punktu w Lubinie i z Olsztynem. Sięgamy dna, a perspektywy na kolejny sezon w zasadzie nie wiadomo, czy lepsze?
:(
Oglądanie Resovii w tym sezonie bardziej z musu, niż dla przyjemności. Zwłaszcza Miki i tego dużego wytatuowanego środkowego :)
#muremzaLeonem

dzidek

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 816
  • Im mniej ludzie myślą, tym więcej mówią!
Odp: Chemik Bydgoszcz - Resovia 11.03.2019 17:30
« Odpowiedź #37 dnia: Marca 12, 2019, 09:01:32 am »
Czyli teraz "ratują" nas trzy warunki:
- swoje 2x mecze wygrywamy za 3
- Zawiercie w dwóch meczach nie może zdobyć punktu
- Katowice w dwóch meczach, muszą zdobyć mniej niż 6 punktów

Kiko1905

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 471
Odp: Chemik Bydgoszcz - Resovia 11.03.2019 17:30
« Odpowiedź #38 dnia: Marca 12, 2019, 09:11:13 am »
Szkoda, że sezon dla nas się już skończył. Tym razem szczęście/fuks nie było po naszej stronie.

Wilinho10

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 114
Odp: Chemik Bydgoszcz - Resovia 11.03.2019 17:30
« Odpowiedź #39 dnia: Marca 12, 2019, 10:48:38 am »
Dla mnie mecz z Olsztynem nie był kluczowy. To jest taki przeciwnik ,że mogliśmy tam przegrać, nawet 3:0.

Mecz kluczowy był u nas z Będzinem. Nie mieliśmy go prawa przegrać, nawet w takiej formie jak wtedy byliśmy.