Autor Wątek: Reprezentacja  (Przeczytany 255198 razy)

rayan11

  • Gość
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #170 dnia: Marca 30, 2011, 12:27:02 pm »
Uważam,pier..czenie, że gwiazdki gotowe będą na Puchar świata jest lekką przesadą. Uważam, albo gramy w reprezentacji, albo dajemy sobie spokój. Jedni chcą grać, a nie mogą (Alek), inni mogą, ale wolą kanary, lub inne szeszele. A wypowiedź Plińskiego, że było dużo czasu,kiedy Przedpełski mógł rozmawiać z nimi o grze w kadrze jest zemstą za nie przystanie na Nawrockiego na trenera reprezentacji na warunkach Piechockiego.
Zastanawiam się co będzie z powołaniami dla naszych gwiazd, jak w LS lub ME młodzi, gniewni odniosą sukces(y) i zakwalifikują się do Pucharu Świata. Czy wtedy też będą mieli czelność powiedzieć, że zagrają w PŚ. Mam nadzieję, że gwiazdeczki w tym roku zrezygnują z kadry, ale raz, a dobrze.

biperion

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1941
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #171 dnia: Marca 30, 2011, 12:58:16 pm »
Ja też jestem za tym, żeby się określili, albo jestem do dyspozycji trenera kadry zawsze i może na mnie zawsze liczyć, albo nie jestem do dyspozycji w ogóle, i kończę z reprezentacją.

Bo to bajdurzenie i pieprzenie o trudach sezonu, u graczy Skry, jest niedorzeczne. Te bajki już przerabialiśmy. Chyba że Skra potajemnie gra jeszcze w lidze Czeskiej, i ma mecz za meczem...

Czasy z "wczasami z reprezentacją i DC", się mam nadzieje skończyły. W tamtym roku urządziliśmy panu Wlazłemu dalekie wycieczki krajoznawcze za nasze pieniądze.

Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #172 dnia: Marca 30, 2011, 15:37:41 pm »
Powiem tak-wolę patrzeć na walczących w LŚ Janeczków,Mików, Drzyzgów czy innych -ów, którzy to mają coś jeszcze do udowodnienia, dla których dobry sezon reprezentacyjny to przepustka albo do gry w wyjściowym składzie albo do lepszego klubu niż na znudzonych,przemęczonych, narzekających czy to na odzienie wierzchnie czy to na ból pięty siatkarzy.     'Z niewolnika nie będzie dobrego pracownika'.
Trzeba zrozumieć to że taki np. Paweł Zagumny czy Mariusz Wlazły niczego udowadniać nie muszą, każdy klub wziąłby ich z pocałowaniem ręki, mają swoje rodziny,męczący sezon klubowy za sobą a w reprezentacji tak pieniążków jak w klubie nie ma. to jest ich decyzja i szczerze mówiąc nam nic do tego-ich życie, ich wybór. To tak jakbyśmy wybierali Kurkowi klub przypuśćmy we Włoszech i krytykowali go za to że tam nie idzie grać-a gdzie tu spojrzenie na życie prywatne zawodnika, na kwestie rodzinne,przyjacielskie itp? Każdy jest kowalem swego losu i orze jak może.
Nie chcą/nie mogą grać-niech nie grają.
Tylko jedno ale-niech te 'gwiazdy' liczą się z tym że na skinienie paluszkiem do kadry, do wyjściowego składu nie wrócą, bo nadchodzi młode,głodne gry pokolenie z domieszką starszych/doświadczonych chcących grać siatkarzy.
W tamtym sezonie grających w LŚ-Ruciaka,Jarosza,Czarnowskiego trener zepchnął na drugi plan bo na gotowe gwiazdy wróciły i to był błąd którego nie można powtórzyć.

biperion
Zanim znowu naskoczysz na Winiarskiego to najpierw zasięgnij informacji.
Michał nie jest w pełni zdrów.

Tak jak pisałam-kto nie chce grać w reprezentacji to łaski bez.

pig on the wing

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 209
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #173 dnia: Marca 30, 2011, 17:01:05 pm »
Trzeba zrozumieć to że taki np. Paweł Zagumny czy Mariusz Wlazły niczego udowadniać nie muszą, każdy klub wziąłby ich z pocałowaniem ręki, mają swoje rodziny,męczący sezon klubowy za sobą a w reprezentacji tak pieniążków jak w klubie nie ma. to jest ich decyzja i szczerze mówiąc nam nic do tego-ich życie, ich wybór.
Pelna zgoda. Problem w tym, ze taki Wlazly predzej zje te swoje skarpety, niz udzieli jasnej deklaracji 'milo bylo, ale mam dosc, chce sie skupic na grze w klubie, reprezentacja mnie nie interesuje. do widzenia'. A co Wlazly robi zamiast tego? Ano Wlazly zawala nam MŚ i idzie do gazety skarzyc sie na kibicow i kazdego kto mu sie nawinie na jezyk, przerzucajac odpowiedzialnosc mowiac 'ja sie czuje niepotrzebny, smieja sie ze mnie i dokuczaja (a ja udaje ze nie wiem dlaczego)'.
Nieco lepiej zachowuje sie Winiarski, ktory na szczescie na tematy reprezentacji milczy i tylko od czasu do czasu cos tam ponarzeka na dluga lige. Mimo to dla niego miejsca w kadrze tez juz nie widze - to jego zawieszenie miedzy zdrowiem a kontuzja trwa juz za dlugo i po prostu bardziej oplaca sie zainwestowac w Mateusza Mike czy Michala Kubiaka (o ile wezmie sie za uporzadkowanie swojej skazonej zbyszkowatoscia glowy), niz podejmowac sie ryzyka grania zawodnikiem, mimo zaledwie 28 lat, sponiewieranym.

