Autor Wątek: Reprezentacja  (Przeczytany 255220 razy)

Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #400 dnia: Maja 12, 2012, 12:49:44 pm »
Tak, ponoć Anastasi zabiera Dawida do Kanady!

Szoviak

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2520
  • G3
    • Z siatkówką przez życie
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #401 dnia: Maja 12, 2012, 12:58:21 pm »
Tak, ponoć Anastasi zabiera Dawida do Kanady!

Gdyż "Rudy się żeni" ;D ;D ;D ;D

Rantepsz

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 161
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #402 dnia: Maja 13, 2012, 21:20:54 pm »
Mario dementuje:

"Słowom Anastasiego, że to Wlazły nalegał na powrót, przeczą jednak fakty przedstawione przez prezesa bełchatowskiego klubu i kapitana. Selekcjoner przyjechał nawet specjalnie w tej sprawie do Bełchatowa"

http://www.sport.pl/sport-lodz/1,124022,11710627,Mariusz_Wlazly__Andrea_Anastasi_namawial_mnie_do_powrotu.html

Telenowela trwa.

Ryba

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 205
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #403 dnia: Maja 15, 2012, 07:20:12 am »
Dziś o 15 w PZPS-ie konferencja z m. in. udziałem Wlazłego, Piechockiego i Przedpelskiego. Będą panowie rozjaśniać tą całą sytuację :)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #404 dnia: Maja 15, 2012, 09:11:47 am »
Dziś o 15 w PZPS-ie konferencja z m. in. udziałem Wlazłego, Piechockiego i Przedpelskiego. Będą panowie rozjaśniać tą całą sytuację :)
Moim zdaniem Wlazłego wrobili w to wszystko. Taka decyzja powinna być podjęta już na etapie ogłoszenia składu na LS i wtedy nie było by wątpliwości... a teraz? Anastazji powiedział iż jest za późno bo jest. Nie zmienia to faktu iż Wlazly do kadry by się przydało.

keicaM

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 979
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #405 dnia: Maja 15, 2012, 10:59:55 am »
Pewnie, że by się przydał, w przyszłorocznej LŚ i ME. Nie wiem po co ta konferencja, Anastasi postawił sprawę wystarczająco jasno by dalsze rozjaśnianie nie było potrzebne.

Krzych

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 610
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #406 dnia: Maja 15, 2012, 12:13:13 pm »
Nie rozumiem całej tej konferencji. Przecież sprawa Wlazłego w reprezentacji - przynajmniej w tym sezonie jest zamknięta. Sprawa dla każdego winna być jasna - Mariusz po "przemyśleniu" zgłosił swój akces do kadry, trener stwierdził że na tym etapie przygotowań nie ma już możliwości i po zawodach. Chyba żeby ma być to forma nacisku na trenera Anastasiego i próba manipulowania przy składzie kadry przez działaczy. A takie "coś" nigdy nie wychodziło reprezentacji na dobrze.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #407 dnia: Maja 15, 2012, 13:18:03 pm »
Nie rozumiem całej tej konferencji. Przecież sprawa Wlazłego w reprezentacji - przynajmniej w tym sezonie jest zamknięta. Sprawa dla każdego winna być jasna - Mariusz po "przemyśleniu" zgłosił swój akces do kadry, trener stwierdził że na tym etapie przygotowań nie ma już możliwości i po zawodach. Chyba żeby ma być to forma nacisku na trenera Anastasiego i próba manipulowania przy składzie kadry przez działaczy. A takie "coś" nigdy nie wychodziło reprezentacji na dobrze.
Myślę iż to działacze przekonali Mariusza ale trwało to za długo i kiedy się zdecydował to było za późno.

Krzych

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 610
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #408 dnia: Maja 15, 2012, 14:21:14 pm »
Cytuj
Myślę iż to działacze przekonali Mariusza ale trwało to za długo i kiedy się zdecydował to było za późno.

No jest też możliwy taki przebieg wypadków. Jednak czy gdyby Mariusz w takim przypadku trafił do reprezentacji grał by na maksa? Trochę w to wątpię. Wiadomo że jak się co robi na siłę to rzadko robi się dobrze. Pomijam już inne aspekty sprawy jak np. możliwość niesnasków w drużynie.

Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #409 dnia: Maja 15, 2012, 14:46:07 pm »
Moim zdaniem winny jest jak zwykle Prezio, Jaśnie Opalony i cała ta 'wesoła drużyna działaczo-podobnych".

Wyobrażacie sobie że Wlazły jedzie na same IO a AA przed turniejem żegna się z Bartmanem albo Jaroszem którzy sobie żyły wypruwali by zdobyć kwalifikację olimpijską?


Przecież nawet kolega z klubu jasno i dobitnie w kuluarach wyraził się na temat - co sądzi o ewentualnym powrocie Wlazłego na IO.

To jest sport drużynowy więc traktowanie jednego zawodnika niczym świętej krowy kosztem innych którzy harowali a mają zostać odprawieni z kwitkiem jest po prostu niedorzeczne.