Autor Wątek: Reprezentacja  (Przeczytany 255962 razy)

poyjla

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 362
  • Rzeszowianka
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #640 dnia: Lipca 05, 2015, 14:26:15 pm »
Jestem zaskoczona postawa ochroniarzy przy wejsciu do hali. Nie zostalismy wpuszczeni do srodka w koszulkach klubowych. Argument? Polecenie organizatora. Oczywiscie jak ubralismy na to inna koszule - wszystko bylo ok. Nie wiem, skad sie wziely takie wymagania...  ???  tym bardziej, ze koszulki byly bialo-czerwone. W hali juz nikt na to nie zwracal uwagi ;) To tak na przyszlosc, jakby ktos sie wybieral na mecz Reprezentacji ;)
:: Bez Kibiców nie ma sportu ::

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6931
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #641 dnia: Lipca 05, 2015, 17:14:56 pm »
Nie sadzę, żeby o wyborze Konarskiego zdecydowały względy towarzyskie.
Ja zestawiłbym skład inaczej niż Antiga (Mika - Buszek), ale to on jest trenerem.
Reprezentacja to nie klub i każdy zawodnik musi się z tym liczyć. Trener musi podejmować trudne decyzje, ale podejmuje je racjonalnie (widzi zawodników codziennie). Czy zawsze trafnie? Tak naprawdę to wszyscy jesteśmy mądrzy dopiero po imprezie. Przed imprezą... Ja postąpiłbym podobnie jak Antiga. Grał będzie i tak (prawdopodobnie) Kurek. Wiem, co dziś prezentuje Jarosz. Zobaczę Konarskiego.
Myślę, że Konarski jest niedoceniany. Nie jest to zawodnik typu Wlazłego, ale ma swoje zalety. Gdy był zdrowy, grał dobrze, a czasem bardzo dobrze. Czy zamieniłbym go na Jarosza? Raczej nie. I wcale nie dlatego, że Kubę darzę jakąś niechęcią.
Tak wyszło trenerowi z jego przemyśleń i obserwacji. Ja to szanuję. Myślę, że Jarosz nie będzie strzelał fochów. Życie przynosi różne niespodzianki. Do PŚ jeszcze dalekao. Do IO jeszcze dalej.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Kibicka1991

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 113
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #642 dnia: Lipca 07, 2015, 08:46:51 am »
Jestem zaskoczona postawa ochroniarzy przy wejsciu do hali. Nie zostalismy wpuszczeni do srodka w koszulkach klubowych. Argument? Polecenie organizatora. Oczywiscie jak ubralismy na to inna koszule - wszystko bylo ok. Nie wiem, skad sie wziely takie wymagania...  ???  tym bardziej, ze koszulki byly bialo-czerwone. W hali juz nikt na to nie zwracal uwagi ;) To tak na przyszlosc, jakby ktos sie wybieral na mecz Reprezentacji ;)
moja znajoma też niestety miała podobną sytuację..;/ myślę ,że to kwestia ochroniarza a nie przepisów, bo byli i tacy , którzy bez żadnych problemów wpuszczali Pasiaków :) chyba najlepszym sposobem  na uniknięcie takich sytuacji jest przebieranie się dopiero na hali ...

edikp

  • Malkontenci
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 353
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #643 dnia: Lipca 08, 2015, 22:49:41 pm »
Czy ktoś wie gdzie zobaczyć powtórkę sobotniego meczu z USA z 4.07.2015??? Dzieki

benio

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 54
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #644 dnia: Lipca 09, 2015, 00:07:51 am »
« Ostatnia zmiana: Lipca 09, 2015, 00:09:40 am wysłana przez benio »

fanres

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1142
  • A3
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #645 dnia: Lipca 15, 2015, 07:27:16 am »
Zastanawiałam się gdzie to wkleić i padło na reprę http://www.polsatsport.pl/Wiadomosc/le/Leon-Polakiem-Zagra-W-Bialo-czerwonych-Barwach/index.html Pewnie znowu zacznie się dyskusja.

Paulina

  • Moderator
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #646 dnia: Lipca 15, 2015, 08:10:36 am »
Zastanawiałam się gdzie to wkleić i padło na reprę http://www.polsatsport.pl/Wiadomosc/le/Leon-Polakiem-Zagra-W-Bialo-czerwonych-Barwach/index.html Pewnie znowu zacznie się dyskusja.
Zacznie się.  Bo tyle samo będzie zwolenników, co i przeciwników Leona wReprze. Póki co dostał obywatelstwo. A na to czy zagra w Reprezentacji i tak nie będziemy mieć wpływu. O Tym Zadecyduje selekcjoner.
Kocham Ją a Ona mnie!  Nigdy nie zostawię Jej!

keicaM

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 979
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #647 dnia: Lipca 15, 2015, 08:28:20 am »
No niestety, śpieszyli się z tym obywatelstwem bo zmiana warty szła, a kolejny szef już by ot tak tego obywatelstwa nie przyznał. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że większość ludzi nie zauważa jednej rzeczy. Leon taką "miłością" do Polski zapałał tylko dlatego, że po ucieczce z Kuby trafił na polskiego menadżera. Jakby trafił na włoskiego, to taką samą "miłością" by teraz pałał do Włoch. Chodziło tylko i wyłącznie o obywatelstwo kraju UE, to ułatwia życie mieszkając w Europie. Teraz się wciska wszystkim kit, że on w reprezentacji chce grać. Ciekawe, czy by chciał grać, gdybyśmy takich sukcesów nie odnosili. Śmiem wątpić. Reprezentacja nie potrzebuje Leona. :)

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #648 dnia: Lipca 15, 2015, 08:45:44 am »
No niestety, śpieszyli się z tym obywatelstwem bo zmiana warty szła, a kolejny szef już by ot tak tego obywatelstwa nie przyznał. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że większość ludzi nie zauważa jednej rzeczy. Leon taką "miłością" do Polski zapałał tylko dlatego, że po ucieczce z Kuby trafił na polskiego menadżera. Jakby trafił na włoskiego, to taką samą "miłością" by teraz pałał do Włoch. Chodziło tylko i wyłącznie o obywatelstwo kraju UE, to ułatwia życie mieszkając w Europie. Teraz się wciska wszystkim kit, że on w reprezentacji chce grać. Ciekawe, czy by chciał grać, gdybyśmy takich sukcesów nie odnosili. Śmiem wątpić. Reprezentacja nie potrzebuje Leona. :)
Będzie grał to fajnie, nie będzie to przynajmniej nie zagra dla innego kraju i nie będzie nam sprawiać problemów (federacje można zmienić tylko raz). Mi w tej całej sytuacji tylko szkoda Alka, ale taka była władza w PZPS.

biperion

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #649 dnia: Lipca 15, 2015, 10:04:26 am »
Mnie najbardziej smiesza wypowiedzi ze Leon jest ok, ale Paszycki to juz przesada :)