Autor Wątek: Reprezentacja  (Przeczytany 255245 razy)

Vegia

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 708
  • A2
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #450 dnia: Grudnia 20, 2012, 15:23:05 pm »
Alek w formie na pewno jest lepszy od Kubiaka. Rucy ma trochę inną rolę ale w ataku nasz kapitan jest według mnie lepszy od niego, gorzej z przyjęciem :P Ogólnie nie miałabym nic przeciwko jego grze i chyba nawet bym się cieszyła :) Ale od jednego wywiadu do powołania jeszcze daleka droga. Jeżeli AA był szczery, a Alka ominął kontuzje i Kowal doprowadzi go do takiej formy jak w zeszłym sezonie to byłby pewniakiem do kadry. Ale zobaczymy...

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6918
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #451 dnia: Grudnia 20, 2012, 17:18:52 pm »
Zobaczyć Alka w koszulce reprezentacji Polski, to jedno z moich siatkarskich pragnień.
Dlaczego mi na tym zależy? Bo mam przekonanie, że Alkowi zależy. Nie po to, by wypromować siebie. On już jest wypromowany. Kolejna "promocja" nie jest mu niezbędna.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Szoviak

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2520
  • G3
    • Z siatkówką przez życie
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #452 dnia: Grudnia 20, 2012, 18:35:12 pm »
Jeśli Andrea jest otwarty na nowe eksperymenty, to teraz wszystko zależy tylko od Alka.
Ale przypomnijcie sobie. Już u Nas na forum była dyskusja na temat Alka w reprezentacji. Sam Alek mówił, że temat jest raczej zamknięty to raz, a dwa to dyktator Białorusi może wpaść na dziwny pomysł, jeśli zobaczy rodaka z Orłem na piersi

Szoviak

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2520
  • G3
    • Z siatkówką przez życie
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #453 dnia: Grudnia 21, 2012, 19:53:09 pm »
Ja oczywiście nie twierdzę że to wina Alka. Ja go poniekąd rozumiem, ale jeżeli Preziunio będzie miał możliwość odkupienia błędów to tylko przy checi Alka i AA możemy zobaczyć Alka z Orzelkiem

Kasia93

  • Gość
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #454 dnia: Stycznia 07, 2013, 16:50:01 pm »

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6918
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #455 dnia: Stycznia 07, 2013, 18:45:02 pm »
Ponieważ Wiesław Radomski, prezes Podkarpackiego OZPS stanął opozycji przeciwko władzom PZPS, nasze województwo znalazło się na "czarnej liście?. Postawa prezesa Radomskiego była i jest niezrozumiała, gdyż był we władzach związku i odpowiadał za poprzednią kadencję prac Zarządu. Obecnie uznawany jest za "banitę? i dopóki będzie pozostawał przy władzy w POZPS, Podkarpacie nie otrzyma żadnej centralnej imprezy w siatkówce.
Skandal! I wcale nie mam tu na myśli postawy prezesa Radomskiego. Wrócę do problemu szerzej w późniejszej wypowiedzi.
Władze PZPS powinny szybciutko zdementować tę pogłoskę.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #456 dnia: Stycznia 07, 2013, 21:07:47 pm »
Ponieważ Wiesław Radomski, prezes Podkarpackiego OZPS stanął opozycji przeciwko władzom PZPS, nasze województwo znalazło się na "czarnej liście?. Postawa prezesa Radomskiego była i jest niezrozumiała, gdyż był we władzach związku i odpowiadał za poprzednią kadencję prac Zarządu. Obecnie uznawany jest za "banitę? i dopóki będzie pozostawał przy władzy w POZPS, Podkarpacie nie otrzyma żadnej centralnej imprezy w siatkówce.
Skandal! I wcale nie mam tu na myśli postawy prezesa Radomskiego. Wrócę do problemu szerzej w późniejszej wypowiedzi.
Władze PZPS powinny szybciutko zdementować tę pogłoskę.
To by musiały skłamać.
Nie dziwi brak ludzi z Podkarpacia w zarządzie?

A co do pomysłu na Memoriał w Rzeszowie to, nie bardzo wiem czy to dobry pomysł czy nie. Pierwotnie miał być rozgrywany w Częstochowie, ale tamtejszy Urząd Miasta odmówił wpłaty 500.000,00 zł na organizację imprezy. Nie wiem czy dużo to czy mało ale myślę iż dużo. Żeby takie pieniądze dać, to trzeba skądś je wziąć. Jeżeli miało by to być z dotacji miasta dla Resovii na następny sezon to jestem przeciw. Myślę iż w klubie to lepiej spożytkują.

To mimo wszystko impreza komercyjna i odbędzie się tam gdzie dadzą więcej pieniędzy. Nie wiem czy ktoś jeszcze będzie się bił o Memoriał ale jak pojawi się ktoś to będzie trzeba dać więcej niż on. Jedynym kryterium jest tutaj kasa.

A co do rangi turnieju, to już było kilka jego edycji i część przeciwników jest dobrych a reszta już takimi nie jest. Cudów ... czyli np. Brazylii nie będzie. Rosji chyba też nie.

Pieniądz rządzi :)

ps. Niestety kupienie takiej imprezy to jedyna szansa na zobaczenie kadry. Innych raczej nie będzie. Nawet jakiegoś sparingu.

« Ostatnia zmiana: Stycznia 07, 2013, 21:21:26 pm wysłana przez A :) »

venom04

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 281
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #457 dnia: Stycznia 07, 2013, 21:23:02 pm »
Ja gdzieś czytałem że Rosja i Niemcy wyraziły chęć przybycia na Memoriał.
Z resztą nawet w tym artykule wyżej wspomniane jest coś o reprezentacjach Włoch i Serbii, czyli wychodzi na to że nie byłoby tak wcale źle.

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #458 dnia: Stycznia 07, 2013, 22:07:07 pm »
Super było by zobaczyć u nas chociażby nawet tylko Rosję, no ale jak będzie w lipcu to niestety odpadam :/

venom04

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 281
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #459 dnia: Stycznia 07, 2013, 22:10:04 pm »