Autor Wątek: Reprezentacja  (Przeczytany 255227 razy)

Szoviak

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2520
  • G3
    • Z siatkówką przez życie
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #380 dnia: Marca 27, 2012, 16:20:23 pm »
Szkoda, że nie ma Wojtka. Po cichu liczyłem, że może przywieźć medal z Londynu, no ale cóż...
Kadra odmłodzona no i nie ma w niej praktycznie samej Skry, jak to miało miejsce wcześniej.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #381 dnia: Marca 27, 2012, 16:31:16 pm »
Szkoda, że nie ma Wojtka. Po cichu liczyłem, że może przywieźć medal z Londynu, no ale cóż...
Kadra odmłodzona no i nie ma w niej praktycznie samej Skry, jak to miało miejsce wcześniej.
A mi brakuje Wlazlego... Ale to może oznaczać iż na Olimpiade skład może jeszcze zostać zmieniony.

Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #382 dnia: Marca 27, 2012, 17:20:35 pm »
Zaskoczeń nie ma, skład do przewidzenia. Wlazły nie chce grać - no to nie, jego sprawa a z niewolnika nie będzie pracownika. Dziwi tylko brak doświadczonego środkowego - Plińskiego albo Grzyba. Obaj są w świetnej formie, bardzo dobry sezon rozegrali i na IO na pewno by się któryś z nich przydał. Możdżonek to jednak nie to samo - bez urazy oczywiście. A młodzi niech czerpią garściami nauki od AA.

Marccin19

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 203
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #383 dnia: Marca 27, 2012, 20:48:39 pm »
Zaryzykuje stwierdzeniem, że Grzyb jak do tej pory, w tym sezonie prezentuje się najlepiej ze wszystkich polskich środkowych. Ogromnie zdziwił mnie fakt, że nie został powołany. Oby WOjtek jeszcze udowodnił w nadchodzących meczach że Anastasi się mylił. Dziwi mnie też powołanie do kadry MAteusza Miki. Co jak co, ale on to sobie w tym sezonie za dużo nie pograł. Oczywiście z punktu widzenia kibica resovii to bardzo miłe zaskoczenie, ale patrząc obiektywnie, do kadry, przynajmniej w tym sezonie się nie nadaje. Ciekawe jakie są szanse, że Achrem zagra w reprezentacji. ::)

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #384 dnia: Marca 28, 2012, 08:15:56 am »
Jeśli chodzi o Mateusza, to o ile nie liczę niestety na jego załapanie się do 12tki, sam fakt przebywania na zgrupowaniu tylko mu pomoże :)

Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #385 dnia: Marca 28, 2012, 10:29:03 am »
Ironia losu - Kosok kawał sezonu kontuzjowany, teraz Grzyb wygryzł go ze składu podstawowego ale to Kosok dostał powołanie  ::) AA stawia na zawodników którzy się sprawdzili, niespodzianek nie będzie, trudno się dziwić. Szkoda tylko że na środku nie mamy zawodnika doświadczonego pokroju Plińskiego czy Grzyba. Trzeba liczyć na to że pod wodzą AA Możdżonek znowu "nauczy" się blokować. Tak, pije do meczu finałowego z Zenitem i rewelacyjnej statystyce 0 bloków. I powiem szczerze - kciuki trzymam za Wronę i Wiśniewskiego żeby Kosoka wygryźli. No chyba że ten będzie prezentował świetną formę, ale to już inna para kaloszy.

iglax

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 361
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #386 dnia: Marca 28, 2012, 10:50:07 am »
A ja powiem szczerze trzymam kciuki za Kosoka, żeby Możdżonka wygryzł...
I w przeciwieństwie co do niektórych "kibiców" Resovii życzę mu aby cały czas prezentował świetną formę...

Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #387 dnia: Marca 28, 2012, 10:55:59 am »
Ta znowu jestem ta zła, no cóż nic na to nie poradzę. Kosok jest rezerwowym, nie grał w tym sezonie nic wielkiego i dziwi mnie powołanie dla niego a zostawienie Plińskiego i Grzyba. Tyle i tylko tyle. Powtarzam - jeśli Kosok będzie prezentował dobry poziom to zamilknę. Na ten moment jestem za Andrzejem Wroną i Łukaszem Wiśniewskim, gdyż uważam że mają za sobą sezon o wiele lepszy od naszego zawodnika. Nie wolno?

kolos

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 188
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #388 dnia: Marca 28, 2012, 11:21:25 am »
Ta znowu jestem ta zła, no cóż nic na to nie poradzę. Kosok jest rezerwowym, nie grał w tym sezonie nic wielkiego i dziwi mnie powołanie dla niego a zostawienie Plińskiego i Grzyba. Tyle i tylko tyle. Powtarzam - jeśli Kosok będzie prezentował dobry poziom to zamilknę. Na ten moment jestem za Andrzejem Wroną i Łukaszem Wiśniewskim, gdyż uważam że mają za sobą sezon o wiele lepszy od naszego zawodnika. Nie wolno?
Za to Wiśniewski grał coś wielkiego? Co do Wrony się zgodzę, bo jest w trakcie życiowego sezonu. A gra Kosoka już po kontuzji pokazała, że jest kadrowiczem w pełni.

iglax

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 361
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #389 dnia: Marca 28, 2012, 11:30:16 am »
Linka wolno - ale można z tego też powodu się dziwić, że dostał powołanie Możdżonek czy Bartman, bo ich forma jest daleka od olimpijskiej. Podejrzewam, że przy powołaniach do kadry trener bierze pod uwagę jeszcze kilka innych czynników niż forma zawodnika na ten moment...
Jeśli mnie pamięć nie myli Grzesiek zagrał bardzo fajne ME, moim zdaniem świetnie się uzupełniali z Piotrkiem i Marcinem - do IO jeszcze jest trochę czasu i wierzę, że Grzesiek nadrobi zaległości spowodowane kontuzją.

Co do Plińskiego to pewnie AA nie ma "miliona dolarów"... ;) konkurencja na pozycji środkowego w reprezentacji jest duża, trener ma w czym wybierać i ja go rozumiem, że mając na uwadze wydarzenia z ubiegłego roku związane z powołaniem Plińskiego - dzisiaj nie zawraca sobie głowy i stawia na młodszych, którzy go nie zawiedli...
Wojtek - z wiadomych przyczyn chciałbym Wojtka zobaczyć na olimpiadzie, w tej formie bardzo pomógłby drużynie nie tylko sportowo ale i mentalnie - ale cóż takie życie, pomimo świetnej formy po prostu zabrakło dla Wojtka miejsca. Oczywiście miejsca w trójce środkowych, bo tylko w takim przypadku powołanie Wojtka miałoby sens - gdyby miał realne szanse na wyjazd do Londynu... powoływanie Wojtka do szerokiej kadry na LŚ, żeby pojeździł sobie po świecie... hmm... bez sensu... to już lepiej niech młodzi jeżdżą i trenują na zgrupowaniach...

ps. tak zwyczajnie bardzo mnie zdziwiło to, że kibic Resovii nie życzy dobrze jej zawodnikowi...
« Ostatnia zmiana: Marca 28, 2012, 11:45:40 am wysłana przez iglax »