Autor Wątek: Reprezentacja  (Przeczytany 255251 razy)

sovik

  • Gość
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #280 dnia: Lipca 07, 2011, 22:47:05 pm »
Z taką grą jak dziś ( i generalnie wczoraj) to my nigdzie nie zajedziemy. Przyjęcie może nie było idealne ale nawet jak było, to rozegranie Żygadły wołało o pomstę do nieba... JJ to mój ulubieniec, ile punktów zdobył atakiem w 1 secie? Liczył ktoś? Mnie wyszedł jeden, ale to chyba niemożliwe...

Shark1905

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1090
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #281 dnia: Lipca 07, 2011, 23:54:02 pm »
Nie wiem ,nie liczyłem Jarosza ,ale liczyłem dobre zagrywki Kurka.Na cały mecz przebił 2 razy.Oby taka formę utrzymał na pluslige.

Reprezentacja potrzebuje 2 przyjmującego o charakterystyce Alka Akhrema.W sytuacji ,gdy Kurek jest w 2 linii nie mamy siły ognia na skrzydłach.Myślę ,że można było rozpocząć mecz z Gruszką.Chyba ,że jesczę nie jest gotowy.Sztab szkoleniowy wie lepiej.Na rozegraniu Żygadło nie zachwyca.Jeśli chcemy coś ugrać na IO trzeba stawiać na młodego Drzyzgę.Tak jak zrobiła Argentyna z De Cecco.


Pozostaje liczyć na cud.Słaba Bułgaria musi wygrać z podbudowanymi zwycięstwem Włochami.Słaba Polska musi wygrać z rewelacja tej edycji LŚ ,która jak na razie leje wszystkich w grp.

 


dk91

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2784
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #282 dnia: Lipca 08, 2011, 11:41:47 am »
Nowy trener, tradycyjnie bez gwiazd w LS i odstawiamy wioche jakich malo.

Marccin19

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 203
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #283 dnia: Lipca 08, 2011, 14:12:42 pm »
Wczorajszego meczu może nie będę komentował bo nie ma czego. Wiecie może czy Zagumny wróci do repry na ME?

altir

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 83
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #284 dnia: Lipca 08, 2011, 19:39:13 pm »
Bułgaria nam pomogła i zbiegiem okoliczności pewnie wejdziemy do półfinałów. Ale niech to nie mydli oczów, bo obecny skład AA niczego nie gwarantuje na przyszłość. Bez względu na wynik z Argentyną takiemu graczowi jak Żygadło trzeba jak najszybciej podziękować. Z 3 Michałków karzełków zostawić tylko jednego. Bo tak jak Resovia w ub. sez. mamy dziurę. Równie dobrze można grać na 2 libero. Pokolenia Zagumnych i Wlazłych starzeją się a następców nie widać. Gdy jeszcze braknie Kurka nasz atak nie istnieje.
Pozostaje czekać na obywatelstwo dla Akhrema, a teraz na powrót Winiarskiego i Świdra.
Ciemność widzę ciemność...

Madm

  • Malkontenci
  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 505
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #285 dnia: Lipca 09, 2011, 09:23:00 am »
Najpierw niech nasz Mati dostanie powołanie bo jak narazie to w reprezentacji mamy armie Michałów na przyjęciu.
"Po walkach znamy porażek smak,
 w smutku przetrwamy, pucharu brak!"

Szoviak

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2520
  • G3
    • Z siatkówką przez życie
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #286 dnia: Lipca 09, 2011, 15:29:01 pm »
Wczorajszy mecz poza pierwszym setem był dobry i trzymający w napięciu (i to jakim). Co robią Woicki i Żygadło w kadrze, którzy praktycznie cały sezon na ławce przesiedzieli. Piotrek Gruszka uratował nam dvpe. Będzie nam go brakowało w przyszłości. Tylko dzięki skutecznemu atakowi wygraliśmy, bo rozegranie to ...
Jeżeli nie poprawimy gry to niestety czeka nas druga kompromitacja, bo jak nas Rosjanie dopadną ...

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #287 dnia: Lipca 10, 2011, 19:56:58 pm »
Brawo reprezentacja.......brawo Resovia, 50% reprezentacji! mamy historyczny medal. I nie wywalczyliśmy go, kiedy trzon reprezentacji stanowili zawodnicy SKRY,ale....Resovii. Nie wygrywają indywidualności, wygrywa drużyna.

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1399
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #288 dnia: Lipca 10, 2011, 23:33:47 pm »
Ten medal jest to jest fantastyczna rzecz, nie tyko z historycznego punktu widzenia. To niesamowity kop do jeszcze cięższej pracy dla samych siatkarzy jak i sztabu szkoleniowego. Gdyby na E wrócił Zagumny i dajmy na to Świder, to byłaby kapitalna sprawa (nie wspominam Kadzia, bo, sami wicie rozumicie, zresztą nie ma co psoć euforycznego nastroju).
Natomiast Michajłow mógłby część ze swojej nagrody odpalić Lloyowi B. ;). Butko - klasa światowa za to jak pociągnął Rosję do zasłużonego złota!
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #289 dnia: Lipca 11, 2011, 10:54:55 am »
Kurek to podpora drużyny, gdyby nie on to nawet do 4 byśmy nie weszli.
Znacząco poprawił zagrywkę,świetnie czyta gra-w bloku i serwisie w czołówce najlepszych,często był naszym jedynym wariantem w ataku, świetny F8 w jego wykonaniu-nagroda w pełni zasłużona.

Kolejny który na wyróżnienie zasługuje to Igła-przez całą LŚ wysoki,równy poziom. A ta radość Krzyśka wczoraj jak dostał nagrodę-coś pięknego.

Plus dla Kosoka zaczynam widzieć w tym chłopaku potencjał, Nowakowski nierówny, Żygadło wczoraj w końcu rozgrywał a Jarosz zagrał fantastyczny mecz. Ruciak z Kubiakiem świetnie się uzupełniają.

Z takim składem i wcześniejszą grą to naprawdę wielki sukces ten brąz.

Całym sercem byłam za Rosją w starciu z Brazylią i udało się.
Michajłov-klasa światowa.