Autor Wątek: Reprezentacja  (Przeczytany 255212 razy)

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1399
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #730 dnia: Stycznia 17, 2018, 11:18:16 am »
No właśnie, więc jeśli ta, jakby to delikatnie ująć, "nieroztropna opcja tercetu" dalej wchodzi w grę, to trio: Kowal-Gogol-Zahorski, ma moim skromnym zdaniem, jak najbardziej rację bytu.


Rozumiem sympatię dla Heynena.
Jedną z największych wad Andrzeja jest to, że nie potrafi zadbać o sympatię prasy i kibiców. Taki charakter. Nie ma w sobie luzu. Gdyby miał ten luz, nikt nie zastanawiałby się, kto ma być trenerem reprezentacji Polski.


Uważam, że to nie jest kwestia luzu, choć po prawdzie, gdyby AK umiał "sprzedać" swój wizerunek w mediach, z pewnością by mu to nie zaszkodziło.

Odchodząc już trochę od dyskusji dlaczego "Tak" albo "Nie" dla Andrzeja Kowala.
Największym strzałem w stopę odnośnie wyboru selekcjonera kadry, jest jego obywatelstwo. Dziw bierze, że nikt do tej pory nie zapytał, skąd wziął się taki pomysł. Zupełnie jakby miało to za zadanie przykryć nieudolność PZPS w kilku innych kwestiach.
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #731 dnia: Stycznia 17, 2018, 11:33:17 am »
Może jak w tym dowcipie:

- Opodatkujemy paliwa, wodę, gaz i obuwie w rozmiarze 43 - mówi wicepremier Mateusz Morawiecki do prezesa Jarosława Kaczyńskiego.
- Dlaczego 43?
- No właśnie, wszyscy będą się nad tym zastanawiać i nie będą pytać o resztę...

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6918
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #732 dnia: Stycznia 17, 2018, 11:40:41 am »
Kryterium narodowości trenera reprezentacji jest dla mnie dziwne.
Równie dziwne jest dla mnie kryterium narodowości zawodników w zawodowych klubach.
Wyskakiwanie z pomysłem "Teraz Polak!" jest albo nakierowane na konkretną osobę (więc wszelkie konkursy to ściema), albo pomysłem bez pomysłu.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 17, 2018, 12:03:21 pm wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

bociek

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 137
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #733 dnia: Stycznia 17, 2018, 14:52:57 pm »
Kryterium narodowości trenera reprezentacji jest dla mnie dziwne.
Równie dziwne jest dla mnie kryterium narodowości zawodników w zawodowych klubach.
Wyskakiwanie z pomysłem "Teraz Polak!" jest albo nakierowane na konkretną osobę (więc wszelkie konkursy to ściema), albo pomysłem bez pomysłu.


Co do narodowości trenera, to też można patrzeć na to że trener Polak, to w jakimś stopniu 'sukces' PZPS i systemu szkolenia, że trenerem mistrzów świata jest Polak, myślę że ekipa PZPS może myśleć tym nie dość oczywistym tokiem.
Oczywiście przyglądając się konkursowi widać że opcja 'Teraz Polska' jest forowana zdecydowanie bardziej...

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #734 dnia: Stycznia 17, 2018, 15:16:11 pm »

Co do narodowości trenera, to też można patrzeć na to że trener Polak, to w jakimś stopniu 'sukces' PZPS i systemu szkolenia, że trenerem mistrzów świata jest Polak, myślę że ekipa PZPS może myśleć tym nie dość oczywistym tokiem.
Oczywiście przyglądając się konkursowi widać że opcja 'Teraz Polska' jest forowana zdecydowanie bardziej...
Jeżeli ktokolwiek zakłada, iż będziemy mistrzami świata na najbliższej imprezie z decydentów to powinien przemyśleć czy aby na pewno zna się na siatkówce.

Kryterium Polak pojawiło się zapewne z jednego prostego powodu. Rynek nie oferuje ciekawych nazwisk które byłyby godne rozpatrzenia i jednocześnie dużo lepsi niż rodzimi szkoleniowcy. Choć i tak nie do końca to kryterium zastosowano bo w trójce jest Belg. Inna sprawa, iż nie jest on nadzwyczajne utytułowany a i pracował głównie na obrzeżach wielkiej siatkówki. Jakaś musi być tego przyczyna. Czasem zastanawiam się, czy słusznie brany jest on pod rozwagę. Wszak ma ważny kontrakt i będzie musiał go zerwać. Podjął się jakiegoś zadania w rodzinnym kraju i daje nogę. Skąd pewność, iż z Polską kadrą nie zrobi tego samego? A wtedy będą płacz, iż tak się nie robi.
« Ostatnia zmiana: Lutego 08, 2018, 15:25:30 pm wysłana przez repres1 »

bociek

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 137
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #735 dnia: Stycznia 17, 2018, 17:16:14 pm »
Jeżeli ktokolwiek zakłada, iż będziemy mistrzami świata na najbliższej imprezie z decydentów to powinien przemyśleć czy aby na pewno zna się na siatkówce.

Kryterium Polak pojawiło się zapewne z jednego prostego powodu. Rynek nie oferuje ciekawych nazwisk które byłyby godne rozpatrzenia i jednocześnie dużo lepsi niż rodzimi szkoleniowcy. Choć i tak nie do końca to kryterium zastosowano bo w trójce jest Belg. Inna sprawa, iż nie jest on nadzwyczajne utytułowany a i pracował głównie na obrzeżach wielkiej siatkówki. Jakaś musi być tego przyczyna. Czasem zastanawiam się, czy słusznie brany jest on pod rozwagę. Wszak ma ważny kontrakt i będzie musiał go zerwać. Podjął się jakiegoś zadania w rodzinnym kraju i daje nogę. Skąd pewność, iż z Polską kadrą nie zrobi tego samego? A wtedy będą płacz, iż tak się nie robi.

Bardziej w sensie trenerem aktualnych Mistrzów Świata zostaje Polak :)
Źle to nie brzmi :)

« Ostatnia zmiana: Lutego 08, 2018, 15:25:56 pm wysłana przez repres1 »

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1399
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #736 dnia: Lutego 07, 2018, 14:40:52 pm »
Herzlich Wilkommen Herr Heynen  8). To najlepsza decyzja w tym momencie.
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

mediolan8

  • Malkontenci
  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 812
  • Sektor: X
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #737 dnia: Lutego 07, 2018, 14:57:54 pm »
Vital Heynen trenerem reprezentacji Polski!
Dzięki Bogu, że nie Dyzma!
Prezes-Ignaczak

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6918
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #738 dnia: Lutego 07, 2018, 16:38:13 pm »
Vital Heynen:
5-krotny zdobywca Pucharu Belgii
4-krotny mistrz Belgii
4-krotny zdobywca Superpucharu Belgii
1 x Superpuchar Francji
2 x Superpuchar Niemiec
1 x Puchar Niemiec
Finał PCEV
3. miejsce w PCEV
----------------------------
W 2014 r. z reprezentacją Niemiec zdobył 3. miejsce w mistrzostwach świata.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

biperion

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1941
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #739 dnia: Lutego 07, 2018, 23:07:38 pm »
Ten cały wybór selekcjonera... straszno-śmiesznie...