Resovia > Multimedia

Transmisje TV

(1/51) > >>

misiekens:
Witam
Myślę że każdemu się przyda
www.pliptv.pl - goście legalnie retransmitują polską telewizję w tym TVP SPORT więc można zawsze jakiś meczyk obejrzeć.
pozdro

kasia84:
http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/2009-10-15-ligowa-siatkowka-wyjdzie-z-polsatu

Boże broń przed TVP!  ::)

Popko chce zrobić z Plusligi piłkarską ekstraklase? Troche za dużo kasy żądają za transmisje siatkówki. Siatka nie jest i nie będzie tak sprzedajna jak kopana, nawet po sromotnych porażkach polskich klubów i reprezentacji 

pk+:
Jakieś tam pewnie wyliczenia mają a kwotę pewnie zawyżyli żeby można było ponegocjować. TVP też bym nie chciał i nie chodzi o stare sprawy jak przerywanie transmisji na teleekspres czy coś w tym stylu ale:
1. Jakość transmisji, można było zobaczyć na Ambroziaku - słabo.
2. Podejście do tematu, też świeża sprawa na Ambroziaku, trafiło im się jak ślepej kurze ziarno i zamiast transmitować całość puścili tylko jeden dzień.

Polsat jako telewizja prywatna musi na produkcie zarobić, więc musi go dobrze robić, TVP może kupić prawa do transmisji i robić byle jak, bo kasa i tak będzie a najważniejsze żeby udupić konkurencję...

repres1:
Ja mam nadzieję, że +L zostanie w Polsacie. Wiecie, że nie byliśmy rozpieszczani przychylnością komentatorów, ale przyznaję, że to Polsat zrobił z +L medialne cacko. Transmisje są świetne od strony technicznej a oprawa meczów nie budzi u mnie żadnych zastrzeżeń.
Rozumiem, że skończyła się epoka transmisji za darmo. PZPS-owi należą się pieniądze. Tu można i trzeba znaleźć kompromis.
Warto jednak pamiętać, że buduje się trudno a rozwala łatwo. To głównie Polsat budował marketingową markę polskiej klubowej siatkówki. Pewnie na tym zarobił. I dobrze. Przyszedł czas żeby trochę się tym zarobkiem z PZPS podzielić. Niech poszukają rzetelnego kompromisu i niech +L zostanie w Polsacie. Trzymam kciuki za sukces negocjacji.

dk91:
Ja im kuźwa dam!!!

Wole sie dorzucić do abonametu albo do puszki na meczach ;D zeby tylko polsat transmitował dalej siatkowke! To jest medialne widowisko a to co bylo na ambroziaku to jest jakas porazka, kurna jak w Turcji na ME.

Jeden argument za: PIOTR DĘBOWSKI W TVP ::) ::) ::)
zal.pl

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej