Autor Wątek: Reprezentacja  (Przeczytany 256257 razy)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #630 dnia: Czerwca 22, 2015, 16:59:43 pm »
Jeden z najbardziej niedocenianych trenerów znowu osiągnął sukces. Z juniorami i kilkoma starszymi zawodnikami wygrał grupę na Igrzyskach. Biorąc pod uwagę, iż tam nie ma gwiazd a skład to 3 kadra to jest to potwierdzenie, iż Andrzej to dobry trener jest :)

FLPman

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1354
  • C4:R9:M3
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #631 dnia: Czerwca 22, 2015, 17:12:23 pm »
Zaryzykuję po tym co widziałem w Krośnie na sparingu ze Słowacją (a właśnie ze Słowacją zagramy ćwierćfinał), że w niedzielę zagra mecz o medal tej imprezy ;)

Diego

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 478
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #632 dnia: Czerwca 23, 2015, 19:03:23 pm »
Oglądaliście możemecz Kanadyjczyków w LŚ???
Hala prawie do połowy, a ludzie siedzą i ......cisza....słychać jak zawodnicy na boisku rozmawiają.....masakra.

Choć nie lubię "januszowego dopingu", to dzięki Magierze, ta hala żyje i ludziska się bawią, przychodzą tłumnie, w koszulki poubierani, twarze wymalowane....choć to festyn, ale działa na ludzi i doping, choć sterowany, ale jest.

Inni jednak muszą się od nas uczyć.
Kibic w krawacie jest mniej awanturujący się  ;D
A niech się bawią. Ja przez to oglądam często mecze reprezentacji ściszone do minimum.

dafu

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1072
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #633 dnia: Czerwca 24, 2015, 11:35:42 am »
No  i mamy półfinał ...  3:0 ze Słowacją  ;D

Bolo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 294
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #634 dnia: Czerwca 24, 2015, 12:27:22 pm »
Wynik do przewidzenia. Poranna pora sprawiła, że 2 i 3 set były w miarę wyrównane lecz pod naszą pełną kontrolą.

Jedną rzecz zauważyłem. W naszym pierwszym składzie jest 6 na 7 byłych lub obecnych zawodników Resovi - Kędzierski obecnie na wypożyczeniu nasz zawodnik, Konarski były, Szalpuk, Śliwka obecny, Dryja obecny, Kosok były, Wojtaszek obecny. 

dk91

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2784
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #635 dnia: Czerwca 24, 2015, 14:17:03 pm »
:o :o :o :o

To jest ten pozostały 1 na 7. ;)

FLPman

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1354
  • C4:R9:M3
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #636 dnia: Czerwca 24, 2015, 15:08:19 pm »
Woicki też były ;)

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6938
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #637 dnia: Czerwca 28, 2015, 21:29:12 pm »
Typer to ze mnie bardzo kiepski. Spodziewałem się, że zespół Kowala wygra przynajmniej jeden mecz o medal i że I reprezentacja przegra oba mecze w Iranie. A tu niespodzianka: nieprzyjemna w Baku, radosna w Teheranie.
Drzyzga z Jaroszem odczarowali Teheran. Kubiaka nie było przez 3 sety, ale w czwartym zagrał perfekcyjnie i to w najtrudniejszych momentach.
Szkoda chłopaków Kowala. Zagrali świetny mecz z Rosją (tego z Bułgarią nie widziałem), widowisko było piękne i zacięte, ale nie udało się. Nabrali doświadczenia, w turnieju pokazali klasę (chyba nie ma już wątpliwości, że Olek Śliwka jest godny gry w Resovii i będzie sporym wzmocnieniem), ale wynik trudno nazwać sukcesem.
Andrzej, jak zwykle dał przepał w wywiadzie  ;D (niby prawda, że "ta drużyna już w takim składzie nie zagra", ale po co tak mówić przed meczem?). Turniej się zakończył. Fajnie Szalpuk, fajnie Śliwka, fajnie Kędzierski, fajnie Wojtaszek, fajnie popracował Kowal.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

skibens

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 57
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #638 dnia: Lipca 04, 2015, 09:34:51 am »
Mam pytanie trochę techniczne, czy ktoś wie czy Fabian nosi okulary/soczewki? Bo to jego mrużenie świadczy o problemach ze wzrokiem (wiem bo sam to miałem). A pytam bo interesuje mnie przecież dobro repry, bo sam wiem na własnej skórze, że różnica nawet przy niewielkiej wadzie jest bardzo duża w grze :) pozdrawiam

willhaven

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 621
  • L3
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #639 dnia: Lipca 05, 2015, 14:14:02 pm »
Mam pytanie trochę techniczne, czy ktoś wie czy Fabian nosi okulary/soczewki? Bo to jego mrużenie świadczy o problemach ze wzrokiem (wiem bo sam to miałem). A pytam bo interesuje mnie przecież dobro repry, bo sam wiem na własnej skórze, że różnica nawet przy niewielkiej wadzie jest bardzo duża w grze :) pozdrawiam

chyba nosi.

Antiga podziekował Jaroszowi, co by nie pisać to troche kontrowersyjna decyzja, Jarosz spisywał sie dobrze, wygrał nam mecz w Teheranie a tu niby w bloku lepszy Konarski. Konar co by nie mowic to słabo gral na Igrzyskach, w dalszej perspektywie (Puchar Świata ,ktory przeciez jest o niebo wazniejszy od Final Six, rozsadniejsza by była opcja z Jaroszem jako zmiennikiem Kurka. Ciekawe jak sie czuje teraz Kuba, ozapiepszał sie na treningach przez kilka tygodni,tarmosił po świecie a teraz wielka d.upa. Za zasługi nikt nie jezdzi ale jemu to sie zwyczajnie należało ze względów sportowych. Osobiscie nie rozumiem tez trzymania Wrony w meczowej 14,  czemu Grzyb nie dostał szansy, nie wierzę też ze Możdżonek jest gorszy.... Czasami mam wrażenie,ze Wrona trzymany jest ze wzgledow PR, przeciez te wszystkie fanki by sie załamały jakby go nie było ;) Opcja bydgoska w reprze trzyma sie mocno.
« Ostatnia zmiana: Lipca 05, 2015, 14:17:03 pm wysłana przez willhaven »