Autor Wątek: Prezentacja drużyny Resovii 15.09.2009  (Przeczytany 11103 razy)

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Prezentacja drużyny Resovii 15.09.2009
« Odpowiedź #60 dnia: Września 18, 2009, 11:56:17 am »
W tym roku zgłoszeni są Długosz, Peszko, Głód i Kruk, oni także będą grać z II drużyną, ale trenować będą z I drużyna. Jest to dobry pomysł, ponieważ z jednej strony trenują z najlepszymi, a z drugiej zbierają doświadczenie grając. Problemem jedynie jest zgranie z rozgrywającymi II drużyny.

pk+

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1619
Odp: Prezentacja drużyny Resovii 15.09.2009
« Odpowiedź #61 dnia: Września 18, 2009, 12:47:15 pm »
W tym roku zgłoszeni są Długosz, Peszko, Głód i Kruk, oni także będą grać z II drużyną, ale trenować będą z I drużyna. Jest to dobry pomysł, ponieważ z jednej strony trenują z najlepszymi, a z drugiej zbierają doświadczenie grając. Problemem jedynie jest zgranie z rozgrywającymi II drużyny.

Ja i inni to wiedzą, problem pojawił się że Kruka przywitano jakiś czas temu a na prezentacji nie powiedziano o nim ani słowa anie w kontekście AKS ani Resovii... a nazwiska innych nieobecnych wyczytano.

W pełni podzielam także Twoje zdanie po problemie jaki stwarza trenowanie z jedną drużyną, a granie z inną, ale widać tak jest lepiej dla młodych, gorzej dla AKS który nie jest priorytetem. Pisałem że AKS powinien o własnych siłach zapewnić sobie utrzymanie - ale jeśli lepsze rezultaty w szkoleniu są spodziewane po rozbiciu AKS na 2 części to ja nie będę protestował jeśli się nie utrzymają i miejsce będzie znowu wykupione. Coś za coś, długoterminowy interes w tym wypadku jest z pewnością ważniejszy.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6918
Odp: Prezentacja drużyny Resovii 15.09.2009
« Odpowiedź #62 dnia: Września 18, 2009, 14:11:45 pm »
Chętnie podyskutowałbym o AKS, bo ci chłopcy są, w mojej ocenie, bardzo ważni dla przyszłości klubu, ale nie róbmy bałaganu. Nie ten wątek.
Pomysł sprowadzenia Łukasza Kruka do Rzeszowa jest świetny i szkoda, że ten zawodnik nie uczestniczył w prezentacji. Ma on do odegrania większą rolę niż przypuszcza. Warto było przywitać go w Reszowie.
Błędy się zdarzają.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Danielek

  • Gość
Odp: Prezentacja drużyny Resovii 15.09.2009
« Odpowiedź #63 dnia: Września 18, 2009, 14:18:48 pm »
http://przemek-foto.cba.pl/galeria/sport/Sovia%20-%20Jadar/
kilka zdjec z meczu zapraszam
przemek

Fajne foty Przemo.
Postaraj się na każdym meczu na Podpromiu robić takie foty  :)

rodzyn3k

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 144
Odp: Prezentacja drużyny Resovii 15.09.2009
« Odpowiedź #64 dnia: Grudnia 19, 2009, 12:29:04 pm »
Dzień z siatkarzami Asseco Resovia. Zapraszam!

Dzień z siatkarzami Asseco Resovia Rzeszów [foto]