Autor Wątek: Reprezentacja  (Przeczytany 255225 razy)

dk91

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2784
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #520 dnia: Maja 10, 2014, 23:11:49 pm »
Fragment meczu z Fińczykami:

https://www.youtube.com/watch?v=y3tkf11JgOM

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #521 dnia: Maja 11, 2014, 11:06:25 am »
Finczykami :D

charo2606

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 164
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #522 dnia: Maja 15, 2014, 22:04:36 pm »
Czyli twór SKReprezentacja idzie zgodnie z planem. Choć pewno w kwalifikacjach pograją głównie zawodnicy z ZAKSY. Obstawiam Guma, Bociek, Ruciak, Możdżon, pewnie Winiar, może Pit i ten z wiecznie zaskoczona miną ... Zator

Rocking

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 33
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #523 dnia: Maja 15, 2014, 22:13:09 pm »
Czyli twór SKReprezentacja idzie zgodnie z planem. Choć pewno w kwalifikacjach pograją głównie zawodnicy z ZAKSY. Obstawiam Guma, Bociek, Ruciak, Możdżon, pewnie Winiar, może Pit i ten z wiecznie zaskoczona miną ... Zator

Aż dziw, że Wrona nie w 12... chociaż miałam nadzieję, że Igła jednak na libero będzie :)
Osobiście jakoś nie widzę Ruciaka w pierwszej 6.

charo2606

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 164
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #524 dnia: Maja 15, 2014, 22:22:15 pm »
Aż dziw, że Wrona nie w 12... chociaż miałam nadzieję, że Igła jednak na libero będzie :)
Osobiście jakoś nie widzę Ruciaka w pierwszej 6.

Oj ja to coraz mniej wierzę w to, że Igła będzie w MŚ. Pewnie pogra w LŚ żeby nie było że nie dostał szansy. Ale denrewuje mnie to, że zawodnicy którzy tyle lat sobie wypruwali flaki byli na dobre i na złe w reprezentacji zostaną z niczym ...

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1673
  • D3
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #525 dnia: Maja 16, 2014, 22:18:55 pm »
Fabianek faktycznie grał tak kiepściutko jak piszą?
W końcu.

Michał5

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 367
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #526 dnia: Maja 16, 2014, 22:47:54 pm »
Według mnie nie grał źle. Jeszcze było trochę niedokładności, ale wiadomo że po tak krótkim czasie przygotowań nie będzie jeszcze perfekcji. Na plus bym ocenił zagrywkę, do poprawy jest dokładność. Ogólnie nie było źle, myślę że tutaj jest trafna ocena jego gry: http://www.sportowefakty.pl/siatkowka/439821/pierwsze-koty-za-ploty-oceny-polakow-po-meczu-z-lotwa-wedlug-serwisu-sportowefak

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #527 dnia: Maja 17, 2014, 11:51:01 am »
Wow, kawał dobrej roboty wykonał Stefan i spółka, rozjechaliśmy Łotwę! Pokłony!

Seize the day or die regretting the time you lost.

charo2606

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 164
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #528 dnia: Maja 17, 2014, 13:25:16 pm »
Wow, kawał dobrej roboty wykonał Stefan i spółka, rozjechaliśmy Łotwę! Pokłony!



Ta nawet przegrywaliśmy i podnieślimy sie!!!!
To dzięki temu "1" libero. Czy mi się wydaje, czy ta jego "skromność" wychodzi na jaw.

"Cieszę się, że z dwóch libero trenerzy postawili na mnie [drugim jest Krzysztof Ignaczak]. Już w poprzednim sezonie byłem w reprezentacji tym pierwszym, ale teraz czuję się lepszym zawodnikiem, bardziej doświadczonym. Fajnie, że mamy za sobą debiut Stephane'a Antigi i że się udał. W kolejnych meczach znów damy z siebie sto procent, bo to jedyna droga do uniknięcia przykrych niespodzianek. "

http://www.sport.pl/siatkowka/1,65103,15977947,El__ME_2015__Polska___Lotwa_3_0__Zagumny__Zagralismy.html

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #529 dnia: Maja 17, 2014, 13:52:35 pm »
Ta, za czasów Anastasiego nie pamiętam tak kapitalnego spotkania biało czerwonych!  ::)

Nie no dobra.. Ja mam dość tego rzygania tęczą. Dawno tyle krzyków nie było pod tą reprezentacje.. A jak czytam na stronie Przeglądu Sportowego " Efektowny debiut Antigi i Wlazłego " to zastanawiam się czy w tej reprezentacji jest ktoś poza Wlazłym i Antigą.
Dobra, jeden to debiutant z czystej krwii, ale drugi? Serio? Od dziś będziemy Wlazłego nazywać debiutantem i jednocześnie będziemy się zachwycać jego grą? Shit, starych tych debiutantów mamy. Ale dobra, wszystko przeżyję.. Tylko pianie z zachwytu nad Łotwą to już jest kosmos :D
Chyba w tym roku reprezentacje sobie daruję.. Jeśli to ma wyglądać tak jak w tej chwili.. To dziękuję.

PS. Ktoś kto wymyślił nasze nowe stroje zajmuje się chyba prowadzeniem bloga, a nie prawdziwą modą, bo większej katastrofy nie widziałam.
Seize the day or die regretting the time you lost.