Autor Wątek: Reprezentacja  (Przeczytany 255218 razy)

biperion

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1941
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #220 dnia: Maja 21, 2011, 23:19:23 pm »
Dla mnie niestety, największym rozczarowaniem AA, jest to że w kadrze jest Bąkiewicz. Jaki jest sens brania, starszawego 4 przyjmującego Skry? Który nie ma nawet krzty ambicji aby grać.
A Mateusz gra z juniorami (co prawda, i niestety dość słabo :( )

kamila

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 61
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #221 dnia: Maja 22, 2011, 18:51:50 pm »
Cytuj
Juniorzy dzis oczywiscie przegrali. Tym razem w tie-breaku ze slaba Francja. Mika juz na dobre wypadl z podstawowego skladu.
@edit Mateusz gral jednak dzisiaj do 5. seta, w ktorym na boisku sie nie pojawil. Wypadl slabo - 27% przyjecia perfekcyjnego, 33% w ataku, 4 zepsute zagrywki, 10 pkt.
Proszę wejść na stronę:http://www.cev.lu/mmp/online/website/main_menu/volleyball/world_qualifications/162/176/index_EN.html#
i sprawdzić galerię grupy A. Na zdjęciach można zobaczyć Mikę z opatrunkiem prawej dłoni. Wynika z tego, że gra on z kontuzją.

pig on the wing

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 209
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #222 dnia: Maja 22, 2011, 21:01:25 pm »
Kolejny blamaż juniorów...

Dzej

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 148
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #223 dnia: Maja 23, 2011, 02:24:20 am »
o juz nie przesadzaj. przegrali dwa mecze w tie-breakach z mocnymi druzynami juniorskimi. rownie dobrze mogli oba mecze wygrac i awansowac. zreszta czego sie spodziewales z takim skladem i z takim trenerem? tfu. trenerami.

pig on the wing

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 209
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #224 dnia: Maja 23, 2011, 09:35:46 am »
Ok, Bułgaria to faktycznie swiatowy top, Francja bez Ngapetha to juz nie to, ale tu nie chodzi o te dwa mecze, tylko ostatni 3-4 lata,a ktorych notorycznie petamy sie w przedziale miejsc 9-16, o ile w ogole udaje nam sie awansowac do turnieju glownego.

sovik

  • Gość
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #225 dnia: Maja 23, 2011, 18:50:39 pm »
Ciekawe jaki geniusz na trenera desygnował Sordyla, który wyleciał wcześniej za wybitne osiągnięcia z plusligi...

harcerz

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 553
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #226 dnia: Maja 26, 2011, 16:04:53 pm »
Skład Polski na mecz z USA.

rozgrywający:
Paweł Woicki - rezerwowy w klubie
Łukasz Żygadło - rezerwowy w klubie
atakujący:
Zbigniew Bartman
Jakub Jarosz - rezerwowy w klubie
środkowi:
Marcin Możdżonek
Piotr Nowakowski
Karol Kłos - rezerwowy w klubie
Grzegorz Kosok
przyjmujący:
Bartosz Kurek
Michał Ruciak
Michał Bąkiewicz - rezerwowy w klubie
Michał Kubiak
libero:
Krzysztof Ignaczak
Paweł Zatorski

Mam nadzieję że przynajmniej w reprezentacji im teraz wyjdzie i w przyszłym sezonie będą walczyć o 6 w klubie. Ale w większości przypadków jest to raczej niemożliwe. Z tego wszystkiego jakoś rozegranie mi się średnio widzi.
I tylko Sovia, Sovia z Rzeszowa!!!

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6918
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #227 dnia: Maja 26, 2011, 23:02:52 pm »
Po 2 latach "nieciekawości" i spodziewanej bryndzy nareszcie ciekawi mnie występ reprezentacji w LŚ.
Najbardziej intryguje mnie gra Bartmana na pozycji atakującego i gra Grzesia Kosoka, bo trzymam kciuki za reprezentacyjną karierę Grześka już od przyjścia do Resovii.
Rozegranie? Po przyjściu Woickiego do Skry stwierdziłem, że jest to pierwszy krok powrotu do reprezentacji. Nie wiem jak wy, ale ja Małemu kibicuję. Dla kadry odszedł do Delekty i dla kadry (pewnie też dla forsy i złotych medali, ale i dla kadry) poszedł do Skry. Powodzenia Paweł.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Dzej

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 148
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #228 dnia: Maja 26, 2011, 23:55:06 pm »
jakim skladem przyleciala do polski kadra usa? nigdzie nie moge znalezc...

biperion

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1941
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #229 dnia: Maja 27, 2011, 02:49:59 am »
No i jest i etatowy bez krzty ambicji ławkowicz w składzie na mecz z USA. Bąkiewicz. Śmiem twierdzić że prezes Skry ma większy wpływ na grę zespołu niż starszy ławkowy Bąkiewicz...
Mam nadzieję że AA (który chyba musiał oglądać treningi Skry aby ocenić grę Bąkiewicza) to wszystko ogarnia.
Jednak na ławce wolałbym Mateusza, który poziomem w pls dorównywał Bąkiewiczowi.