Autor Wątek: Reprezentacja  (Przeczytany 256162 razy)

B54

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 217
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #260 dnia: Czerwca 05, 2011, 22:55:53 pm »
A po dwóch tygodniach rozgrywek kto jest najlepszym libero?

Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #261 dnia: Czerwca 05, 2011, 23:19:39 pm »
A najlepiej punktującym?
Odpowiem:
Libero-Igła
Punktujący-Kurek dzisiaj 28 punktów!

rodzyn3k

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 144
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #262 dnia: Czerwca 06, 2011, 09:46:47 am »
Już wkrótce kolejne bilety na LŚ 2011 do wygrania na portalu 'Siatkówka w obiektywie' Klikajcie w 'Lubie to' na FANpage a napewno nie przegapicie tego konkursu facebook.com/SiatkowkaWObiektywie

Siatkarze Asseco Resovii grali dla reprezentacji
« Ostatnia zmiana: Czerwca 06, 2011, 20:11:55 pm wysłana przez Piotras »

Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #263 dnia: Czerwca 11, 2011, 10:18:36 am »
Spotkanie do najciekawszych nie należało aczkolwiek absolutnie nie żałuje że wstałam o tak wczesnej porze. W 3 secie odnaleźliśmy zagrywkę, a może to Portoryko popełniało błędy? Pewnie jedno i drugie. W bloku całkiem nieźle, przyjęcie bardzo dobre, na kontrach z głową, trochę słabiej w obronie.
Dla mnie dzisiejszy MVP to.... Łukasz Żygadło. Tak, ten sam którego zdarza mi się krytykować i który jest dla mnie wystawiaczem-dzisiaj bardzo ładnie wystawiał smiley Prowadził grę z głową, uruchomił środek, trochę więcej piłek do Ruciaka, chyba ze 3 punkty zdobył, duży plus.
Kolejny dobry mecz Ignaczaka-kilka świetnych obron, przytrzymał przyjęcie no i rzecz jasna Krzychu na boisku to wartość dodana i cóż tu więcej mówić?
Bartman dzisiaj o niebo lepiej niż ostatnio, lider naszej drużyny, mądre ataki, ze 2 czy 3 błędy aczkolwiek duże rezerwy na zagrywce-przebił on piłkę w ogóle na stronę przeciwnika? Mi się tylko kojarzy Mikasa w siatce. Tak czy siak Zibi na plus.
Kurek mniej widoczny ale w 3 secie skuteczny w ataku i bardzo dobrze na zagrywce. Piłki z drugiej lini kończone z chłodną głową i to cieszy. Ruciak poprawnie, niezłe ataki ale kilka razy w przyjęciu niedokładnie.
Muszę pochwalić Możdżonka-w 1 i 2 secie naprawdę nieźle w bloku-ze 4, na zagrywce ok, 2 punkty z ataku. Nowakowski dostał od AA szansę i też się ładnie zaprezentował. W końcu nie psuł zagrywki, dobrze w ataku.

Dzisiaj grała drużyna, każdy dołożył swoją cegiełkę. Wciąż kilka niewymuszonych błędów po naszej stronie, szczególnie w komunikacji.
Portoryko niczym mnie nie zaskoczyło, sami eliminują się sporą liczbą błędów,Soto nie miał dnia ale jakoś mnie to nie martwi.

Wygrana za 3 punkty cieszy, oby jutro było to samo!

katja1960

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 44
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #264 dnia: Czerwca 29, 2011, 10:49:14 am »
Czy wie Ktoś czy jest dzisiejsza transmisja meczu z Brazylią na necie? Jeśli tak proszę o link-jestem w szpitalu , mam dostep do internetu ale nie wiem gdzie szukać. Z góry dziękuję
Katja

dk91

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2784
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #265 dnia: Czerwca 29, 2011, 11:01:42 am »
Powinna byc na "fromsportcom.com".
Zdrowka zycze :)

katja1960

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 44
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #266 dnia: Czerwca 29, 2011, 11:30:30 am »
Powinna byc na "fromsportcom.com".
Zdrowka zycze :)
WIELKIE DZIĘKI !!!
Katja

kubuuu7

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 189
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #267 dnia: Czerwca 30, 2011, 09:29:04 am »
Co do transmisji to polecam drhtv.com.pl mecze z polskich stacji. A mecz niezły, szczególnie w wykonaniu resoviaków - Kosa niezłe wejście, Igła jak zawsze dobrze w przyjęciu i nieźle w obronie, a Nowakowski bajka - 90% w ataku, tylko jeden obroniony, 2 bloki. Jak tak ma wyglądać współpraca z Tichackiem i Dobrowolskim to mi sie to podoba ;D


Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1411
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #268 dnia: Czerwca 30, 2011, 23:07:28 pm »
Co taka cisza? Po lajtowych meczach z Portoryko przyszedł czas na prawdziwą szkołę siatkówki od Brazylijczyków, takiej porażki w drugim meczu za Chiny Ludowe się nie spodziewałem. Marlon to jest prze-gość. Po dzisiejszy meczu gdyby miało dojść do ewentualnego półfinału w LŚ Polska - Brazylia, nie miałbym złudzeń co do wyniku.
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

FLPman

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1354
  • C4:R9:M3
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #269 dnia: Lipca 01, 2011, 00:07:43 am »
Faktycznie wydaje się być przegość, nie powąchaliśmy w bloku wiele piłek, jedynie można by się przyczepić do jego kilku zepsutych zagrywek, dobrze, że naszej reprezentacji taki mecz przydarzył się teraz, a nie podczas Final Eight i szkoda, że Jarosz nie wszedł na dłuższą zmianę dzisiaj, chociaż i w trzymaniu Bartmana widziałem jakiś cel Anastasiego... Nie napiszę nic więcej o tym słabiutkim meczu w naszym wykonaniu, po za tym, że szkoda, że Bąkiewicz blokuje miejsce w kadrze, choć nic do niej nie wnosi  ::)