biperion

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1941
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #174 dnia: Marca 30, 2011, 23:37:10 pm »
biperion
Zanim znowu naskoczysz na Winiarskiego to najpierw zasięgnij informacji.
Michał nie jest w pełni zdrów.


Ale popatrz na Świdra, jest starszy, po kontuzji, ale jest gotowy do gry. Wiesz Winiarski mógł powiedzieć "Z miłą chęcią zagram w reprezentacji, i będę na każde zawołanie AA, ale niestety przed rozgrywkami chciałbym podać się szczegółowym badaniom, które sprawdzą, czy na obecny stan mojego zdrowia, będę mógł grać, i to nie będzie zagrażało mojemu zdrowiu."
Winiarski grał/grs w meczach o czapkę gruszek, gra w zespole który ma 4 przyjmujących, który miał zapewnione już od dłuższego czasu miejsce nr1 w pls i mimo problemów zdrowotnych jest wypuszczany na boisko. Jak na zawodnika dochodzącego do siebie, i grającego nie w pełni zdrowia, to Skra chce chłopaka wykończyć!

Tak samo ostatnio, treningowa kolejka, nie w pełni zdrowy Winiarski gra, zdrów jak ryba Bąkiewicz, gdzieś na ławce.

Wydaje mi się że skoro zawodnik jest nie w pełni zdrowy, to oszczędza się go. Czy nie boją się że może mu się coś stać, w meczu o pietruchę?
« Ostatnia zmiana: Marca 31, 2011, 00:17:21 am wysłana przez biperion »

Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #175 dnia: Marca 31, 2011, 00:09:15 am »
A obejrzałeś pomeczowy wywiad z Winiarskim? chyba nie a wiele by ci to wyjaśniło.
Michał mówił o tym że boi się iż nie dotrwa do końca sezonu, według lekarzy ma odpoczywać ponad 2 miesiące.
Winiarski mówił o tym że chciałby grać w reprezentacji ale zdrowie nie pozwala.

biperion

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1941
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #176 dnia: Marca 31, 2011, 00:21:05 am »
To skoro się boi że nie dotrwa do końca sezonu, to po jaką cholerę trener (który zapewne o tym wie) wystawia go w meczu o czapkę gruszek? Nie boi się?
Ja rozumiem że gdyby nie było alternatywy(choć można powołać zawodników z młodej plusligi), gdyby to był ważny mecz. Ale ktoś tu jest niepoważny, i to konkretnie. Mają Bąkiewicza, Antige, i w meczu o nic, musi grać Winiarski, który nie wie czy dotrwa do końca sezonu ? Chyba warto oszczędzać zawodnika, wtedy rozmowa i ewentualna gra w kadrze wyglądałaby zupełnie inaczej.

U nas zagrał Peszko, z młodej plusligi, na pewno jako 4 przyjmującego kogoś by znaleźli.

Nikt mi nie wmówi że ma taką kontuzję że teraz póki gra, to musi i powinien grać(i przerwy działają na niekorzyść), a potem musi odpoczywać.
« Ostatnia zmiana: Marca 31, 2011, 00:26:03 am wysłana przez biperion »

Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #177 dnia: Marca 31, 2011, 00:53:33 am »
Ja też się zastanawiałam po kiego grzyba Winiar dzisiaj grał?
Może trener nie chce żeby Michał przed PO wypadł z rytmu meczowego? Nie wiem, nie mam pojęcia.
Winiar grał tylko 2 sety,potem już nie był na boisko wpuszczany.

biperion

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1941
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #178 dnia: Marca 31, 2011, 01:14:29 am »
Przez jeden mecz na pewno nie wypadnie z rytmu meczowego :)

Poza tym 2 sety to i tak o 2 więcej niż bezsetowy zdrowiutki Bąkiewicz.
A Nawrocki jest jaki jest, ale jego i sztab medyczny, o aż taką lekkomyślność bym nie posądził. Bo to by było po prostu strzelanie sobie w kolano, po przestrzeleniu stopy.

Dla mnie to całkowicie nielogiczne i niepoważne.
« Ostatnia zmiana: Marca 31, 2011, 01:17:37 am wysłana przez biperion »

dk91

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2784
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #179 dnia: Marca 31, 2011, 11:15:31 am »
Miala byc walka na maksa w LŚ, wyjdzie jak zwykle :-\