Autor Wątek: Transmisje TV  (Przeczytany 149109 razy)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: Transmisje TV
« Odpowiedź #30 dnia: Lutego 20, 2010, 14:11:46 pm »
Przynajmniej wyjazd do Bydgoszczy bedzie w sobote, a nie w piatek :D:D:D:D

albo w niedziele...jak na rozpisce plusligi :)

Oby nie , mam złe doświadczenie z powrotu z Bydgoszczy w niedzielę ..... a jak już to nie wracajmy przez Majeranek :)

jadzinka

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 275
Odp: Transmisje TV
« Odpowiedź #31 dnia: Lutego 20, 2010, 14:37:34 pm »
Przynajmniej wyjazd do Bydgoszczy bedzie w sobote, a nie w piatek :D:D:D:D

albo w niedziele...jak na rozpisce plusligi :)

Oby nie , mam złe doświadczenie z powrotu z Bydgoszczy w niedzielę ..... a jak już to nie wracajmy przez Majeranek :)

o tak, wlasnie to mialam napisac! tamto miejsce jest pechowe :P

FLPman

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1354
  • C4:R9:M3
Odp: Transmisje TV
« Odpowiedź #32 dnia: Maja 29, 2010, 12:49:21 pm »
Witam, takie pytanie mam dotyczące programu "Punkt, Set, Mecz", co jakiś czas widzę fragmenty na stronie siatka.org, ale nie mam pojęcia gdzie w telewizji mogę obejrzeć, sprawdzałem program Polsatu Sport i nie widzę, ktoś coś wie ?

anty

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 61
Odp: Transmisje TV
« Odpowiedź #33 dnia: Maja 29, 2010, 14:12:13 pm »
Punkt Set Mecz nie jest transmitowany w telewizji.
Wszystkie odcinki mozesz znalezc tu:
http://www.sport.pl/video/0,97845.html

thelion

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 159
Odp: Transmisje TV
« Odpowiedź #34 dnia: Maja 29, 2010, 14:51:09 pm »
Abdullo, nie podryguj śmiesznie podczas hymnu przeciwnika, nie wypada :) kamera wszystko wychwyci :)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: Transmisje TV
« Odpowiedź #35 dnia: Maja 29, 2010, 18:23:02 pm »
Abdullo, nie podryguj śmiesznie podczas hymnu przeciwnika, nie wypada :) kamera wszystko wychwyci :)

Ja szykowałem się do odśpiewanie hymnu Polskiego :)

ps. Ciągle mnie tylko zastanawia co ma wspólnego szacunek do przeciwnika z biciem braw podczas jego hymnu?

Krzych

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 610
Odp: Transmisje TV
« Odpowiedź #36 dnia: Maja 29, 2010, 19:15:05 pm »
Ja też się zastanawiam i nie mogę zrozumieć. O ile dobrze mnie uczono to wyrazem szacunku dla hymnu jest przyjęcie postawy zasadniczej. No nie musi to być jak w wojsku, ale oklaski z postawą zasadniczą nie mają nic wspólnego.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6938
Odp: Transmisje TV
« Odpowiedź #37 dnia: Maja 29, 2010, 20:03:40 pm »
My, Polacy mamy w sobie nadmierne "nadęcie" w stosunku do flagi, hymnu, godła. Nie mylmy szacunku z nadęciem. Amerykanie, których trudno nie nazwać patriotami, szyją sobie nawet majtki w barwach narodowych (o innych gadżetach nie wspominając), interpretują wokalnie swój hymn na 101 sposobów itp.
Moim zdaniem, bicie braw podczas hymnu przeciwnika jest nie tylko przejawem szacunku, ale, na dodatek, sympatii dla danego kraju. Mi byłoby przyjemnie, gdybym był za granicą w dużej grupie "obcych" ludzi i gdyby podczas grania polskiego hymnu ci cudzoziemcy zaczęli bić brawo. Odebrałbym to jako przejaw sympatii do Polski i Polaków. Myślę, że podobnie odebrali ten gest Francuzi.
A że jest to polski "wynalazek".... Czasem nawet my odkryjemy/"wynajdziemy" coś sympatycznego.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

szefb3

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 524
Odp: Transmisje TV
« Odpowiedź #38 dnia: Maja 29, 2010, 23:48:31 pm »
Bicie braw w trakcie odgrywania obcego Hymnu to wyraz braku szacunku, bicie braw w rytm obcego Hymnu to wyraz braku szacunku i ogromne buractwo!! Dzisiaj miałem okazję doświadczyć owego buractwa i braku szacunku na żywo. Czułem się z tego powodu mocno zażenowany. Brakowało jeszcze tego, żeby ludzie zaczeli tańczyć podczas Hymnu Francji.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6938
Odp: Transmisje TV
« Odpowiedź #39 dnia: Maja 30, 2010, 00:57:31 am »
Bicie braw podczas hymnu to przejaw życzliwości, ale bicie braw "do taktu" to faktycznie buractwo.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.