Autor Wątek: Reprezentacja  (Przeczytany 256143 razy)

justyna23

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 21
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #190 dnia: Marca 31, 2011, 17:45:32 pm »
coś mi sie wydaje ze trener kierowal sie raczej caloksztaltem kariery Bakiewicza niz obecnym sezonem w ktorym niestety nic ciekawego nie pokazal kiedy mial szanse..

ryzo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 395
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #191 dnia: Marca 31, 2011, 19:56:47 pm »
Można było spodziewać się podobnych powołań. Skoro znajdują się tam także rezerwowi, to dlaczego miejsce Bąkiewicza nie jest zajęte przez Buszka? Rafał jest na pewno bardziej perspektywiczny, z lepszym atakiem. Szkoda, że Kadziewicza nie ma, choć akurat na środkowym bloku mamy kłopoty bogactwa.

Gromadowski wydaje się wracać do starego Marcela, początek był rzeczywiście kiepski, lecz ostatnie spotkania tego siatkarza mogą robić duże wrażenie. Problemem może być tylko brak stabilności na atakującym - Piotrek Gruszka dopiero wraca po kontuzji, a reszta uuh... lepiej nie wspominać o równej formie przez całe rozgrywki. Jakoś będą łatać.

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1411
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #192 dnia: Marca 31, 2011, 21:38:26 pm »
Dla mnie te powołania Anastasiego są nieporozumieniem. Bąkiewicz? Woicki? Kosok (z całym szacunkiem dla Grzesia)?, Jarosz?, Żygadło? WTF?! Co to w ogóle ma być? To jest tak samo autorski skład Anastasiego jak autorska drużyna budowana (może zbudowana? sam już nie wiem) Ljubomira T. Oj, widzę tutaj wyraźne działania osób trzecich, tzw. z bożej łaski managerów i "zbawców" polskiej siatkówki.
Natomiast co do nieobecnych? Wygwizdać to mało, ale wygwizdać dopiero wtedy, gdy AA (bez skojarzeń) :D powie: "będziesz mia kadrę jak świnia niebo".
Edit: Ps. Byłbym zapomniał, cytując klasyka: "Trzeba wyp******ić dyscyplinarnie" tych, co migają się głupimi tłumaczeniami od gry w kadrze.
« Ostatnia zmiana: Marca 31, 2011, 21:41:05 pm wysłana przez Dude »
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

Tim

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 768
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #193 dnia: Marca 31, 2011, 22:01:53 pm »
O co chodzi z powołaniem na LŚ Grozera do kadry Niemiec po konsulatacjach lekarskich na miejscu??? Może mi ktoś odpowiedzieć jak to się ma do 3 miesięcznej przerwy jaką zalecają niemieccy lekarze?? Kto tu kogo robi w bambuko?? Niemcy jako federacja czy Grozer nas?? Bo ja tego nie rozumiem. To jest karda przypominam TYLKO na LŚ, na kolejne imprezy moga być inne powołania przypomne. Co na to nasz klub???

rayan11

  • Gość
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #194 dnia: Kwietnia 01, 2011, 08:54:43 am »
Tim nasz klub będzie siedział cicho i obaj wiemy dlaczego?

kamila

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 61
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #195 dnia: Kwietnia 01, 2011, 09:29:48 am »
 "? Niemcy jako federacja czy Grozer nas?? "
     Grozer Naszemu Klubowi oddany jest całym sercem.
   Ostatni mecz z Bełchatowem, pomimo znacznych dolegliwości zagrał tylko i wyłącznie na własne życzenie, gdyż chciał  pomóż kolegom.

keicaM

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 979
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #196 dnia: Kwietnia 07, 2011, 09:38:28 am »
http://sport.onet.pl/koszykowka/reprezentacje/gortat-zaplaci-milion-zlotych-by-moc-grac-w-kadrze,1,4234350,wiadomosc.html

Z dedykacją dla naszych 'gwiazdek', które są wielce zmęczone lekkim i przyjemnym, w porównaniu do NBA, sezonem i potrzebują odpoczynku od kadry. Marcin powinien zostać postawiony za wzór wszystkim sportowcom - kadra to zaszczyt, honor i przywilej a nie popierdółka i wrzód na zadzie bo tak ją traktują co poniektórzy nasi, za przeproszeniem, reprezentanci, za których mi wstyd.

szefb3

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 524
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #197 dnia: Kwietnia 07, 2011, 13:50:48 pm »
http://sport.onet.pl/koszykowka/reprezentacje/gortat-zaplaci-milion-zlotych-by-moc-grac-w-kadrze,1,4234350,wiadomosc.html

Z dedykacją dla naszych 'gwiazdek', które są wielce zmęczone lekkim i przyjemnym, w porównaniu do NBA, sezonem i potrzebują odpoczynku od kadry. Marcin powinien zostać postawiony za wzór wszystkim sportowcom - kadra to zaszczyt, honor i przywilej a nie popierdółka i wrzód na zadzie bo tak ją traktują co poniektórzy nasi, za przeproszeniem, reprezentanci, za których mi wstyd.
I tu nasuwa sie pomysł na transparent hihihihi "Marcin Gortat płaci by móc grać w Reprezentacji Polski, a Wy siatkarskie "gwiazdeczki" co robicie by móc grać w niej?!" :D:D:D

eeeeeeee eeeeee eeeee przymykałem oko na dziwne zachowania eeeeeeeeee eeeeeeeeee eeeeeeeeeee eeeeee eeeeee to tak z dedykacją dla Mariuszka i inny zmęczoniuszków

keicaM

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 979
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #198 dnia: Kwietnia 07, 2011, 17:46:49 pm »
No to już wiemy, czym przywitać na Podpromiu bełchatowskich (z)męczenników.

sovik

  • Gość
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #199 dnia: Kwietnia 07, 2011, 17:58:41 pm »
Gra w reprezentacji to honor, a ten jest bezcenny ;)... Ale do kogo taka mowa... money, money, money.