Autor Wątek: Reprezentacja  (Przeczytany 255977 razy)

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #440 dnia: Grudnia 17, 2012, 13:57:40 pm »
Spokojnie :) Kto Skrę lubi, dalej ją będzie lubił  :P
Pana prowokatora Zatorskiego też każdy oceni według uznania  ;)

Tak szukajcie w dziury w całym... Ja tu nie widzę żadnej prowokacji, ma numer Nowakowskiego i dlatego pozdrawia  ::)
http://www.siatkarskaligatv.pl/Z-szatni.....html

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #441 dnia: Grudnia 17, 2012, 14:56:25 pm »
Tak szukajcie w dziury w całym... Ja tu nie widzę żadnej prowokacji, ma numer Nowakowskiego i dlatego pozdrawia  ::)
http://www.siatkarskaligatv.pl/Z-szatni.....html

Aaaaaaa, dałam się ponieść emocjom, bo sama tego materiału wcześniej nie widziałam. Zatorski zachował się normalnie, po obejrzeniu tego materiału nie widze tutaj żadnej uszczypliwości w kierunku Rzeszowa :)
Seize the day or die regretting the time you lost.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #442 dnia: Grudnia 17, 2012, 16:45:48 pm »
Czy Wlazły nie dostał powołania do kadry czy znów odmówił trenerowi.
Swoją drogą to jakaś podróbkia Reprezentacji była . Szkoda było kadry w to mieszać. Ta drużyna powinna nazwyć się Team Polska, bo z reprezentacją ma tyle wspólnego co piwo bezalkocholowe z piwem jasnym pełnym.

Ale idea szczytna i za to gratulacje dla Skry i pana Piechockiego.

Vegia

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 708
  • A2
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #443 dnia: Grudnia 17, 2012, 18:54:51 pm »
http://www.siatkarskaligatv.pl/Z-szatni.....html
A mi tam się podoba Woicki do Stelmacha "Stelmaszek może Ci wreszcie jakieś normalne pożegnanie zrobią z reprezentacją co? A nie kopa w dupe tak zwanego?"

Co do samego meczu to nudy straszne. Pierwsze dwa sety to chyba po 10min trwały. Zawodnicy są wtedy jeszcze pełni sił i grają "z werwą", a nie jak normalny tie-break zmęczeni po 4 setach do 25 punktów. Dlatego te pierwsze sety w nowej formule są jak dla mnie stanowczo za szybkie, a potem się ciągnęło...

Poziom gry był raczej niski dlatego szkoda, że nie grali z humorem, wtedy byłoby co oglądać. Oprócz jednego seta, w którym Nawrocki wystawił Janowicza i Chajzera nic się nie działo... Ogólnie dla mnie zbyt poważnie i wyszedł im nudny mecz na niskim poziomie. Gdyby nie Winiar, który próbował się bawić (nie skakał do bloku Chajzerowi, obniżał siatke itd.) to byłoby już maksymalnie sennie. Mam nadzieje, że Michał wróci do gry za te 4,5 dni i strasznie mi go szkoda, bo było widać że bardzo cierpiał. Ja osobiście widząc jego uraz odetchnęłam z ulgą, że nasze chłopaki nie dostały tego zaproszenia.

Inicjatywa świetna i takie akcje się chwali :) Chociaż troche mi szkoda niektórych ludzi, którzy wiadomo, że przyszli na ten mecz, bo był promowany hasłem "Skra Bełchatów vs Reprezentacja Poski", a owa "kadra" jak wyglądała wszyscy wiemy.

Myślałam, że zrobią coś na wzór Meczu Gwiazd, który chętnie bym obejrzała i w tym roku :) Jak tylko przypominam sobie o tamtym meczu to mam przed oczami Rafe, który epicko wypitolił się po zagrywce ;D

Paulina

  • Moderator
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 956
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #444 dnia: Grudnia 18, 2012, 08:32:33 am »
Myślałam, że zrobią coś na wzór Meczu Gwiazd, który chętnie bym obejrzała i w tym roku :) Jak tylko przypominam sobie o tamtym meczu to mam przed oczami Rafe, który epicko wypitolił się po zagrywce ;D
Nie tylko Ty byś chętnie obejrzała :D
Mecz ten nie miał w sobie nic w sobie z pamiętnych meczy północ-południe. Zero zabawy... Traktowanie każdej piłki tak strasznie serio. Ehh.. Jak sobie człowiek przypomni słynny 'blok' Igły na ramionach kolegów :D
Kocham Ją a Ona mnie!  Nigdy nie zostawię Jej!

Szoviak

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2520
  • G3
    • Z siatkówką przez życie
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #445 dnia: Grudnia 18, 2012, 08:50:54 am »
Nie ma co porównywać tego meczu do słynnych meczów gwiazd niestety. Mecz charytatywny jak mecz tylko się sędziowie nie dopasowali :-D chciałbym aby mecze gwiazd wróciły do rozgrywek. Byloby super

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #446 dnia: Grudnia 18, 2012, 11:00:10 am »
Nie tylko Ty byś chętnie obejrzała :D
Mecz ten nie miał w sobie nic w sobie z pamiętnych meczy północ-południe. Zero zabawy... Traktowanie każdej piłki tak strasznie serio. Ehh.. Jak sobie człowiek przypomni słynny 'blok' Igły na ramionach kolegów :D
Ja mam inne zdanie na temat tamtego meczu. Mi się nie podobal i wg mnie był to najgorszy mecz siatk?wki jaki w zyciu widzialem.
Grali wtedy swietni zawodnicy i naprawdę mozna bylo zobaczyc kawal dobrej siatkówki a takto bylo pajacowanie. 
Takie mecze jak juz powinny byc albo w połowie sezonu albo na samym koncu jako zwienczenie sezonu i takie podsumowanie. Moglby byc np staly termin 1 maja i tak liga by się zakonczyla. Co do formuly to mecz północ poludnie nie wypali bo to będzie w wiekszosci mecz Skry z resztą Polski. Juz bardziej zasadne to Polacy obcokrajowcy. Bylo by bardziej wymieniane.

Piocio4

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 203
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #447 dnia: Grudnia 19, 2012, 20:58:30 pm »
Tylko w polskiej lidze z tego co mi wiadomo nie ma zagranicznego libero.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #448 dnia: Grudnia 19, 2012, 21:25:10 pm »
Tylko w polskiej lidze z tego co mi wiadomo nie ma zagranicznego libero.
Ale jako libero moze zagrac jakis przyjmujacy lub ktos z nizszych lig.

keicaM

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 979
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #449 dnia: Grudnia 20, 2012, 09:39:36 am »
http://eurosport.onet.pl/siatkowka/reprezentacje/andrea-anastasi-nie-wykluczam-eksperymentow,1,5375225,wiadomosc.html

Cytuj
Olieg Achrem w mojej drużynie? Dlaczego nie? Jeśli ma polski paszport, wszystko jest możliwe. Skoro go przyjął, oznacza to, że musi kochać i szanować ten kraj - zakończył selekcjoner, który jest otwarty na zmiany w składzie kadry i na nowe rozwiązania.

Nagły zwrot w sprawie? Czyżby jednak Alek miał zagrać w reprezentacji? :)