Autor Wątek: Reprezentacja  (Przeczytany 255247 razy)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #580 dnia: Kwietnia 13, 2015, 13:39:58 pm »
Ceny biletów na LŚ 2015
80-200zł nie jest źle

http://bit.ly/CenyBiletowLS2015
Jest chyba gorzej niż źle. Ceny wywalone w kosmos. W składzie nie będzie kluczowych graczy z MŚ i to raczej nie jest reprezentacja Polski a raczej Team Polska 2015. Za podziwianie młodych zdolnych to zdecydowanie za dużo. Na Resovię która ma kilku Mistrzów Świata najdroższe bilety to 50 PLN. A tutaj najtańszy to 80 PLN.
Znów skok na kasę nieadekwatny do produktu który się zaoferuje. Ale póki naród ciemny i kupi to takie ceny będą :(

dafu

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1072
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #581 dnia: Kwietnia 13, 2015, 14:07:15 pm »
Darek ale kluczowi gracze jak ich nazywasz zadeklarowali koniec karier reprezentacyjnych . Czyli co reprezentacja bez Gumy , Igły , Winiara i Wlazłego będzie.... Team Polska ? Wolne żarty  . Może trzeba się pogodzić z myślą że Reprezentacja Narodowa to Olek Śliwka , Fabian , Buszu i Mika .
Inną rzeczą jest cena za "dziwowisko" siatkarskie Kulagi&Magiery po takiej dawce jaką dostaliśmy w 2014. Tutaj cena 100 zł powinna być maksymalna. No ale skoro są chętni za 200.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 13, 2015, 14:11:38 pm wysłana przez d74 »

