Autor Wątek: Reprezentacja  (Przeczytany 255937 razy)

chelepperro

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 885
  • J1
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #540 dnia: Maja 19, 2014, 10:43:36 am »
Winiarski grał padaczkę pod koniec ubiegłego sezonu.Wyjechał do Rosji-kontuzja ,brak formy.Przyjechał na reprę i znowu padaka.Mnie to nie dziwi -nie grasz w klubie na wysokim C to i nie zgrasz w reprezentacji na odpowiednim poziomie.Powołany ewidentnie za nazwisko.
Z drugiej strony przyjmujących polskich jak na lekarstwo.
Jak będzie w formie będzie z niego nie lada pociecha.Teraz gra kaszanę.Ma kredyt zaufania.Do września kupa czasu wg sztabu  ,więc czekamy cierpliwie.
Mnie zawsze dziwi jedno- czy reprezentacja to miejsce do nadrabiania zaległości i łapania formy  czy do szlifowania tego czym zawodnik w klubie nasiąkł.Pocieszam się tym ,że sztab ma baaardzo dalekie spojrzenie w przyszłość  ...aż 3 miesięczne.Wszystko co gramy teraz służy tylko złapaniu formy na wrzesień 2014.Czasu jednak wg mnie ,mało mimo wszystko.
« Ostatnia zmiana: Maja 19, 2014, 10:48:44 am wysłana przez chelepperro »
bo nie zawsze to na co patrzymy, jest tym co widzimy

LideRR

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 383
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #541 dnia: Maja 19, 2014, 15:10:08 pm »
http://bgvolleyball.com/files/volleyball/stats/21641.pdf

Statystyki ze sparingu Buł z Iranem, brawo Niko. :)

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #542 dnia: Maja 19, 2014, 18:05:42 pm »
http://www.przegladsportowy.pl/siatkowka/reprezentacja,wielki-pech-kubiaka-,artykul,468526,1,892.html

Pech Michała, ale zmiennik jest niesamowity. Wojtek Ferens, który w Zaksie, grał bardzo krótkie ogony, będzie reprezentował nasz kraj. A Rafał Buszek, który był czołową postacią Plus Ligi nie zasługuje na szansę. Jestem w szoku  :o :o :o .
« Ostatnia zmiana: Maja 19, 2014, 18:07:20 pm wysłana przez Slawko »

chelepperro

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 885
  • J1
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #543 dnia: Maja 19, 2014, 22:00:14 pm »
http://www.przegladsportowy.pl/siatkowka/reprezentacja,wielki-pech-kubiaka-,artykul,468526,1,892.html

Pech Michała, ale zmiennik jest niesamowity. Wojtek Ferens, który w Zaksie, grał bardzo krótkie ogony, będzie reprezentował nasz kraj. A Rafał Buszek, który był czołową postacią Plus Ligi nie zasługuje na szansę. Jestem w szoku  :o :o :o .
A ja nie.To jest Polska właśnie obojętnie kto za sterem siedzi.
Ferens pewnie lepszy na treningach.;)
bo nie zawsze to na co patrzymy, jest tym co widzimy

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #544 dnia: Maja 20, 2014, 10:11:28 am »
A ja nie.To jest Polska właśnie obojętnie kto za sterem siedzi.
Ferens pewnie lepszy na treningach.;)
Chciałeś chyba powiedzieć, że ma lepszego manago ...

Paulina

  • Moderator
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #545 dnia: Maja 20, 2014, 10:25:27 am »
Polskie piekiełko... Rączka rączkę myje. Tu nic nie jest sprawiedliwe...
Kocham Ją a Ona mnie!  Nigdy nie zostawię Jej!

dzablon222

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 144
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #546 dnia: Czerwca 06, 2014, 22:23:02 pm »
http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/2014-06-06-leon-jak-olisadebe a Alka nie chcieli więc takich pomysłów nie przyjmujemy do wiadomości

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #547 dnia: Czerwca 07, 2014, 08:09:38 am »
Spoko, Leon i tak to obywatelstwo dostanie, bo będzie mu w życiu łatwiej. Ale dla kadry grać nie będzie, bo taka polityka w związku. Sprawa jest dość prosta.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6931
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #548 dnia: Czerwca 07, 2014, 09:13:33 am »
Nie wiem jaka jest "polityka Związku", bo pojedyncze decyzje i wyrywkowe wypowiedzi trudno nazwać "polityką".
Powinniśmy się przyzwyczajać, że Polska staje się krajem, do którego ludzie z innych stron świata będą się przybywać, w którym będą się osiedlać. i który będą chcieć reprezentować. Jedna głupkowata decyzja nie powinna być nazywana "polityką" i nie powinna być akceptowana.
Dziwi mnie opór przed zaakceptowaniem dość oczywistej tendencji do otwarcia się na świat w regionie rzeszowskim, który ma bardzo bogate tradycje emigracji. Rzeszowiacy masowo emigrowali. Kiedyś - głównie do USA, dziś to Wielka Brytania, Francja, Niemcy. Tam mieszkają, pracują, otrzymują tamtejsze obywatelstwo, stają się pełnoprawnymi członkami tamtejszego społeczeństwa. My powinniśmy się przyzwyczajać do podobnego zachowania innych ludzi w Polsce.
Nie wyznaczymy sztywnej granicy pomiędzy koniunkturalnym "promowaniem się" za pośrednictwem reprezentacji a potrzebą serca - oddania nowej ojczyźnie swojego największego talentu. Więc nie próbujmy tej granicy wyznaczać. Po prostu zaakceptujmy ten stan i dajmy naszym nowym obywatelom szansę. Pomóżmy im w tym.
Żaden Olisadebe ani nie zbawi polskiej piłki nożnej, ani jej nie pogrąży w marazmie. Każdy Olisadebe ma jednak prawo reprezentować nową ojczyznę, bo reszta społeczeństwa nie ma prawa zarzucać mu złych, "koniunkturalnych" intencji.
Głupkowatą decyzją skrzywdziliśmy Alka i jednocześnie skrzywdziliśmy siebie. Nie ma powodów tkwić w tym błędzie.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #549 dnia: Czerwca 18, 2014, 18:35:54 pm »
Hej. Afera z siatkówką w tle. Na taśmach Wprost jest wątek Kadry i tuszowania oszustw podatkowych. Co o tym myślicie?