Autor Wątek: Reprezentacja  (Przeczytany 255953 razy)

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #510 dnia: Maja 26, 2013, 01:44:45 am »
Mnie dziś najbardziej rozbawiła "zabawa" jaką zaproponował Magiera, kazał wszystkim wstać, puścił muzyke i gdy ją wyłączał wszyscy mieli usiąść(tak mi się przynajmniej wydaje), nie mam pojęcia jaki był tego cel, ale ku mojemu wielkiemu zdziwieniu niemal wszyscy wstali i usiedli gdy muzyka ucichła :o Tym ludziom na reprezentacji chyba rozum odbiera, podobne zabawy to pamiętam z przedszkola.

Fajnie dziś grał Fabianek, przyjęcie miał katastrofalne, ale mimo to rzucił kilka piłek z 3/4 metra na pojedynczy blok. Po Konarskim widać było że chwile nie grał.
W końcu.

Patrikos

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 120
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #511 dnia: Maja 26, 2013, 01:49:40 am »
kael to była odwrotna fala meksykanska :P

Shark1905

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1090
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #512 dnia: Maja 26, 2013, 02:09:14 am »
Fajnie dziś grał Fabianek, przyjęcie miał katastrofalne, ale mimo to rzucił kilka piłek z 3/4 metra na pojedynczy blok.

Dokładnie!!
W dzisiejszym meczu widziałem mniej więcej tyle wrzuconych krótkich z okolicy 3 metra co w Resovii przez ostatnie dwa sezony.

Cenię Lukasa, rozgrywa bardzo solidnie ,ale moim zdaniem w trudnych sytuacjach brakuje mu intuicji , pomysłu na grę.
Chociażby pamiętne 4 wystawy do Schopsa w LM ,po których przegraliśmy seta.
Od czasów Redwitza nie ma w Resovii gracza ,któy zaskoczy przeciwnika rozegraniem ,zagra krótką z dyszla ,czy wrzuci pipe z trudnej pozycji. Moim zdaniem Fabian jest takim rozgrywającym i myślę ,że to może być Nasz najlepszy transfer od zakontraktowania Alka.
Mam nadzieję ,że Drzyzga wykorzysta swoją szansę i Resovia w końcu będzie wyróżniała się swoim stylem (jak chociażby kilka lat wstecz Skra) ,który będzie zaskakujący dla przeciwnika.
Z optymizmem patrze na nadchodzący sezon i mam nadzieję ,że w końcu w Resovii WSZYSTKO zacznie funkcjonować po mistrzowsku.
« Ostatnia zmiana: Maja 26, 2013, 02:10:55 am wysłana przez Shark1905 »


MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #513 dnia: Maja 26, 2013, 08:08:18 am »
Też nudzą mnie te spotkania o nic.
Ale warto było poobserwować Fabiana i Dawida.
Myślę, że Lukas i Fabian będą się doskonale uzupełniać. W każdej chwili Andrzej będzie mógł sięgnąć po drugiego rozgrywającego i powinno to wyraźnie zmienić obraz gry.

Konarski też mi się podoba. Ma dobrą zagrywkę i w ataku niczego sobie.
Fabian również dobrze zagrywa. Kiedyś na to nie zwracałem większej uwagi. Lepiej się prezentuje w tym elemencie od Maćka.


Vegia

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 708
  • A2
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #514 dnia: Maja 26, 2013, 16:32:05 pm »
Mnie śmieszyło zachowanie kibiców przy piłkach setowych. 24:23 dla Polski i cała hala wstaje. Przy remisie po 24 wszyscy siadają, a przy kolejnej setowej dla naszych znów wstają i tak w kółko.. ??? Jeden z setów skończył się wynikiem bodajże 32:30 dla Serbów a gimnastyka wstajemy-siadamy trwała do końca.

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1407
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #515 dnia: Maja 26, 2013, 21:32:00 pm »
Najważniejsze jest to, że nikomu nic się nie stało. Wynik jak i styl gry był sprawą trzeciorzędną, choć niektóre ataki Kurka - bajka.
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

Diego

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 478
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #516 dnia: Maja 27, 2013, 22:10:10 pm »
Przyzwyczajony do podpromiowego dopingu, nie mogę znieść tego festynu na trybunach podczas meczów kadry. ;)

Dlatego nie ekscytuje się kadrą, jeżeli oglądam to często z wyłączony głośnikiem.


repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6931
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #518 dnia: Września 16, 2013, 23:23:33 pm »
Bełkot? Nie sądzę.
"...jeśli brakuje sukcesów, przychodzą wpadki to szkoleniowcy stają się bardziej skłonni do słuchania podpowiedzi z boku i chętniej słuchają działaczy (...) Muszę jednak przyznać, że nie rozumiem, dlaczego w tej drużynie nie ma Krzysztofa Ignaczaka."
Nie tylko Ignaczaka. Także Kosoka.
Janek jaki jest, taki jest, ale trochę wie.
............................................................................................
Anastasi kontynuuje kontrakt za dobre pieniądze i w komfortowych warunkach. Zrobi wszystko, czego będzie żądał od niego pewien wysoko postawiony działacz. Ten działacz już raz podjął "decyzję kadrową", która była bulwersująca. Podejrzewam, że teraz podjął kolejne decyzje kadrowe. I tak to się huśta w naszej kadrze. Niemożliwe?
...........................................................................................
Może z racji wieku mam trochę inne spojrzenie na sport. Mniej interesuje mnie seryjne zdobywanie tytułu mistrza Polski (AZS-AWF W-wa i tak nikt nie prześcignie), a bardziej nawet jednorazowe zwycięstwo w LM. Mniej interesują mnie srebrne czy brązowe medale w większej ilości niż zdobycie mistrzostwa olimpijskiego czy mistrzostwa świata.
Chwała Anastasiemu za zwycięstwo w LŚ. Przeszedł tym do historii polskiej siatkówki, bo to wielka impreza. Jest jednak cztery razy łatwiejsza do wygrania niż IO (odbywa się 4 razy częściej :) ). Niestety, IO Anastasi spaprał. Czy jest w stanie wygrać dla Polski mistrzostwo świata? Jakoś nie jestem optymistą. ME'13 to dla mnie "impreza pośrednia". Być może uratuje stołek Anastasiego, ale do mistrzostwa świata raczej nas nie przybliży. Zmarnowaliśmy zbyt dużo czasu. Marnujemy zbyt dużo "kapitału". Chyba to Janek ma na myśli.
Wątpię czy wtrącanie się działaczy do składu przyniesie dobre efekty.
« Ostatnia zmiana: Września 16, 2013, 23:26:44 pm wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

madlark

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1675
Odp: Reprezentacja
« Odpowiedź #519 dnia: Września 17, 2013, 08:38:22 am »
Bełkot? Nie sądzę.
Wypowiedz jest niespójna np.
Cytuj
Podoba mi się także pomysł z wykorzystaniem Damiana Wojtaszka do gry w obronie, a także szansa dla Grzegorza Boćka, czy Wojciecha Włodarczyka. Muszę jednak przyznać, że nie rozumiem, dlaczego w tej drużynie nie ma Krzysztofa Ignaczaka. Nawet jako zapasowy libero ten chłopak byłby przydatny. O Mariuszu Wlazłym już nawet nie wspominając...
Czyli za kogo Igła miałby się znaleźć w kadrze?
Poruszanie kolejny raz tematu Wlazłego coś daje?
Cytuj
Wydaje się, że zrezygnowanie ze Zbigniewa Bartmana oczyściło atmosferę w zespole.
To jest merytoryczne?