Autor Wątek: Reprezentacja  (Przeczytany 256167 razy)

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1411
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #200 dnia: Kwietnia 07, 2011, 21:16:42 pm »
Przywitać oczywiście w tym sezonie ;).

Spodziewam się porcji gwizdów, nie uczenia a gwizdów, bo to jest żenujące i obrzydzające siatkówkę co oni sobą pokazują. Świeto*ebliwy zakon męczenników smoleń... znaczy bełchatowskich ;).
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

sovik

  • Gość
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #201 dnia: Kwietnia 08, 2011, 14:40:53 pm »
Wystarczy transparent: WITAMY NASZYCH KADROWICZÓW...

biancorossa

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 279
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #202 dnia: Kwietnia 28, 2011, 15:52:55 pm »
Andrea Anastasi podał 20-osobowy skład na tegoroczną Ligę Światową:
http://www.sportowefakty.pl/siatkowka/2011/04/28/znamy-20-osobowy-sklad-bialo-czerwonych-na-swiatowke/
Dziwi mnie, że nie ma Grześka Łomacza i Patryka Czarnowskiego, a jest Paweł Woicki i Michał Bąkiewicz(z całym szacunkiem dla nich).

EDIT: Zapomniałam. Co tutaj robi Karol Kłos? A no tak, przecież to PGE Skra Bełchatów.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 28, 2011, 16:10:00 pm wysłana przez biało-czerwona »
Wiara w zwycięstwo źródłem sukcesu.

dk91

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2784
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #203 dnia: Kwietnia 28, 2011, 16:01:58 pm »
Kim jest dzisiaj Michał Bąkiewicz?

PS. Ale mamy atak na te LŚ! ;D
Dla mnie nr. jeden zdecydowanie powinien byc Janeczek.

PH3N-x

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 191
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #204 dnia: Kwietnia 28, 2011, 16:57:18 pm »
Bąkiewicz, Kłos, Woicki i Jarosz to nieporozumienia totalne. Oby mało grali i nie zajmowali miejsca innym bo w przeciwnym razie z 15 w secie nie będziemy wychodzić.

ziemniaczany

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 94
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #205 dnia: Kwietnia 28, 2011, 16:59:02 pm »
Dla mnie największą pomyłką jest brak Grześka Łomacza i Łukasza Wiśniewskiego.Przecież Łomacz rozgrywał cały sezon bez przerwy, a Woicki siedział sobie na ławie Trutni. Wiśniewski też ma za sobą bdb sezon a w kadrze znalazł się następny ławkowicz Skry. Dziwne to  

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6938
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #206 dnia: Kwietnia 28, 2011, 17:09:19 pm »
Łomacz rozgrywał jak rozgrywał, więc pod jego rozegraniem wyniki były jakie były.
Reprezentacja nie jest rankingiem najlepszych zawodników kraju. Trener powołuje według własnego uznania i z pewnością nie są to powołania "raz na zawsze".
Dajmy trenerowi możliwość "swobodnego" (tzn. bez wielkiej krytyki) wyboru na pierwszą imprezę. Zmiany z pewnością będą.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

PH3N-x

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 191
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #207 dnia: Kwietnia 28, 2011, 17:11:33 pm »
Łomacz rozgrywał jak rozgrywał, więc pod jego rozegraniem wyniki były jakie były.
Reprezentacja nie jest rankingiem najlepszych zawodników kraju. Trener powołuje według własnego uznania i z pewnością nie są to powołania "raz na zawsze".
Dajmy trenerowi możliwość "swobodnego" (tzn. bez wielkiej krytyki) wyboru na pierwszą imprezę. Zmiany z pewnością będą.

Pytanie czy to aby na pewno własne uznanie trenera? Bo ilość ławkowiczów Skry jest niepokojąca...

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6938
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #208 dnia: Kwietnia 28, 2011, 17:37:05 pm »
Nie przesadzajmy z tą "ławkowością". Trochę jednak pograli. A że w Rzeszowie Bąku grał piach... :)
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #209 dnia: Kwietnia 28, 2011, 19:00:22 pm »
A ja uważam że ten zespół może coś ugrać. Znaleźli się w nim zawodnicy chętni do gry-a nie niewolnicy. W sumie na środku posucha, nadzieją jest Nowakowski.
Libero-ok.
Rozegranie-liczę na Fabiana, mam nadzieje że będzie dostawał sporo szans.
Przyjęcie mamy ok.
Na ataku też niewiadoma, zawsze można w razie potrzeby kogoś na atak przestawić albo grać na 3 przyjmujących.

Szkoda Wiśni, Czarnowski ma jakieś problemy zdrowotne, Łomacz wirtuozem nie był i nie jest, po co 4 rozgrywających?