Autor Wątek: Reprezentacja  (Przeczytany 256146 razy)

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #460 dnia: Stycznia 07, 2013, 22:27:32 pm »
O dzięki!  To całkiem zmienia postać rzeczy :D

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6938
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #461 dnia: Stycznia 07, 2013, 22:51:08 pm »
Pomyślcie ile będą kosztowały bilety.
Podnosi się wielkie larum, bo bilet na mecz z Maceratą kosztuje 30 zł (i tak ich nie można kupić, a więc cena jest za niska). A jeśli 1 dzień Turnieju będzie kosztował 100zł?
Wolałbym wydać te pieniądze na Resovię niż na PZPS.
Zamiast wykładać pieniądze na Turniej niech Rzeszów powiększy trybuny Podpromia. Nie jestem pewien, ale by zorganizować F4 LM potrzebna jest chyba hala na co najmniej 5000 miejsc. Może i jest to impreza droższa, ale sława i promocja niewspółmiernie większa. Kto pamięta F4 CC może sobie wyobrazić. To była impreza!
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Paweł

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 334
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #462 dnia: Stycznia 10, 2013, 09:50:19 am »
Podobno są przymiarki do Memoriału Huberta Wagnera na Podpromiu. Zdaje mi się, że widziałem wczoraj na meczu organizatora tego turnieju Jerzego Mroza z Olsztyna. Mam zwidy czy może ktoś potwierdzi?

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #463 dnia: Stycznia 10, 2013, 10:33:56 am »
Całkiem to możliwe, bo miał przybyć do Rzeszowa na spotkanie z Ferencem.

repres1 Kto podnosi larum, ten podnosi. Nawet jak bilety miałyby kosztować 100 zł to te 4000  miejsc na pewno by się zapełniło, bo to ostatni turniej przed ME a boom na siatkówkę w Polsce wciąż trwa. Nie każdy z kibiców mieszkających na Podkarpaciu ma okazję być na meczach reprezentacji w LŚ.

Szoviak

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2520
  • G3
    • Z siatkówką przez życie
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #464 dnia: Stycznia 10, 2013, 16:57:39 pm »
Wszystko zależy pd PZPS. W poprzednim roku też miał być w Rzeszowie a skończyło się w Zielonej Górze. Ale organizacja turnieju zależy od POZPS czy od miasta ???

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #465 dnia: Stycznia 10, 2013, 17:26:12 pm »
Organizacja takiego turnieju zależy przede wszystkim od pieniędzy. Częstochowy nie było stać by wyłożyć pół miliona złotych na taki turniej, zresztą, nie ma się co dziwić, kiedy tam na codzień brakuje pieniędzy na siatkówkę. W Rzeszowie byłaby to idealna opcja, bilety z pewnością rozeszłyby się jak świeże bułeczki, niezależnie od ceny ( jasne, nie mówię, bo bilety po 200 zł z pewnością nie rozejdą się tak szybko, no ale.. ) Nie tylko miejscowi kibice zapełniliby hale. W Katowickim Spodku podczas Memoriału można było zauważyć flagi z każdej strony Polski :) a i sama hala - jakby nie było, jedna z większy hal w Polsce - była prawie całkowicie zapełniona podczas meczu z Italią czy Rosją. Z pewnością jest za co płacić i jest co oglądać.
Seize the day or die regretting the time you lost.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #466 dnia: Stycznia 10, 2013, 21:39:28 pm »
Organizacja takiego turnieju zależy przede wszystkim od pieniędzy. Częstochowy nie było stać by wyłożyć pół miliona złotych na taki turniej, zresztą, nie ma się co dziwić, kiedy tam na codzień brakuje pieniędzy na siatkówkę. W Rzeszowie byłaby to idealna opcja, bilety z pewnością rozeszłyby się jak świeże bułeczki, niezależnie od ceny ( jasne, nie mówię, bo bilety po 200 zł z pewnością nie rozejdą się tak szybko, no ale.. ) Nie tylko miejscowi kibice zapełniliby hale. W Katowickim Spodku podczas Memoriału można było zauważyć flagi z każdej strony Polski :) a i sama hala - jakby nie było, jedna z większy hal w Polsce - była prawie całkowicie zapełniona podczas meczu z Italią czy Rosją. Z pewnością jest za co płacić i jest co oglądać.

Wszystko OK, tylko nie kosztem Resovii.

Niestety jest to jedyna z nielicznych  szansa aby zobaczyć kadrę w Rzeszowie. Mamy za małą halę i nawet na mistrzostwa Europy czy świata się nie załapaliśmy to o Lidze Światowej można tylko już pomarzyć.

Chyba, że ktoś obrotnie się zakręci i jakiś sparing się odbędzie.

A co do ceny biletów, to hala mała więc trzeba zarobić na niej jak najwięcej więc ceny pewnie też będą odpowiednie. Ta impreza jest imprezą komercyjną i Fundacja ma na niej zarobić na tyle, aby wystarczyło jej na pokrycie kosztów organizacji imprezy + rocznego utrzymania fundacji.

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #467 dnia: Stycznia 11, 2013, 19:39:43 pm »
Memoriał to impreza ogólnopolska. O frekwencję nie trzeba się martwić, nawet przy odpowiednich cenach biletów.
Byłaby okazja zobaczyć m.in. reprezentację Rosji, mistrza IO w Londynie, co takie widowisko zrobili w finale z Brazylią.
Jestem za, oczywiście nie kosztem Resovii.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #468 dnia: Stycznia 11, 2013, 19:55:17 pm »
kolejny zespół to Holandia. Zostało ostatnie miejsce do turnieju. Myślę iż będą to Niemcy lub Czechy.

Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #469 dnia: Stycznia 12, 2013, 01:01:57 am »
Reprezentacja Rosji mnie "kupiła" swoją obecnością - jestem na TAK, mam nadzieje że Memoriał odbędzie się w Rzeszowie.