Autor Wątek: Historia Resovii - komentarze  (Przeczytany 47124 razy)

keicaM

• Junior/-ka
Odp: Historia Resovii - komentarze
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 18, 2012, 20:06:20 pm »
Świetny wywiad-rzeka z Janem Suchem, nie wiedziałem, że trenowali w mojej rodzinnej, 5tysięcznej miejscowości, to musiało być coś!

dapa

• Młodzik/-czka
  • *
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 18, 2012, 21:49:38 pm »
Tak naprawdę wg mnie były trzy Resovie.
Pierwsza Mistrzowska z lat 70-tych
Druga z lat osiemdziesiątych (Zieliński Czapor Masłowski i inni)
no i trzecia...... ta Plusligowa.
W tzw. międzyczasie Sovia grała w lidze ale, oprócz Bogusia Kanickiego bez fajerwerków, dopiero sprowadzenie Zielińskiego potem Czapora plus nasi młodzi gniewni znowu podnieśli poziom. Okres po Zielińskim pominę milczeniem.
Uczciwie przyznam pierwszej kibicowałem słabo, bardziej mnie jarali koszykarze, Bieszczadzkie Wilki :). Usprawiedliwieniem może być tylko to że koszykarze wtedy byli boscy :) ........... siatkarze niby też ale ........... :)
Drugiej już zawzięcie ( na meczu z Rumunami byłem:) i sam wodę na suficie współtworzyłem )
Teraz to oczywista oczywistość.
A pamiętam że na początku lat 80tych siedziba sekcji była na Olszynkach, tam się kupowało bilety na mecze, może tam są jakieś pamiątki?

golwes

• Kadet/-ka
  • **
« Odpowiedź #42 dnia: Marzec 31, 2015, 21:53:54 pm »
A ma ktoś jakieś fotki, nie wspólne o relacji TV a na pewno była z pamiętnego meczu na rosirze jak wyprosił kibiców, bo z dachu kapało? To taka prywara bo po awansie  do finału ściskałem się z Zielińskim, a byłem szcylem jeszcze :)

spider2you

• Senior/-ka
  • #WALCZIWYGRYWAJ
« Odpowiedź #43 dnia: Kwiecień 03, 2015, 12:34:12 pm »
Transmisja meczu była w TV na 100%, bo mój tato oglądał, a ja te krople też na hali tworzyłem.

Myślę, że nasi forumowi przeszukiwacze internetów powinni coś wyszukać w archiwach i myślę o całym meczu, a nie o fragmentach.
Można też zadać pytanie Klubowi czy posiadają ten nagrany ten mecz?
Moja rodzina, siatkówka, CrossFit, off-road to KOCHAM.

PB

• Młodzik/-czka
  • *
« Odpowiedź #44 dnia: Maj 19, 2015, 18:32:03 pm »
ZAPRASZAM DO NOWO POWSTAŁEGO INTERNETOWEGO MUZEUM RESOVII !!!
DUŻA CZĘŚĆ PREZENTOWANYCH TAM PAMIĄTEK BĘDZIE ZWIĄZANA Z SIATKARSKA SEKCJA CWKS RESOVIA !

https://www.facebook.com/pages/Muzeum-Resovii/781037775283899

ZAPRASZAM !