Autor Wątek: Reprezentacja  (Przeczytany 255200 razy)

Szoviak

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2520
  • G3
    • Z siatkówką przez życie
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #610 dnia: Czerwca 02, 2015, 19:28:42 pm »
Aha, chyba że tak. Pytałem o Uniwersjadę, bo chyba gdzieś słyszałem, że kadra Kowala ma być pod ten turniej przygotowywana i pod MŚ U-23, ale kiedy Igrzyska Europejskie się pojawiły, może Związek zmienił zdanie. Też wcale nie jestem pewny czy mieliśmy być na tym turnieju ;)

Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #611 dnia: Czerwca 06, 2015, 23:18:40 pm »
4 mecz reprezentacji, 2 statuetka MVP dla Kurka - kolejny raz fantastyczna skuteczność w ataku. Nie mam pytań. Nic tylko się cieszyć.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 07, 2015, 05:50:17 am wysłana przez Linka20 »

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #612 dnia: Czerwca 07, 2015, 11:19:31 am »
4 mecz reprezentacji, 2 statuetka MVP dla Kurka - kolejny raz fantastyczna skuteczność w ataku. Nie mam pytań. Nic tylko się cieszyć.
Zaraz się okaże że to Jochen pójdzie na przyjęcie :D

KChudz

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2772
  • C4_R8_M6
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #613 dnia: Czerwca 07, 2015, 12:32:54 pm »
Zaraz się okaże że to Jochen pójdzie na przyjęcie :D
W ten sposób można zaskoczyć każdego przeciwnika, bo jak rozpisać Kurko/Schopsa na atako/przyjęciu  ;D

fanzwawy

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1129
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #614 dnia: Czerwca 07, 2015, 17:28:00 pm »
Refleksja nie wprost sportowa.

Na meczach polskiej reprezentacji, tak jak to było ostatnio w Częstochowie, w oprawie dominuje muzyka polskich wykonawców, w tym Tadeusza Nalepy.
Na meczach ,,starego polskiego klubu'' nie ma polskiej muzyki, na meczach ,,Dumy Podkarpacia'' nie ma ani jednej podkarpackiej kapeli (choć jak już pisałem - w plebiscycie ,,trójki'' na polski przebój wszech czasów w pierwszej setce znalazło się pięciu wykonawców z tych stron), na meczach klubu, którego Tadeusz Nalepa (,,Kiedy byłem małym chłopcem'' - 19 miejsce w plebiscycie) był gorliwym kibicem jego utwór puszczany jest 15 min. po zakończeniu meczu, ewidentnie na odp....
Jest za to grana (za głośno zresztą) anglosaska rąbanka. I to jest prawdziwy prowincjonalizm. 

dafu

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1072
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #615 dnia: Czerwca 07, 2015, 22:46:40 pm »
Na meczach kadry jest wszczchobecne monstrum Kulaga&Magiera ktorego dzieki Bogu i wielu innym z Podpromia nie ma i nie bedzie na meczach "starego Polskiego klubu" Resovii i niech tak będzie zawsze . Nawet kosztem Nalepy , RSC, Bułgarów i innych kapel z Podkarpacia.

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #616 dnia: Czerwca 07, 2015, 23:31:57 pm »
Fanzwawy czy wiesz że przez to Twoje ciągłe biadolenie obrzydziłeś mi Nalepę i inne ekipy z Podkarpacia, a pewnie nie jestem jedyny. Od miesięcy powtarzasz to samo i jakoś nikt ci w Twoim temacie nie przytaknął także dam ci radę - odpuść, szkoda czasu i nerwów Twoich oraz Naszych.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #617 dnia: Czerwca 08, 2015, 00:17:21 am »
Fanzwawy czy wiesz że przez to Twoje ciągłe biadolenie obrzydziłeś mi Nalepę i inne ekipy z Podkarpacia, a pewnie nie jestem jedyny. Od miesięcy powtarzasz to samo i jakoś nikt ci w Twoim temacie nie przytaknął także dam ci radę - odpuść, szkoda czasu i nerwów Twoich oraz Naszych.
Taka niedźwiedzia przysługa.

Paulina

  • Moderator
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 947
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #618 dnia: Czerwca 09, 2015, 00:23:12 am »
Andrzej a kiedy ten Nalepa ma lecieć z głośników? W przerwach technicznych?  Czy zamiast "Jej oddałem" czy "Ole Resovio kocham Cie" mamy słuchać "Kiedy byłem"? Czy może mamy ingerować w muzykę na rozgrzewce chłopaków, która to oni sami powinni wybierać?
Bądźmy poważni. Nie zachowujmy się jak dzieci w piaskownicy. Już i tak powoli dochodzimy do etapu z hasłem sztandarowym, że "Nalepa wielkim muzykiem był"...
Kocham Ją a Ona mnie!  Nigdy nie zostawię Jej!

spider2you

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1048
  • #WALCZIWYGRYWAJ
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #619 dnia: Czerwca 09, 2015, 09:52:12 am »
Oglądaliście możemecz Kanadyjczyków w LŚ???
Hala prawie do połowy, a ludzie siedzą i ......cisza....słychać jak zawodnicy na boisku rozmawiają.....masakra.

Choć nie lubię "januszowego dopingu", to dzięki Magierze, ta hala żyje i ludziska się bawią, przychodzą tłumnie, w koszulki poubierani, twarze wymalowane....choć to festyn, ale działa na ludzi i doping, choć sterowany, ale jest.

Inni jednak muszą się od nas uczyć.
Moja rodzina, siatkówka, CrossFit, off-road to KOCHAM.