Autor Wątek: Kibice Resovii w Champions  (Przeczytany 45737 razy)

Porucznik_Zubek

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 21
Odp: Kibice Resovii w Champions
« Odpowiedź #10 dnia: Listopada 06, 2009, 09:54:22 am »
Słowo się rzekło. Dzień powszedni, godz. 18 - wszystko pasuje, więc się melduję w Championsach bezapelacyjnie! Z resztą i tak nie zdążyłbym do domu, a pracuję blisko Mariotta. Ciekawe czy i tym razem będą kibice naszego przeciwnika, całkiem możliwe, sam do niedawna pracowałem z jednym fanem Cze-wy. Pozdrawiam,

Porucznik_Zubek

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 21
Odp: Kibice Resovii w Champions
« Odpowiedź #11 dnia: Listopada 06, 2009, 21:21:30 pm »
Jak Ci wspominałem w piątek,  20:30 to dla mnie za późno jak na Champions (rodzina!), tak że dziś mnie nie będzie. Ale jakiś najbliższy mecz w tygodniu przed ok. 18 to jak najbardziej. Pozdro, P.
Pozdrowienia dla starego kibica od starego kibica Resovii  ;D ;D ;D ja piję w Pubie ale  w Reszowie

A witam serdecznie. Ze 2 lata nie odzywałem się na forum, ale znowu się zarejestrowałem pod starym nickiem i znowu jestem,  ale Reskę wspieram cały czas.

Fajnie że pamiętasz, jak kiedyś wspominaliśmy czasy Resovii z lat 80-tych w tym sławny mecz z 1987 roku z Dinamem Bukareszt, kiedy deszcz padał z sufitu hali WOSiR. Były czasy! Ale teraz też nie jest źle no i jest Alek czyli młodsi kibice mają szansę oglądać naprawdę dynamicznego gościa w naszych barwach choć do dynamiki Zbyszka Zielińskiego to nawet Alkowi brakuje?.

A propos tamtych lat to chce przypomnieć  w sumie fajną historię, która pasuje do wątku kibicowskiego na forum, o tym jak w lutym 1987 roku Arek Czapor, wtedy gwiazda nr 2 naszego zespołu, etatowy reprezentant Polski, 201 centymetrowy środkowy bloku (przydałby się dziś!) został najpopularniejszym sportowcem Polski miesiąca, w głosowaniu telefonicznym zorganizowanym przez Telewizje Polska (innej nie było). Takie prawie ?audiotele?. Prawie bo po wykręceniu numeru rozmawiało się z żywą panną i po prostu mówiło na kogo się głosuje. Pamiętam jak zadzwoniłem to ona do mnie: ? Na Czapora. Pewnie pan z Rzeszowa? Tak? Cały Rzeszów do nas dziś dzwoni!?. Tak, to była wspaniała spontaniczna mobilizacja kibiców Sovii i to w czasach grubo przed internetowych, gdy nie było ani forum, ani telefonów komórkowych,ani sms-ów, itp. Ja np. żeby zadzwonić musiałem iść do roboty ojca (a głosowanie było w niedzielę) bo w domu telefonu nie mieliśmy. Takie czasy!

Pozdrawiam z Wawy,

PS.
Szef Warszawskiego FanClubu Resovii - Fanzwawy jest jeszcze dawniejszym kibicem Resovii bo pamięta jak Karbarz był brunetem :-)

fanzwawy

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1129
Odp: Kibice Resovii w Champions
« Odpowiedź #12 dnia: Listopada 09, 2009, 16:52:27 pm »
Owszem, ale nie jest prawdą, że pamiętam początki rzeszowskiej siatkówki przed II wojną światową  :)
A za to pamiętam jak
Resovia zdobyła klubowego vicemistrza świata!
co przypominam po raz kolejny, bo jakoś nikt tego nie pamięta przy okazji ostatniego tytułu zdobytego przez niejaką Skrę, (czy jak oni się tam nazywają, ci mistrzowie za NASZE pieniądze  ;)).
No i zagadka - w którym roku to było, hę?   

Szoviak

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2520
  • G3
    • Z siatkówką przez życie
Odp: Kibice Resovii w Champions
« Odpowiedź #13 dnia: Listopada 10, 2009, 14:39:09 pm »
Owszem, ale nie jest prawdą, że pamiętam początki rzeszowskiej siatkówki przed II wojną światową  :)
A za to pamiętam jak
Resovia zdobyła klubowego vicemistrza świata!
co przypominam po raz kolejny, bo jakoś nikt tego nie pamięta przy okazji ostatniego tytułu zdobytego przez niejaką Skrę, (czy jak oni się tam nazywają, ci mistrzowie za NASZE pieniądze  ;)).
No i zagadka - w którym roku to było, hę?  

Resovia zdobyła wicemistrzostwo świata w 1975 roku

fanzwawy

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1129
Odp: Kibice Resovii w Champions
« Odpowiedź #14 dnia: Listopada 10, 2009, 22:42:26 pm »
Tak jest. Szkoda, że mało kto o tym pamięta.  :(
Tylko ta Skra i Skra. A co to jest ta Skra???

graffiti

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 132
Odp: Kibice Resovii w Champions
« Odpowiedź #15 dnia: Listopada 11, 2009, 14:51:14 pm »
kiedyś i hegemonia skry się skończy ;D
'cause life is volleyball

fanzwawy

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1129
Odp: Kibice Resovii w Champions
« Odpowiedź #16 dnia: Listopada 25, 2009, 21:36:16 pm »
Piątek godz. 18.00
Obecność obowiązkowa.

Wszyscy jesteśmy Resovią!

PS. AZS Olsztyn to kawał historii naszej siatki, i nasze z nimi boje o mistrza. Teraz dołują, szkoda.

A panoszy się jakaś Skra :o Mistrz za NASZE pianiądze, choć zdaje się niedługo, bo piłkarski bliźniak już narzeka, że nieograniczone dojenie państwowej kasy się skończyło :D

Porucznik_Zubek

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 21
Odp: Kibice Resovii w Champions
« Odpowiedź #17 dnia: Listopada 27, 2009, 15:56:22 pm »
Nie będzie mnie dziś w Championsie. Bez szans, spotkanie mi ustawili na 18 i to daleko od centrum. Szlag trafił! Pozdr,

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Kibice Resovii w Champions
« Odpowiedź #18 dnia: Listopada 30, 2009, 13:51:18 pm »
Dziękuję za wspólnie przeżyte emocje ;)

fanzwawy

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1129
Odp: Kibice Resovii w Champions
« Odpowiedź #19 dnia: Grudnia 01, 2009, 14:20:48 pm »
Why - ja też dziękuję - fakt emocje były  :) Dziękuję też za inspirację Akcji Paryż - gramy u siebie! Włącz się - wiem, że masz w Paryżu siostrę. 

Oczywiście zapraszam na kolejne wydarzenie, bez precedensu w historii Resovii.

Inauguracja LM! Środa 20.30 Champions.

Wszyscy jesteśmy Resovią