Autor Wątek: Reprezentacja  (Przeczytany 255206 razy)

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6916
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #660 dnia: Lipca 17, 2015, 20:56:33 pm »
Bardzo się cieszę.
Nie, nie dlatego, że w powietrzu wisi "reprezentacyjny transfer". Reprezentacja Polski jest mistrzem świata i, z Leonem czy bez Leona, może być mistrzem olimpijskim. Ja już taki "dublet", jako dziecko, przeżyłem. Znam smak takich zwycięstw.
Cieszę się, że Polska jest krajem przyjaznym i atrakcyjnym. I cieszę się, bo Leon to fajny chłopak - nasz chłopak.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #661 dnia: Lipca 17, 2015, 22:03:14 pm »
Bardzo się cieszę.
Nie, nie dlatego, że w powietrzu wisi "reprezentacyjny transfer". Reprezentacja Polski jest mistrzem świata i, z Leonem czy bez Leona, może być mistrzem olimpijskim. Ja już taki "dublet", jako dziecko, przeżyłem. Znam smak takich zwycięstw.
Cieszę się, że Polska jest krajem przyjaznym i atrakcyjnym. I cieszę się, bo Leon to fajny chłopak - nasz chłopak.
Móc żyć jak się chce, myśleć i mówić co się chce, mieszkać tam gdzie się chce i nie obawiać się iż jacyś twardogłowi Ci to wszystko zabiorą, bo taka linia partii. Leon jest wolnym człowiekiem. Im ktoś młodszy to czasem niedocenia tego co jest i nie dopuszcza myśli, iż gdzieś indziej może być inaczej a ludzie mogą marzyć o tym aby mieć wolność.

dafu

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1072
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #662 dnia: Lipca 18, 2015, 01:22:27 am »
W dniu 17.07 Polska reprezentacja sięgnęła dna moralnego podobnie jak pozostali półfinaliści LŚ. Szkoda było czasu na takie wyrerzyserowane dziwowiska. Nikt z czwórki nie jest czysty w sposobie kwalifikacji.... Wstyd.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #663 dnia: Lipca 18, 2015, 07:50:52 am »
W dniu 17.07 Polska reprezentacja sięgnęła dna moralnego podobnie jak pozostali półfinaliści LŚ. Szkoda było czasu na takie wyrerzyserowane dziwowiska. Nikt z czwórki nie jest czysty w sposobie kwalifikacji.... Wstyd.
Witaj w prawdziwym świecie Neo.

A tak serio, to tak się ułożyło. Myślę, iż nie było kalkulacji w tym wszystkim. Zastanawiające, iż odpadły te zespoły które w piątek nie grały. Niby miało być lepiej dla Brazylii, iż mają dzień przerwy ale nie wyszło.
« Ostatnia zmiana: Lipca 18, 2015, 09:08:35 am wysłana przez A :) »

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6916
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #664 dnia: Lipca 18, 2015, 09:39:46 am »
Jeśli mecz USA - Francja był wyreżyserowany, to aktorzy zasługują na Oskara. Jestem w stanie przyjąć, że IV set był przez Francuzów odpuszczony, ale III raczej nie wyglądał mi na krotochwilny. Jeśli oba zespoły umówiły się, że "wyrzucają Brazylię", to Amerykanie zafundowali Francuzom niezły horror. Nie wierzę, że przez 3 sety USA i Francja odgrywały komedię. Na żart mi to nie wyglądało.
Co do naszego meczu, zastanawiam się, co nam za różnica: Włosi czy Serbowie? Musielibyśmy z góry przygotowywać się do meczu o III miejsce. Ma to sens? Przegraliśmy i tyle. Może nie włożyliśmy w ten mecz maksimum ambicji, ale spisku bym się tu nie doszukiwał.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

dk91

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2784
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #665 dnia: Lipca 18, 2015, 10:09:20 am »
Co do naszego meczu, zastanawiam się, co nam za różnica: Włosi czy Serbowie? Musielibyśmy z góry przygotowywać się do meczu o III miejsce.

Ja to widzę tak, że Serbowie mają jeszcze jakieś szanse wygrać z Amerykanami, z którymi gra się nam trudno. Włosi w obecnej sytuacji mieliby szanse raczej tylko teoretyczne. A jak przegramy dzisiaj z Francją (tfu, tfu) to się sami możemy przejechać.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #666 dnia: Lipca 18, 2015, 11:38:48 am »
Ja to widzę tak, że Serbowie mają jeszcze jakieś szanse wygrać z Amerykanami, z którymi gra się nam trudno. Włosi w obecnej sytuacji mieliby szanse raczej tylko teoretyczne. A jak przegramy dzisiaj z Francją (tfu, tfu) to się sami możemy przejechać.
Jaka to różnica z kim. 6 obecnie najlepszych ekip. Tu nie ma kalkulacji lepszy lub gorszy. Tu trzeba sporo się napocić aby wygrać.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6916
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #667 dnia: Lipca 18, 2015, 11:48:53 am »
Co do Serbów - masz rację. Też myślę, że są dla USA trudniejszym przeciwnikiem niż byliby Włosi. Tyle, że ja nie podejrzewam naszach o tak "piętrowe" kalkulacje.  Może nie angażowaliśmy się w mecz nadmiernie (po III secie), ale i nie daliśmy sobie "odpoczynku". Nikt nie miałby pretensji do Antigi, gdyby po III secie wystawił rezerwowych. Nie zrobił tego. Dlatego teorię "spisku" odrzucam.
Oglądałem uważnie III set meczu USA - Francja i trudno mi uwierzyć, że był ustawiony. Myślę, że przez 3 sety gra była "na serio". Czy przed IV setem obie ekipy postanowiły "wyrzucić" Brazylijczyków? Myślę, że dla Francuzów mniej wygodnym przeciwnikiem w ewentualnym finale są Amerykanie. Po co im ustępować?
Być może masz trochę racji, ale z "moralnym dnem" stanowczo przesadziłeś.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

willhaven

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 621
  • L3
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #668 dnia: Lipca 18, 2015, 12:47:29 pm »
dajcie lepiej jakiegos dobrego streama z meczu na popołudnie bo w robocie jestem  >:(

mar!usz1000

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 303
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #669 dnia: Lipca 18, 2015, 14:32:49 pm »
Tu jest dobra jakość i nie tnie, ale komentarz ENG
https://www.youtube.com/user/videoFIVB/