Autor Wątek: Reprezentacja  (Przeczytany 256326 razy)

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #490 dnia: Kwietnia 09, 2013, 08:36:08 am »
repres, jesteś tak na stówę pewien, że Alek chce? Trochę wymijająco wypowiadała się na ten temat.
Nie posądzam go, broń Boże, o jakieś nieszczere występki, ale sytuacja może nie być tak banalnie prosta; chcę/nie chcę.
W końcu część rodziny została na Białorusi. A i emocje narodowe nie pozostają tu bez znaczenia.
Podchodzę do tego z dużym dystansem i szacunkiem dla decyzji samego Alka.

biperion

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #491 dnia: Kwietnia 09, 2013, 16:23:32 pm »
Ja mogę powiedzieć że Alek chciał grać w kadrze, AA też z tego co slyszalem był za, jedynie problem jest po stronie PZPS który oczywiscie musial sprawe zawalic.
Sprawa byla prosta, sa 3 strony, wpierw pytaja Alka czy chce, byla deklaracja po obywatelstwie jasna - chce! dwa bylo spytac AA i wplacic kase i to zwiazek zawalil i to jest wina w 100% zwiazku ze Alek nie zagra. Szkoda, wielka szkoda bo uwazam ze moglby walczyc o miejsce w pierwszym skladzie.

Zresztą sam Achrem mówił że jesli dostałby powołanie to: "Z radością podejmę takie wyzwanie." takze mozemy na 100% stwierdzic ze chcial.

Winny jest tylko jeden PZPS jestem na 100% pewny.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 09, 2013, 16:28:29 pm wysłana przez biperion »

Szoviak

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2520
  • G3
    • Z siatkówką przez życie
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #492 dnia: Kwietnia 10, 2013, 08:14:37 am »
A podobno PZPS może dużo, a szczególnie Opieczony/Grillowany/SolarMiro jako przedstawiciel i jeden z wiceprezydentów FIVB ale skoro nie to nie. Zajmujmy się dalej głupotami. To jest tylko wina naszego związku.
I coś mi się wydaje, że szansa na grę Alka w kadrze była pierwsza i ostatnia. On już drugi raz chyba na to nie pójdzie

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #493 dnia: Kwietnia 10, 2013, 09:15:56 am »
Wiem, że to nie ten temat, ale ostatnio jest najbardziej czytany, to jednak wklejam link do najnowszej informacji
http://siatkowka.przegladsportowy.pl/Siatkowka-Oleg-Achrem-nie-zagra-w-reprezentacji-Polski,artykul,166637,1,282.html

Znowu wyłazi polskie "bylejactwo" i zakurdywienie.
Można teraz tylko spekulować, czy zrobiono to celowo, czy przez totalny bałagan panujący w coraz bardziej obrastającej w pióra "organizacji wzajemnej adoracji".
Władza i pieniądze deprawują, a w przypadku polskiej mentalności deprawują ze zdwojoną siłą.

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #494 dnia: Kwietnia 10, 2013, 17:31:32 pm »
Kadra AA na rok 2013

1. Zbigniew Bartman
2. Grzegorz Bociek
3. Fabian Drzyzga
4. Wojciech Ferens
5. Piotr Hain
6. Miłosz Hebda
7. Krzysztof Ignaczak
8. Marcin Janusz
9. Jakub Jarosz
10. Karol Kłos
11. Dawid Konarski
12. Grzegorz Kosok
13. Bartosz Krzysiek
14. Michał Kubiak
15. Bartosz Kurek
16. Grzegorz Łomacz
17. Marcin Możdżonek
18. Maciej Muzaj
19. Piotr Nowakowski
20. Michał Ruciak
21. Krzysztof Wierzbowski
22. Michał Winiarski
23. Łukasz Wiśniewski
24. Wojciech Włodarczyk
25. Paweł Woicki
26. Damian Wojtaszek
27. Andrzej Wrona
28. Maciej Zajder
29. Paweł Zatorski
30. Wojciech Żaliński
31. Michał Żurek
32. Łukasz Żygadło

fanres

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1142
  • A3
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #495 dnia: Kwietnia 10, 2013, 17:36:37 pm »
Ciekawa lista.Rzuca się w oczy brak Zagumnego i naszego Mikusia.

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #496 dnia: Kwietnia 10, 2013, 17:40:48 pm »
Zawsze myslałam, że kadra to miejsce dla najlepszych zawodników. Przecież śmiech na sali niektóre naswiska, ale przecież mamy problem bogactwa :D dobre sobie!
Seize the day or die regretting the time you lost.

Szoviak

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2520
  • G3
    • Z siatkówką przez życie
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #497 dnia: Kwietnia 10, 2013, 20:09:44 pm »
Nadal ubolewam nad tym, że nie ma jednego nazwiska, za które trzeba zrobić odpowiednią atmosferę na meczu w sobotę ...

paula16

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1624
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #498 dnia: Kwietnia 10, 2013, 20:21:25 pm »
Nadal ubolewam nad tym, że nie ma jednego nazwiska, za które trzeba zrobić odpowiednią atmosferę na meczu w sobotę ...
Spokojnie Szoviak. Jest Hebda - bardzo wartościowy zawodnik. Prawdopodobnie będzie w stanie wejść w każdym spotkaniu LŚ czy tam ME i odmienić losy spotkania. Tyle tylko, że na sam początek trzeba chłopaka nauczyć przyjmować, zagrywać, atakować, bronić.
Mamy czas ;D

I ubolewam także nad tym, że Mariusza w kadrze nie ma. Uważam, że nadal byłby w stanie dać tej drużynie bardzo wiele, no ale.. Nie wszystko zależy od trenera i zawodnika jak widać. Życie byłoby zbyt piękne ;)
Seize the day or die regretting the time you lost.

Szoviak

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2520
  • G3
    • Z siatkówką przez życie
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #499 dnia: Kwietnia 10, 2013, 20:38:32 pm »
I do tego Włodarczyk ... :P

Akurat co do Mariusza to raczej było mało realne. Na ataku mamy przynajmniej trzech graczy na najwyższym poziomie. A do tego dochodzi młody, gniewny Muzaj, dla którego Uniwersjada może być swego rodzaju przełomem