Autor Wątek: Reprezentacja  (Przeczytany 255980 razy)

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #480 dnia: Stycznia 22, 2013, 23:05:20 pm »
A w weekend uprowadzić Rafę z Częstochowy :p

Jak go gdzieś złapię na hali, to spróbuję go uprowadzić  ;D ;D ;D Szczerze mówiąc może być cięzko go gdziekolwiek ukryć, bo 'troche' centymetrów to on sobie ma, ale może.. Może się uda :D

I Michajłowa wykraść z Rosji, przesunąć na przyjęcie i LM jest nasza  ;)

Eee, Linka, co Ty gadasz :D 5 lipca podszyje się za przewodnika reprezentacji USA i zamiast do Spodka przyprowadzę Andersona prosto na Podpromie  8) My potrzebujemy przyjmującego z przyjęciem i atakiem, a nie tylko z atakiem  ;D ;D ;D Zostawmy coś Rosjanom :)
Seize the day or die regretting the time you lost.

Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #481 dnia: Stycznia 22, 2013, 23:42:58 pm »
Paula, ale teraz dowaliłaś, profanacja! Oddałabym 5 Andersonów za jednego Michajłowa - zagrywa, blokuje, atakuje, przyjmuje, broni. Przecież Maxim grał kiedyś na przyjęciu - on nie potrafi?  8) On wszystko potrafi  ;D
A Anderson w tym sezonie w dołku, chociaż ostatnio z niego wychodzi.

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #482 dnia: Stycznia 23, 2013, 00:05:49 am »
Paula, ale teraz dowaliłaś, profanacja! Oddałabym 5 Andersonów za jednego Michajłowa - zagrywa, blokuje, atakuje, przyjmuje, broni. Przecież Maxim grał kiedyś na przyjęciu - on nie potrafi?  8) On wszystko potrafi  ;D
A Anderson w tym sezonie w dołku, chociaż ostatnio z niego wychodzi.

Jaka profanacja? Anderson z meczu na mecz się rozkręca czego nie można powiedzieć o wspomnianym przez Ciebie Maximie. Mimo tego, że go bardzo lubię to jakoś ostatnio mnie nie przekonuje. Zenit gra słabo, a on jakoś tej drużyny pociągnąć już nie potrafi :( Niestety, ja im w LM nie wróże nic dobrego, Dynamo w coraz lepszej dyspozycji, a Trento - jak to Trento, odpala wtedy gdy potrzeba, więc podejrzewam, że jeżeli Max się nie obudzi do pary z Vermiglio (cóż on dziś grał przez 3 sety  ::) ::) ::) ::) ::) ) to ich podróż może się szybko skończyć. Swoją drogą drabinka - idiotyczna, bo w jeden z moich ulubionych zespołów odpadnie z LM (mowa o Zenicie i Trento) - oczywiście, jest opcja, że i Trento i Zenit polecą kosztem drużyny Kurka, no ale.. :D :D :D

Gwoli ścisłości - Anderson też atakuje (nie siłowo, ale z głową - jakie on ma czasami zagrania  :o - głowa mała, bo jakoś wirtuozeria Maxa już jest mi znana) blokować umie, chociaż sam w tym elemencie by chciał jeszcze popracować - gdzieś tak przeczytałam. Zagrywać umie? Umie, aa lepiej broni i przyjmuje od Maxa - to przemawia na jego korzyść :D

Dobra, się rozmarzyliśmy..
Seize the day or die regretting the time you lost.

Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #483 dnia: Stycznia 23, 2013, 00:20:18 am »
Maxim gra słabiej od 2/3 spotkań. Zdarza się nawet najlepszym.


Mała wojenka?  ;D

Atak: Maxim>>Anderson
Zagrywka: Maxim>>Anderson
Blok: Maxim>Anderson
Przyjęcie:Maxim<Anderson
Obrona:Maxim=Anderson - Michajłow gra kapitalnie w obronie!

3:1 dla Maxima  ;D

Liczę na pojedynek rosyjsko-rosyjski w LM i że Trento odpadnie!

Ok, koniec off topa.

Vegia

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 708
  • A2
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #484 dnia: Lutego 26, 2013, 16:58:16 pm »


Jednak miesiąc później?? No cóż. Przedłuża moje nadzieje na to jedno nazwisko.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #485 dnia: Lutego 27, 2013, 13:07:10 pm »
Memoriał Wagnera będzie w Płocku.

FLPman

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1354
  • C4:R9:M3
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #486 dnia: Kwietnia 08, 2013, 16:01:47 pm »


To powoli można przestać marzyć...

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #487 dnia: Kwietnia 09, 2013, 00:26:42 am »
W przypadku Alka już pisałam, że do tego tanga trzeba trojga. Trio to stanowi: Alek, Anastasi no i PZPS. Zadaniem Anastasiego było powołać Alka, z kolei Alka zadaniem było wydać decyzję tak/nie. Ale.. By do rozmowy na linii Alek - Anastasi doszło musiałby się postarać Związek. On tego nie zrobił, bo skąd mieli zabrać pieniądze na wpłacenie nie małej kwoty skoro klepiemy biede? Widać to chociażby po biletach na LŚ. Widać to, a raczej slychać było o strajku 'chellengerowców' którzy powiedzieli NIE, bo kasy nie dostali. Mam mnożyć? Przecież lepiej jest wymyślać nowe formuły ala granie do 15 w secie niż szukać pomysłu skąd zdobyć pieniądze.

Czy mnei marwti zaistaniała sytuacja? Tak. Nasza gra opiera się tylko na Bartoszu. Nie mamy wartościowego zmiennika dla tego chłopaka. Kiedy jemu nei wychodzi zastępuje go Ruciak - tak, mówie o meczu z górną półką czyli chociażby Italią. I co, mamy Ruciakiem góry przenosić? Z całym szacunkiem do Michała, nie ma takiej opcji. Przykro mi, że tak się to ułożyło. Alek po prostu każdemu udowodnił, że jest świetny, ale najwidoczniej Opalonego nie przekonał. Życie jak to mówią..
Seize the day or die regretting the time you lost.

Merckxes

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 108
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #488 dnia: Kwietnia 09, 2013, 01:09:34 am »
Związek dał ciała na całej linii, nie rozumiem jak można dopuścić do jakichkolwiek nieścisłości czy błędów w załatwianiu w tak istotnej w kontekście reprezentacji sprawy?! Tym bardziej, że wielkiego nakładu sił sprawdzenie wszystkiego raczej nie wymaga, kwestia jakiejś skrupulatności... Chyba, że w tej historii z Alkiem jest jakieś drugie dno, o którym nie wiemy :o

fanres

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1142
  • A3
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #489 dnia: Kwietnia 09, 2013, 08:35:02 am »
Szkoda mi Alka.To co ten Grilowany robi ?