Autor Wątek: Transfery na sezon 2019/2020 spekulacje, plotki i marzenia.  (Przeczytany 88384 razy)

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1412
Odp: Transfery na sezon 2019/2020 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #120 dnia: Kwietnia 25, 2019, 21:31:20 pm »
Na stronie gazeta.pl w dziale siatkówka, obok przedłużeniu kontraktu przez Możdżonka, pojawia się nazwisko Butryna. To byłoby już 4 zawodników z Katowic + Gruszka i Zahorski. Hmmmm.
Edit: artykuł zmodyfikowano. Nie ma już w nim informacji o KB.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 25, 2019, 22:37:38 pm wysłana przez Dude »
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Transfery na sezon 2019/2020 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #121 dnia: Kwietnia 25, 2019, 21:59:03 pm »
Skoro nie był najwyższy,to rozumiem że budżety innych klubów też są Ci doskonale znane. O.ile to wiesz,oczywiście. A zaryzykuję , że wiesz. Nawet jak nie wiesz.

To Ty kolego napisałeś że budżet Resovii był zawsze najwyższy, rozumiem że wiesz to na pewno, jeśli nie to nie zmyślaj po to aby "podeprzeć" swoją teorię. Pieniądze nie grają, można zakontraktować jakiegoś zawodnika za wyższe pieniądze, aby tego zawodnika nie miała w swoich szeregach drużyna konkurencyjna. Oczywiście nie musi tak być, ale logicznym się wydaje takie myślenie. Nasuwa sie pytanie, czy przez to że jakiemuś zawodnikowi zapłacimy więcej niż inni, to ten będzie u nas lepiej grał ?. Na wynik sportowy składa się wiele czynników, jednym z nich jest trener i skoro on osiąga dobre wyniki, to chyba raczej jest dobry, nie sądzisz ?. Jeśli piszesz o Kowalu jako pseudo trenerze, to wystawiasz świadectwo tym trenerom, których nasz trener pokonał. Ma ich na rozkładzie sporo.

pewniak

  • miNumXD
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 344
    • Prime ?asual Dating - Verified Damsels
Odp: Transfery na sezon 2019/2020 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #122 dnia: Kwietnia 25, 2019, 22:07:15 pm »
Odejdę na moment od tematu "nazwisk przewodnich".

Właśnie zacząłem oglądać draft w NFL (zaczyna się o 2 w nocy). To w jaki sposób kreuje się w Stanach gwiazdy, jaką otoczkę się wokół tego robi, jak to mobilizuje tych młodych zawodników do bycia najlepszymi.... to wymyka się poza ramy naszego pojęcia. Ja wiem, że to jest inny świat i rzecz nie do przeniesienia do nas ot tak. Ale gdyby tak chociaż spróbować rozpracować to teoretycznie i przemodelować nasz "zawodowy" sport w oparciu o gotowe rozwiązania... i nie myślę tu tylko o siatkówce.

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Transfery na sezon 2019/2020 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #123 dnia: Kwietnia 25, 2019, 22:07:36 pm »
Żaden chyba nie przegrał tyle za AŻ tyle , co Pan Kowal.

Co takiego przegrał Kowal ? Przypomnę że prowadził Resovię przez 6 sezonów zdobywając 3 mistrzostwa, dwa wicemistrzostwa Polski, wicemistrzostwo LM. Jeśli chodzi Ci o Ligę Mistrzów, to tu masz rację wiele ich przegrał, ale jak byłeś łaskaw napisać o budżecie, to zważ na to, że potykał się nasz trener z potęgami jeśli chodzi o budżety, bądź więc konsekwentny  :)

Kiko1905

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 473
Odp: Transfery na sezon 2019/2020 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #124 dnia: Kwietnia 25, 2019, 22:14:35 pm »
Przestańcie już z tym Kowalem, dla jednych to wielki trener, dla innych nie. Każdy ma prawo do własnego zdania, ale na litość jesteśmy w wątku dotyczącym transferów !!!


A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: Transfery na sezon 2019/2020 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #126 dnia: Kwietnia 25, 2019, 23:07:14 pm »
Odejdę na moment od tematu "nazwisk przewodnich".

Właśnie zacząłem oglądać draft w NFL (zaczyna się o 2 w nocy). To w jaki sposób kreuje się w Stanach gwiazdy, jaką otoczkę się wokół tego robi, jak to mobilizuje tych młodych zawodników do bycia najlepszymi.... to wymyka się poza ramy naszego pojęcia. Ja wiem, że to jest inny świat i rzecz nie do przeniesienia do nas ot tak. Ale gdyby tak chociaż spróbować rozpracować to teoretycznie i przemodelować nasz "zawodowy" sport w oparciu o gotowe rozwiązania... i nie myślę tu tylko o siatkówce.
Amerykańscy gracze mają takie coś we krwi. Tam albo jesteś najlepszy, albo szukasz sobie innego zajęcia. Lotman np. był za słaby na koszykówkę, więc został siatkarzem. Czas uniwersytecki to czas na udowodnienie swojej wartości. I na zawodowstwo idą najlepsi. U nas wygląda to inaczej i często młodzi potrzebują ochrony, aby grać. Np jak ten przepis o obywatelstwie, który uderzył w 4 graczy w całej lidze.

Co do naszych ruchów kadrowych to z tego chaosu mam nadzieję coś się wyłoni sensownego. Bo z jednej  strony trzymamy Damiana, który u nas nie chce grać a z drugiej strony pozbywamy się tych, którzy chcą tu grać jak Sohji czy Masłowski.

mmb

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 161
Odp: Transfery na sezon 2019/2020 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #127 dnia: Kwietnia 26, 2019, 15:42:38 pm »
Kosa poważniejsza kontuzja i nie pogra już w tym sezonie, JW wzięło Szalachę na zastępstwo.

http://jastrzebskiwegiel.pl/michal-szalacha-dolacza-do-pomaranczowych/

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Transfery na sezon 2019/2020 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #128 dnia: Kwietnia 26, 2019, 16:04:01 pm »
Czyli idealnie pasuje do naszego uzdrowiska.
W końcu.

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1412
Odp: Transfery na sezon 2019/2020 spekulacje, plotki i marzenia.
« Odpowiedź #129 dnia: Kwietnia 26, 2019, 16:17:54 pm »
No i wykrakałem o braniu zdrowych, pozbawionych kontuzji zawodników...
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!