Autor Wątek: Reprezentacja  (Przeczytany 255232 razy)

Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #500 dnia: Kwietnia 14, 2013, 17:59:18 pm »
Co do Alka to PZPS chce stawiać na Polaków, na tych, którzy byli szkoleni tutaj, w Polsce.  Tu nie chodzi o kasę, bo przecież Alek chciał pokryć połowę kosztów, nie chodzi o burdel w związku. PZPS nie chce ani Alka ani Gladyra w kadrze.

Co do powołanych to:
- brakuje Miki, lepszy od Hebdy, nie grał tragicznie w tym sezonie, miał dobre spotkania, powołanie już kiedyś otrzymał, więc nie rozumiem dlaczego teraz go pominęli,
- Mariusz i kadra to rozdział zamknięty,
- Włodarczyk radzi sobie świetnie i jest liderem drużyny, więc powołanie nie powinno dziwić.

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #501 dnia: Kwietnia 14, 2013, 18:12:51 pm »
Co do Alka to PZPS chce stawiać na Polaków, na tych, którzy byli szkoleni tutaj, w Polsce.  Tu nie chodzi o kasę, bo przecież Alek chciał pokryć połowę kosztów, nie chodzi o burdel w związku. PZPS nie chce ani Alka ani Gladyra w kadrze.


Lineczko, nie obraź się, że o to pytam. Byłaś ostatnio na solarium?...Pamiętaj, zbyt długie naświetlanie bardzo szkodzi...
Zawodników do kadry powinno się weryfikować na podstawie ich umiejętności i przydatności, a nie chciejstwa lub niechciejstwa PZPS. Jedynie słuszną linię jednej organizacji przerabialiśmy przez prawie 50 lat. Nic dobrego z tego nie wyniknęło. Ale widać niektórzy bardzo tęsknią za tamtą epoką...
Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje prezes naszego klubu...
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 14, 2013, 18:25:23 pm wysłana przez alex »

Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #502 dnia: Kwietnia 14, 2013, 18:41:42 pm »
Nie atakuj mnie tylko przeczytaj to co napisałam. Nie odmawiam Alkowi "polskości", uważam że jest świetnym człowiekiem i siatkarzem. Chodzi o to, że PZPS po prostu nie chce mieć ani jego ani Gladyra w kadrze. Wolą by powołano młodszych, wolą Kubiaka i Ruciaka, którzy walczyli podczas PS i zdobyli kwalifikacje, uważają że Alek i Gladyr nie są im w kadrze potrzebni. Gdzie w tej lub poprzedniej mojej wypowiedzi widzisz krytykę Alka? Kas anie była problemem, trener chciał mieć Alka w kadrze tak więc to co powyżej napisałam to jedyne rozsądne wytłumaczenie. Widocznie nie chcą iść drogą PZPN i chcą mieć w reprezentacji "Polaków z krwi i kości". Zresztą Przedpełski udzielał ostatnio gdzieś wywiadu i mówił że Alek i Gladyr nie są potrzebni naszej reprezentacji.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 14, 2013, 18:43:29 pm wysłana przez Linka20 »

Szoviak

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2520
  • G3
    • Z siatkówką przez życie
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #503 dnia: Kwietnia 14, 2013, 22:50:16 pm »
Ale przepraszam, to chyba trener ma ostateczne zdanie i jak on chce Alka, to Opieczony powinien stanąć na ... uszach, żeby Alek był w kadrze a nie tłumaczyć się, że nie jest potrzebny.
Skoro on wie lepiej, to niech zajmie się trenerką a jak nie, to niech będzie TYLKO prezesem!

biperion

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1941
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #504 dnia: Kwietnia 22, 2013, 11:19:23 am »
Teraz tak sobie mysle co za idio...i w tym PZPS sa. Ciezko ich nazwac inaczej jak epitetami.

MVP finalowego najwazniejszego meczu plusligi zostaje zawodnik ktory jest niechciany do kadry przez widzimisie prezia. Najlepszy Polski przyjmujacy ze wszystkich nie dostaje powolania mimo ze chce bo nie "uksztaltowala go Polska mysl szkoleniowa" przeciez to jakis absurd, bzdura, debilizm. Za grosze, drobne, pozbylismy sie realnej sily w reprezentacji.
Eh... szkoda gadac.

Vegia

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 708
  • A2
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #505 dnia: Kwietnia 22, 2013, 17:10:55 pm »
Oglądałam "ceremonie" dekoracji w Koźlu. Alek nawet nie patrzeł na yhmm Prezesa... Dobrze zrobił. To był Jego dzień. Szkoda, że już po wyborach. W Rzeszowie zmieniamy Solarisy na Mercedesy - może nie tylko w komunikacji miejskiej taka zmiana jest potrzebna...

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6918
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #506 dnia: Kwietnia 23, 2013, 00:40:22 am »
Dla mnie obywatelstwo polskie jest czymś ważnym. To nie jest "paszport". To coś znacznie więcej.
To przynależność do wspólnoty chronionej Konstytucją Rzeczpospolitej Polskiej.
W tej dyskusji nie chodzi mi o siłę reprezentacji. Chodzi o to, żeby każdy polski obywatel miał równe prawa. Prawem polskiego obywatela powinno być reprezentowanie Polski na arenie międzynarodowej i zafajdanym obowiązkiem prezesa Związku jest mu to umożliwić.
Sami widzicie jaki szacunek ma prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej do polskiego obywatelstwa.
Czy człowiek, który nie szanuje polskiego obywatelstwa powinien pełnić jakąkolwiek funkcję w organizacji, która w nazwie ma przymiotnik "Polski"? Czy taką funkcję powinien pełnić człowiek, który de facto dzieli obywateli polskich na lepszych i gorszych?
Mi z Przedpełskim nie po drodze, bo ten człowiek narusza nie tylko poprawność, ale jedną z naszych największych wartości konstytucyjnych - równość obywateli polskich.
Ćwierćinteligentni dziennikarze i siatkarscy geszefciarze takich dóbr nie zauważają.
Trzeba pomyśleć o mądrzejszym i bardziej godnym prezesie PZPS, bo obywatelstwo polskie nadaje ktoś znacznie ważniejszy od prezesa PZPS. Obywatelstwo nadaje Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej. I nieważne z jakiej opcji politycznej jest Prezydent.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

keicaM

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 979
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #507 dnia: Maja 25, 2013, 19:46:16 pm »
Przyzwyczajony do podpromiowego dopingu, nie mogę znieść tego festynu na trybunach podczas meczów kadry. ;)

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #508 dnia: Maja 25, 2013, 19:51:09 pm »
A mnie nudzi gra o nic. Jakoś szybko ten sezon reprezentacyjny się rozpoczął nie zdążyłam zatęsknić.

Blejd

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 874
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #509 dnia: Maja 25, 2013, 20:40:59 pm »
Mnie jedynie co drażni w tym reprezentacyjnym dopingu to te trąbki. Czasami wyciszam telewizor bo nie mogę wytrzymać. Co dopiero Ci ludzie muszą czuć na hali jak ktoś im trąbi nad uchem. Powinni zakazać wnoszenia trąbek i koniec kropka. W tej kwestii nigdy zdania nie zmienię. Trąbki mogą być na żużlu ale nie na siatkówce w zamkniętym obiekcie.