Autor Wątek: Reprezentacja  (Przeczytany 255901 razy)

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #570 dnia: Kwietnia 02, 2015, 22:00:33 pm »
Mam nadzieje że ten Leon nie wypali, facet ma mniej więcej podobne więzy z Polską jak ja z Włochami gdzie mieszkałem chwilę... czyli praktycznie żadne. Widać że Grzyb wszystko nakręca.
W sumie jakby kochał nasz kraj tak bardzo, to zawsze mógłby zgodzić się na porządną pensję w Resovii i nauczyć się Polskiego, zdobyć dla Polskich klubów pare trofeów, wybudować dom i wtedy niech gra.
Teraz chce grać bo jestesmy nieźli w siatkówkę i mamy szanse na medale...

...teraz to on potrzebuje polskiego paszportu, żeby się swobodnie po UE poruszać. Najszybciej załatwi to u nas, bo dwa lata tu siedział.
Z drugiej strony zupełnie nie przeszkadza mi fakt, że ktoś chce...zostać Polakiem. Wręcz przeciwnie. To oznacza, że warto nim zostać. A to raczej powód do zadowolenia biorąc pod uwagę ilu Polaków stara/starało się o obywatelstwa innych państw tylko dlatego, że ich własne ograniczało w znacznym stopniu różne możliwości.   

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #571 dnia: Kwietnia 03, 2015, 11:55:00 am »
...teraz to on potrzebuje polskiego paszportu, żeby się swobodnie po UE poruszać. Najszybciej załatwi to u nas, bo dwa lata tu siedział.
Z drugiej strony zupełnie nie przeszkadza mi fakt, że ktoś chce...zostać Polakiem. Wręcz przeciwnie. To oznacza, że warto nim zostać. A to raczej powód do zadowolenia biorąc pod uwagę ilu Polaków stara/starało się o obywatelstwa innych państw tylko dlatego, że ich własne ograniczało w znacznym stopniu różne możliwości.   
Dokładnie. Wydaje mi się, że zbyt wiele osób stawia znak równości między obywatelstwem, a chęcią grania w reprezentacji. Za tym pierwszym jestem rękami i nogami, za tym drugim z kilku powodów zdecydowanie NIE.

spider2you

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1048
  • #WALCZIWYGRYWAJ
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #572 dnia: Kwietnia 03, 2015, 12:28:48 pm »
Ja tam nie mam z tym problemów, żeby grał w Reprze.
Pamiętacie ile mieliśmy pretensji i to słusznych, że Alka nie chcieli, a każdy kibic w Polsce wiedział, że jest nam potrzebny?

Pierwszy nasz Polski murzyn Oli dał nam awans na MŚ, to może pierwszy w siatkówce murzyn Leon dałby nam medal na Olimpiadzie?

Jednak wątpię w to czy klika Pana P. (tego nowego) jest w stanie wogóle o tym myśleć, co widać po ostatniej nominacji na trenera reprezentacji kobitek czyli rudego wuefisty.
Moja rodzina, siatkówka, CrossFit, off-road to KOCHAM.

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #573 dnia: Kwietnia 03, 2015, 12:53:40 pm »
O dziwo to właśnie Papkin złożył podpis pod papierami za obywatelstwem dla Leona ;)

spider2you

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1048
  • #WALCZIWYGRYWAJ
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #574 dnia: Kwietnia 03, 2015, 13:12:00 pm »
A to nie wiedziałem, przepraszam.
Moja rodzina, siatkówka, CrossFit, off-road to KOCHAM.

dafu

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1072
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #575 dnia: Kwietnia 12, 2015, 20:08:41 pm »
No i Nasza młodzież najlepsza w Europie !!!

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #576 dnia: Kwietnia 12, 2015, 20:43:06 pm »
Piękna sprawa. Własnie odbywa się dekoracja, chyba będą grali Polski Hymn. Transmisja na laoli.
Z Resovii tam są: Kozub , Masłowski i kto jeszcze?

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #577 dnia: Kwietnia 12, 2015, 21:04:36 pm »
Piękna sprawa. Własnie odbywa się dekoracja, chyba będą grali Polski Hymn. Transmisja na laoli.
Z Resovii tam są: Kozub , Masłowski i kto jeszcze?
Ziobrowski także jest z AKS Resovia.

bogdans

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 597
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #578 dnia: Kwietnia 13, 2015, 10:00:31 am »
Ja przepraszam Spider 2 you ale nie znam Twoich uprawnień do oceny Polskich Trenerów po kolorze włosów  Może Tobie się wydaje że jesteś przystojny ale to nie upoważnia Cię do obrażania Trenera Jacka Nawrockiego . Brunatny - szatynie  [jak tam określisz swoją maść ] na razie to do Ciebie najbardziej pasuje określenie Lis Farbowany

rodzyn3k

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 144
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #579 dnia: Kwietnia 13, 2015, 10:50:24 am »
Ceny biletów na LŚ 2015
80-200zł nie jest źle

http://bit.ly/CenyBiletowLS2015
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 13, 2015, 10:53:06 am wysłana przez rodzyn3k »