Autor Wątek: Resovia - Czarni Radom  (Przeczytany 11961 razy)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Resovia - Czarni Radom
« dnia: Marca 18, 2019, 23:29:43 pm »
Ostatni mecz rundy zasadniczej. Zarówno nam jak i Czarnym wygrana ani  nie pomoże, ani nie zaszkodzi. Dla Resovii będzie to okazja, aby dobrze pożegnać się z Rzeszowską publicznością. Co prawda zostały już mam mecze prawdopodobne z Katowicami ale trudno wskazać iż będzie to cokolwiek innego niż sparing. Choć widzę pewien pewną przewrotność losu, bo ten sezon rozpoczęliśmy od sparingów z GKSem.

Mecz jest dziś o 20.30
« Ostatnia zmiana: Marca 19, 2019, 07:08:20 am wysłana przez A :) »

bogdans

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 597
Odp: Resovia - Czarni Radom
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 19, 2019, 08:41:11 am »
Dokładnie pamiętam słowa Sir Alexa Fergusona '' Kiedy nie jesteś z nami kiedy przegrywamy , nie masz prawa świętować z nami sukcesów '' Przepraszam Panie Trenerze czasami się nie da
« Ostatnia zmiana: Marca 19, 2019, 09:49:59 am wysłana przez repres1 »

stary kibic

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 22
Odp: Resovia - Czarni Radom
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 19, 2019, 15:18:25 pm »
Bo przegrywać i przegrywać to nie to samo.. Można przegrać po walce i z klasą, a można przegrać z bezradnością i słabością nie przystającą do klasowych graczy.
Mimo wszystko warto przyjść i podziękować tym, którzy walczyli i nie patrzyli na humory kolegów, a tacy zasługują na szacunek.
Podziękować też chyba należy Gianiemu Cretu za to że podjął się beznadziejnej roli i dał parę razy z zespołem okazję do fajnych emocji.
Jak większość pewnie katastrofy obecnego stanu rzeczy upatruję w dużo wcześniejszych decyzjach i w pewnym ważnym czasie braku odwagi i kontroli przerostu formy nad treścią w zarządzaniu osobowym.
Trzeci kolejny sezon coraz większego zawodu kibiców wobec deklaracji przedsezonowych nie zostaje bez śladu.
Dzisiaj jednak jest mecz i tam jest miejsce dla kibica.

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1673
  • D3
Odp: Resovia - Czarni Radom
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 19, 2019, 15:53:18 pm »
Gianiemu Cretu za to że podjął się beznadziejnej roli

Nie wiem czy rola czy raczej jej wykonanie było beznadziejne
W końcu.

mistrz2014

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 334
Odp: Resovia - Czarni Radom
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 19, 2019, 16:04:18 pm »
Bo przegrywać i przegrywać to nie to samo.. Można przegrać po walce i z klasą, a można przegrać z bezradnością i słabością nie przystającą do klasowych graczy.
Mimo wszystko warto przyjść i podziękować tym, którzy walczyli i nie patrzyli na humory kolegów, a tacy zasługują na szacunek.
Pełna zgoda.
Ps. A mógłbyś wymienić 2-3 którzy walczyli na ile mogli? Bo mi przychodzi tylko 1 J.Jarosz
Ten mecz będę oglądał w TV o ile będzie gdyż jestem w Katowicach

stary kibic

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 22
Odp: Resovia - Czarni Radom
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 19, 2019, 16:40:16 pm »
Pełna zgoda.
Ps. A mógłbyś wymienić 2-3 którzy walczyli na ile mogli? Bo mi przychodzi tylko 1 J.Jarosz
Ten mecz będę oglądał w TV o ile będzie gdyż jestem w Katowicach
Dla mnie Luke Perry i David Smith to byli goście, którzy nie oglądali się na innych.
Podobnie Kawika Shoji i Rafał Buszek (choć jakością często nie powalali).
Można jeszcze zauważyć sportową złość i waleczność Marcina Możdżonka, czy Maślaka, ale tu już jakość była sporadyczna.
Reszta miała więcej gorszych, niż lepszych zawodów, a Perła i Dryja bardziej byli od pilnowania boksu z piłkami niż od grania, więc trudno ich ocenić. Z pewnością sami nie mogą być zadowoleni z sezonu.
Rozumiem rozżalenie tylko nie rozumiem, że kibice za to wszystko musieli niemało zapłacić.
 

Tibo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 89
Odp: Resovia - Czarni Radom
« Odpowiedź #6 dnia: Marca 19, 2019, 16:53:29 pm »
Cytuj
Dla mnie Luke Perry i David Smith to byli goście, którzy nie oglądali się na innych.
Podobnie Kawika Shoji i Rafał Buszek (choć jakością często nie powalali).
Można jeszcze zauważyć sportową złość i waleczność Marcina Możdżonka, czy Maślaka, ale tu już jakość była sporadyczna.
Zgodzę się całkowicie. I liczę, że Kawika, Luke, Buszek, Marcin, czy Masło zostaną (Smith, jak wiadomo odchodzi) bo pomimo wyniku szanuję ich za ten sezon. Słaba postawa/atmosfera płynąca od jednego zawodnika potrafi wpłynąć na resztę, a co dopiero od kilku. Jestem pewien, że powyżsi zawodnicy mogą w kolejnych sezonach w pasiakach grać na niesamowitym poziomie, gdy w drużynie będzie ten "ogień". Wtedy gra się inaczej, a widzieliśmy kilka razy, że gdy on się zapalał, to pokazywali wiele.

mistrz2014

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 334
Odp: Resovia - Czarni Radom
« Odpowiedź #7 dnia: Marca 19, 2019, 21:35:03 pm »
W TV słychać kibiców z Radomia jak dopingują? Dobrze słyszę? I jeszcze to ostatni ostatni w 2 secie
Do boju Resovio pokaż resztę przyzwoitości

dzidek

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 816
  • Im mniej ludzie myślą, tym więcej mówią!
Odp: Resovia - Czarni Radom
« Odpowiedź #8 dnia: Marca 19, 2019, 21:50:38 pm »
Na Hali też ich mocno słychać - aż za bardzo, biorąc pod uwagę że jest ich aż 4 (słownie: czworo)

krisT

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 297
Odp: Resovia - Czarni Radom
« Odpowiedź #9 dnia: Marca 19, 2019, 21:54:25 pm »
A Rafał kontuzjowany ? czy po prostu odbudowujemy Mikę. Olsztyn będzie miał jak znalazł   :o