Autor Wątek: Reprezentacja  (Przeczytany 255997 razy)

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #90 dnia: Czerwca 26, 2010, 17:23:08 pm »
Oglądam mecz Polska -Argentyna i takie myśli mnie nachodzą, że reprezentacja to właściwie: zawodnicy=SKRA+ZAKSA, trenerzy= były SKRA+ZAKSA! I tak myślę, że dopóki Castelani jest trenerem kadry ze Stelmachem, to bedą tylko pozory, że kogoś tam weźmie na zserokiej kadry(czytaj:Mika). I chyba nasz IGŁA też pożegna sie z kadra, bo będzie Zatorski+Gacek! W zasadzie, reprezentacja to będzie zgrupowana w 2-ch ośrodkach: Bełchatów i Kedzierzyn ( na wzór Kubański), a będąc trochę złośliwym to Castelani nie musi wcale jeździć po Polsce obserwowac spotkania ligowe; wystarczy, że będzie przebywał w Bełchatowie, a czasem wybierze się na wycieczkę do Kędzierzyna!
Podsumowując; Resovia musi starać się o bardzo dobrych zawodników zagranicznych i pozyskanie przez nich obywatelstwa Polski.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6932
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #91 dnia: Czerwca 26, 2010, 18:07:46 pm »
Bez przesady. A niby kogo Castellani miałby wziąć z Resovii? Tak naprawdę do kadry nadaje się jedynie Ignaczak.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

dzuzka86

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 167
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #92 dnia: Czerwca 27, 2010, 22:27:00 pm »
moim zdaniem Castelani jest klasą samą w sobie i nie wydaje mi się, że jest nieobiektywny. potrzebuje ŚWIETNYCH zawodników, którzy zrobią odpowiedni wynik, by mógł ona sam utrzymać się na tzw. stołku. a, że według Jego zeszycików wychodzi, iż wartościowi są tacy, a nie inni zawodnicy - to już trudno. nie widzę tu żadnej stronniczości. ale może się nie znam...   
etatowy CLOV(N)IAK ;)))

Shark1905

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1090
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #93 dnia: Lipca 05, 2010, 18:29:22 pm »
Poczekajmy do końca sezonu reprezentacyjnego.Potem będziemy oceniac.


Szoviak

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2520
  • G3
    • Z siatkówką przez życie
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #94 dnia: Września 01, 2010, 12:26:36 pm »
Nie wiecie w jakich dniach są te sparingi z Brazylią ??

dina

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 523
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #95 dnia: Września 01, 2010, 14:47:06 pm »
3, 4 i 5 września
« Ostatnia zmiana: Września 04, 2010, 20:00:15 pm wysłana przez dina »
Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe.

Carpyook

  • SSPS Resovia
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 843
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #96 dnia: Września 04, 2010, 16:02:12 pm »
tu transmisja, gdyby ktoś był zainteresowany :)
http://eugeniosvirtual.com/tevirtual/jogos_vivo.html

choć to już 3 set... ale jutro podobno też tu będzie o 15:00

Shark1905

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1090
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #97 dnia: Września 15, 2010, 23:39:24 pm »


Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1407
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #98 dnia: Października 15, 2010, 12:50:17 pm »
Nie wiedziałem gdzie dać tę wypowiedź, ale nie godzę się na to, by ona przeszła bez echa: http://www.sport.pl/siatkowka/1,106368,8511261,MS_siatkarzy___Castellani__najbardziej_haniebny_mundial.html

Panie Castellani! Pan nie zmieniaj tematu, że mundial był taki czy owaki. Pan lepiej powiedz, co się stało, że się nie udało i jaki jest Pana plan na przyszłość. Bo na razie to jest to hipokryzja pełną gębą!
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #99 dnia: Października 15, 2010, 15:51:35 pm »
Nie wiedziałem gdzie dać tę wypowiedź, ale nie godzę się na to, by ona przeszła bez echa: http://www.sport.pl/siatkowka/1,106368,8511261,MS_siatkarzy___Castellani__najbardziej_haniebny_mundial.html

Panie Castellani! Pan nie zmieniaj tematu, że mundial był taki czy owaki. Pan lepiej powiedz, co się stało, że się nie udało i jaki jest Pana plan na przyszłość. Bo na razie to jest to hipokryzja pełną gębą!
AMEN. Moim zdaniem za szybko i za łatwo uwierzono że DC jest świetnym i genialnym trenerem. Moim zdaniem minione MŚ obnażyły DC jako "świetnego" trenera, a szczyt wypadł w meczu z Bułgarią gdzie wprowadzał zmiany bez ładu, bez składu, na zasadzie "chybił trafił" a może się uda. Jakie były osiagnięcia DC przed reprezentacją??? Mistrzostwa Polski zdobyte ze Skra. Czy w tamtym czasie gdyby Skrę prowadził inny trener (np: taki Pablo - EWP, a co  ;)) to Bełchatów nie zdobyłby MP??? Oczywiście , że zdobyłby MP i to .................. w cuglach!!!! Wniosek???? Pablo - EWP na trenera biało - czerwonych ::)??? Nic bardziej mylnego. Uważam, że sukcesy klubowe z zespołem skazanym na hegemonię na danym podwórku jeszcze nie stanowią i nie są argumentem za tym aby takiemu trenerowi powierzać reprezentację. A gdzie były sukcesy Skry pod wodzą DC w pucharach??? No tak finał LM, gdzie Skra była gospodarzem imprezy.
Niektórzy być może zaraz mi odpowiedzą: "zaraz, zaraz. A Mistrzostwo Europy??? To co??" Nie chcę deprecjonować tego osiągnięcia. Broń Panie Boże. Ale zgodzicie się ze mną że z potentatami europejskiej siatkówki w Turcji to my nie mieliśmy przyjemności grać (za wyjątkiem może Bułgarii);. Moim zdaniem nie ma co się napinać, bo DC i tak zostanie (niestety). Będę mile "rozczarowany" jeżeli stanie się inaczej.
Ale znowu nie popadajmy w skrajność, i nie zwalajmy całej winy na DC. Sporo winy jest po stronie samych zawodników (przynajmniej sporej części) ich podejścia, mentalności. Uważam że bardzo trafnie ujął to w wywiadzie Wagner junior. Można się z nim w wielu sporawach nie zgadzać, ale tutaj ma chyba absolutną rację. A powiedział mniej więcej to że sporą winę ponoszą nasi rodzimi działacze klubowi którzy w zdecydowanej większości wolą zmieniiać trenerów jak rękawiczki, zamiast przywołać do porządku "profesjonalnych" zawodników.
« Ostatnia zmiana: Października 15, 2010, 15:55:26 pm wysłana przez Pablo - EWP »
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)