Autor Wątek: Reprezentacja  (Przeczytany 151548 razy)

A :)

• Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Semper fidelis
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #740 dnia: Maj 10, 2018, 08:23:22 am »
I wprowadzanie nowych właśnie spektakularnie się zakończyło. Młodzi gracze zostali odesłani ze Spały, zanim zgrupowanie się zaczęło. Mają siedzieć w domu i czekać.

W pierwszym treningu reprezentacji Polski nie będą uczestniczyli także mistrzowie świata juniorów: Norbert Huber, Mateusz Masłowski, Łukasz Kozub, Tomasz Fornal oraz libero Skry Bełchatów Kacper Piechocki. Wszyscy - podobnie jak pozostali kadrowicze - przeszli w Warszawie badania i uczestniczyli w obowiązkach medialnych. Wczoraj wrócili jednak do domów. Nie będą brani pod uwagę przy ustalaniu 21-osobowego składu na Ligę Narodów, chyba że kogoś z gry wyeliminuje kontuzja. ? Cała piątka pozostaje w orbicie zainteresowań trenera. Na razie opuszczają Spałę, bo nie da się prowadzić treningów w tak licznej grupie. Mogą jednak wrócić na zgrupowanie. Nadal są reprezentantami Polski - mówi Szyszko.

Niezły pic na wodę. Byli po to, aby po robić za misia na Krupówkach. Trener się zmienił ale kadra ani trochę. Kochanowski i tak do kadry by trafił, niezależnie kto by ją trenował. A wprowadzanie młodych właśnie się zakończyło.

Zresztą mi brakuje tutaj jednego nazwiska. Dlaczego powołania nie dostał Leon? Aby uczestniczyć w zgrupowaniu i " poczuć " tą drużynę. Tak, aby za rok znał kolegów.

Ps. Swoją drogą to władze Fryderyków mają dużo wyrozumiałości. Jakby trener Kowal po takiej wtopie następnego dnia pojechał do innej pracy to bym się wkurzył. Ale co kraj to obyczaj. Jakoś dziwnie to wygląda, iż trener co jakiś czas sobie robił wolne aby wyskoczyć do Polski.
« Ostatnia zmiana: Maj 10, 2018, 08:26:39 am wysłana przez A :) »

repres1

• Moderator
  • Trener/-ka
  • *
« Odpowiedź #741 dnia: Maj 10, 2018, 09:18:58 am »
Huber, Masłowski, Kozub - rozumiem. Trochę trudniej jest mi zrozumieć odstawienie Fornala.
Leon chyba nie może być oficjalnie powołany. Czy się zjawi i będzie uczestniczył w treningach? Mam nadzieję, że tak. Poczekajmy ze 2-3 tygodnie. Przecież przed nami F4 LM.
Szkoda Fryderyków. Szli jak burza, ale się zacięli. Martwi mnie trochę to, że Heynen zrobił z nich druzynę wesołych flotowców.
« Ostatnia zmiana: Maj 10, 2018, 09:21:10 am wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

repres1

• Moderator
  • Trener/-ka
  • *
« Odpowiedź #742 dnia: Maj 12, 2018, 18:27:35 pm »
Półfinał LM Kazań - Perugia. Komentarz Swędrowskiego:
"Leon! As serwisowy! To jest pokaz siły reprezentanta Polski".
Niby wiem, ale zabrzmiało to... Aż mnie ciarki przeszły.

A :)

• Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Semper fidelis
« Odpowiedź #743 dnia: Maj 12, 2018, 21:54:20 pm »
Leon i wszystko jasne. Pomyśleć, iż ten zawodnik mógł grać u nas. Że kosztował jak nikt wcześniej  .... On jest warty każdych pieniędzy. I wokół niego można budować drużynę. Jedną z moich ulubionych anegdot, jest ta iż Izolator Boguchwała nie chciał Roberta Lewandowskiego http://zksizolator.pl/89-izolator/1963-prasowka-jak-lewandowski-do-izolatora-nie-trafil.html

Resovia nie chciała Leona. Był za drogi.

repres1

• Moderator
  • Trener/-ka
  • *
« Odpowiedź #744 dnia: Maj 13, 2018, 10:54:42 am »
Wychodzi na to, że jesteśmy jak ślepa kura: raz trafiło się jej ziarnko (Grozer) i na kolejne ziarnko trzeba będzie długo, długo, długo czekać. To może warto iść do okulisty?
Dlaczego Leon zagra w reprezentacji Polski? Bo on sam tego chciał. Jakiś "szczegół" o tym zdecydował. Nie pieniądze, ale jakiś szczegół. Nie miałby przecież wielkiego problemu w uzyskaniu obywatelstwa Rosji czy Włoch.
--------------------------------------
No i Leon wygrał dla Kazania LM po raz czwarty z rzędu. Rekord.
Jest wart 7.000 kibiców x 700 zł od karnetu? Jest!
« Ostatnia zmiana: Maj 13, 2018, 20:46:14 pm wysłana przez repres1 »