Paweł

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 334
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #582 dnia: Kwietnia 13, 2015, 15:16:03 pm »
Ceny są takie duże dlatego, że jak się rozda parę tysięcy biletów za free, to muszą się znaleźć frajerzy (sam się do nich zaliczam) którzy zakupią bilety po tej cenie.
W zeszłym roku podczas meczu Polska -Iran w Gdańsku/Sopocie siedziałem koło ludzi, którzy dostali darmowe wejściówki i podobno jest to praktyka na dość dużą skalę : sponsorzy, pomagierzy, pociotki etc.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #583 dnia: Kwietnia 13, 2015, 15:26:06 pm »
Darek ale kluczowi gracze jak ich nazywasz zadeklarowali koniec karier reprezentacyjnych . Czyli co reprezentacja bez Gumy , Igły , Winiara i Wlazłego będzie.... Team Polska ? Wolne żarty  . Może trzeba się pogodzić z myślą że Reprezentacja Narodowa to Olek Śliwka , Fabian , Buszu i Mika .
Inną rzeczą jest cena za "dziwowisko" siatkarskie Kulagi&Magiery po takiej dawce jaką dostaliśmy w 2014. Tutaj cena 100 zł powinna być maksymalna. No ale skoro są chętni za 200.
Nie chodzi o nich. Myślę iz na Ligę Światową najbardziej doświadczeni tez dostaną wolne. W hierarchii ważności LŚ jest w 2015 roku najniżej. Ważniejszy jest Puchar Świata i Mistrzostwa Europy. To są docelowe imprezy. LŚ to tylko turniej towarzyski i emocje podobne do weekendowych popisów Resovii. Grała Resovia? Grała. Pozostaje pytanie o zaangażowanie i emocje jakie te mecze wywołały. Ale powiedzmy iż ja coś tam o siatkówce wiem. Docelowy klient ubierze perukę, kupi trąbkę i pójdzie do hali na mecz. A że dostanie wyrób "siatkarsko podobny"  to inna sprawa (choć to określenie chyba troszeczkę krzywdzące, bo zawodnicy zagrają tam na max swoich umiejętności, które nie koniecznie są na poziomie Mistrza Świata) . Ale na pocieszenie dodam iż nasi przeciwnicy pewnie też nie będą w najlepszych skladach. Oni też w perspektywie mają Rio i to jest ich priorytet.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6918
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #584 dnia: Kwietnia 13, 2015, 16:10:44 pm »
Większość towarów jest warta tyle, ile klient jest w stanie zapłacić. Takie jest prawo gospodarki rynkowej (której nie chcemy wspomagać podatkami)  :)
Ceny nie są "z kosmosu", o ile znajdą się kibice reprezentacji, którzy będą w stanie tę cenę zapłacić. A pewnie się znajdą. "Peruka i trąbka" są stałymi atrybutami kibiców reprezentacji. Taki styl został wypracowany lata temu i ma się świetnie. Innych kibiców reprezentacja (w tej chwili) nie potrzebuje.
Reprezentacja jest reprezentacją. Gdyby rok temu ktoś powiedział, że nie warto kibicować Polsce w LŚ, bo zagrają w niej Mika i Buszek, pewnie oceny byłyb podobne, jak dziś, gdy zanosi się, że w reprezentacji zagra Śliwka. Nawiasem mówiąc, Buszek zagrał w LŚ znacznie lepiej niż Mika.
Życie nie stoi w miejscu. "Wczorajszy" (nie mam na myśli kaca) Winiarski dziś już nie zagra. Wczorajszy Mika przestał być dzieckiem. Nie warto z góry przekreślać Olka Śliwki, bo może się on okazać "strzałem" równie dobrym, jak Mika rok temu. Olek z pewnością grał w mocniejszej lidze i w mocniejszym klubie niż Mateusz rok temu.
Ja , od czasu gdy wygraliśmy LŚ, traktuję te rozgrywki jako interesujący "poligon doświadczalny". Żaden wynik mnie nie załamie. Wynik może mnie jedynie napełnić optymizmem.
Będzie wtopa - trudno, ale bez załamki. Będzie sukces - fura radości.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #585 dnia: Kwietnia 13, 2015, 18:11:49 pm »
Repres masz rację. Na myśl przychodzi mi sytuacja z przed paru lat. Rzecz miała się z winem. Młody byłem i postanowiłem kupić dobre wino. Wszedłem do sklepu i wybrałem wino "made in France". Gorszego syfu w życiu nie piłem. Ale chyba nie tylko ja się tak przejechałem. Poczytałem, iż Francuzi na rynki Europy wschodniej wysyłają najgorszy "chłam" i sprzedają to jak towar pierwszej klasy.  Efekt jest taki, iż wina francuskiego nie wezmę do ust ani nie kupię.
Podobnie tutaj. W cenie nieadekwatnej do oferowanego produktu sprzedaje się coś dla koneserów. Popisy Olka i kolegów to danie dla fascynatów siatkówki. Nie dla masowego widza który oczekuje gwiazd. Tak, iż wchodząc na obiekt nie zada magicznego pytania: Którzy to nasi? Można to tez porównać do meczu Resovii. Z tym ze za cenę 50 PLN dostanie się mecz młodej ligi. Ile osób poczuje się oszukanych?
Reprezentacja to produkt promocyjny ligi. Ktoś przyjdzie, chwyci bakcyla i może na ligę pójdzie. Tak z ciekawości może dla towarzystwa. A później da się porwać tej pięknej dyscyplinie sportu.
Dla mnie te ceny to złodziejstwo. Tak się chwalą kibicami a tym ich "golą" z kasy. Oby była frekwencjna klapa.

Ps. Dobrze iz to nie w Rzeszowie. Leon by się dowiedział, iż PZPS dostaje za to kasę od miasta gospodarza na promocję, która znacznie przewyższa koszty wynajmu obiektu i gotów byłby jakaś pakietę zorganizować. (taki żarcik, mam nadzieje iz bez urazy)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 13, 2015, 18:20:56 pm wysłana przez A :) »

poyjla

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 362
  • Rzeszowianka
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #586 dnia: Kwietnia 15, 2015, 13:31:02 pm »
W piątek o godz.10:00 w gdańskim hotelu odbędzie się medialna prezentacja nowego kapitana reprezentacji Polski!
:: Bez Kibiców nie ma sportu ::

Paweł

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 334
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #587 dnia: Kwietnia 15, 2015, 15:22:36 pm »
W piątek o godz.10:00 w gdańskim hotelu odbędzie się medialna prezentacja nowego kapitana reprezentacji Polski!

Fabian Drzyzga

fanres

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1142
  • A3
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #588 dnia: Kwietnia 15, 2015, 16:50:44 pm »
Cichy Pit !

FLPman

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1354
  • C4:R9:M3
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #589 dnia: Kwietnia 15, 2015, 16:58:57 pm »
Jak w tragedii greckiej - zasada miejsca, czasu i akcji - Mateusz Mika ;)