Autor Wątek: Play-offy: AZS Olsztyn - Resovia Rzeszów  (Przeczytany 30070 razy)

Antoś

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Play-offy: AZS Olsztyn - Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #10 dnia: Marca 17, 2008, 20:27:31 pm »
Oni muszą a my  możemy
Zacytowac Ci przedsezonowe zalozenia sponsora Resovii?

Kazach

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 195
Odp: Play-offy: AZS Olsztyn - Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #11 dnia: Marca 17, 2008, 21:48:58 pm »
WITAM! szkoda starego forum bo było fajne. Ciężko się na początku będzie przestawić na nowe. No ale najważniejszy jest jutrzejszy mecz. Będzie ciężko ale musimy wieżyć, że się uda.

przemoo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 64
Odp: Play-offy: AZS Olsztyn - Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #12 dnia: Marca 17, 2008, 21:52:52 pm »
Oni muszą a my  możemy
Zacytowac Ci przedsezonowe zalozenia sponsora Resovii?

tylko sytuacja się trochę w drużynie zmieniła ... nie ma Sucha nie ma 4 przyjmującego wiec nie można cudu wymagać :)

najważniejsze żeby była walka od początku to wtedy wszystko się może zdarzyć :) 
a odnośnie meczy u nas to pozytywnie zaskoczył Karel :)
przychodzi roześmiana krowa do lekarza, a lekarz pyta "co pani tak do śmiechu?"
na to krowa: "zawsze mam tak po trawie"

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5371
  • Semper fidelis
Odp: Play-offy: AZS Olsztyn - Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #13 dnia: Marca 18, 2008, 06:15:42 am »
Dziś w Akwarium o 20.30 będzie można obejrzeć wspólnie mecz na Polsacie Sport.

ja1710

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 380
Odp: Play-offy: AZS Olsztyn - Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #14 dnia: Marca 18, 2008, 06:43:01 am »
ok, założenia były i nadal są, ale po sezonie kontuzji, zamieszania wokół gabrycha, zmiana trenera, to i tak jest dobrze, a patrząc na olsztynian gdzie ich załozenia to było złoto i nikt we władzach klubu nie chce nadal słyszeć że bedzie inaczej , to oni chyba mają więszy problem . Dlatego wydaje mi się że Nasza Resovia jest pod mniejszą presją i to będzie dziąłać na jej Plus,

Maciejos

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 155
Odp: Play-offy: AZS Olsztyn - Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #15 dnia: Marca 18, 2008, 08:03:26 am »
Na zespole z Olsztyna ciąży duża presja. Jeśli z nami dziś przegrają to sezon spisany mają na wielkie straty. W PP odpadli w półfinale, w CC również odpadli i to zaraz przed Final Four. Zostałą im tylko liga. Wiedząc o kontuzji Łuki i braku zastępcy który może przyjmować i atakować, Olsztynianie mogą być za pewni siebie i wyjdą mało skoncentrowani co możemy wykorzystać :) (przypuszczenia.... )  :P

gabi

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 36
Odp: Play-offy: AZS Olsztyn - Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #16 dnia: Marca 18, 2008, 14:24:45 pm »
no to chyba dzis wieczorem pokażemy klase....

Maciejos

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 155
Odp: Play-offy: AZS Olsztyn - Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #17 dnia: Marca 18, 2008, 14:31:32 pm »
Dziś troche posiedziałem na necie bo niebyłem w szkole i zarejestrowałem się na forum Olsztyna. Poczytałem sobie posty od czwartku do tych dzisiejszych. I tam oni przed meczem w sobote niewierzyli wogóle w zwycięstwo swojej drużyny, jak było 2:0 to drazu radość a jak 2:2 to komentarze że mecz już przegrali :|  Troszke nierozumiem takiego zachowania, ale to już ich sprawa. Dzisiaj nasi pokażą klasę i wygrają :P W zapowiedzi przed meczowej na siatka.org niebyło powiedziane jasno że Łuka nie zagra, więc może nas spotkać miła niespodzianka oglądając jak podstawowa 6 wybiega na boisko :P

poyjla

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 362
  • Rzeszowianka
Odp: Play-offy: AZS Olsztyn - Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #18 dnia: Marca 18, 2008, 15:10:36 pm »
W prasie odnosnie P.Łuki pojawilo sie duze zamieszanie, ale to dobrze rokuje :P Dlatego lepiej, ze przeciwnik zyje w 'nie_wiedzy' ;) nam poki co pozostaje wiara, a reszta ulozy sie po naszej mysli!
:: Bez Kibiców nie ma sportu ::

Kinia Blondaska

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 63
Odp: Play-offy: AZS Olsztyn - Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #19 dnia: Marca 18, 2008, 15:53:41 pm »
Ja uważam że ostatnie komtuzje nas wcale nie oddalają do zwycięstwa w dzisiejszym najwazniejszym  jak narazie dla nas meczu. Przecież mimo problemów kadrowych w sobote potrafiliśmy się podnieść i zagrać dwa świetne sety a kto wie może i tie-break byłby dla nas gdyby nie 2 piłki;/ jak szłam za Igłą który szedł do szatni aż mi łezka się w oku zakręciła taki był zmarnowany :(ale taki jest sport i mocno wierze, że szczęscie siatkarskie będzie z nami i wygramy!! :)
JUŻ NADESZŁY TAKIE CZASY, ŻE MISTRZAMI BĘDĄ PASY!!!