Autor Wątek: Play-offy: AZS Olsztyn - Resovia Rzeszów  (Przeczytany 29978 razy)

Maciejos

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 155
Odp: Play-offy: AZS Olsztyn - Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #20 dnia: Marca 18, 2008, 16:17:28 pm »
Cytat: paulina_rz
Dlatego lepiej, ze przeciwnik zyje w 'nie_wiedzy'
Nom, Olsztynianie pewnie myślą że Łuka siądzie na ławce, będą ustawieni grą pod Karela, a tu taka niespodzianka na meczu :PP Zobaczymy jak to będzie..
Cytat: Kinia Blondaska
rzecież mimo problemów kadrowych w sobote potrafiliśmy się podnieść i zagrać dwa świetne sety a kto wie może i tie-break byłby dla nas gdyby nie 2 piłki;/
Zgadza się, te dwa sety wygraliśmy praktycznie bez jednego skrzydła(nielicząc ustawien na których Mitrovic był na nim) więc i tak zagrali bardzo dobrze. Wysoki poziom przyjęcia Igły i w szczególności Karela trzymał przyjęcie, gorzej troszke z atakiem było,  bo trudno grać na 70-80% Pawłowi w większości akcji na podwójnym bloku.

Kazach

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 195
Odp: Play-offy: AZS Olsztyn - Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #21 dnia: Marca 18, 2008, 17:54:32 pm »
Musi być bardzo dobre przyjęcie i grać dużo środkiem, żeby odciążyć skrzydła bo PAPKE i MITROVIC nie dadzą rady pociągnąc całego meczu w dwóch. Szkoda żę nie może też grać HERNANDEZ bo do takiej gry byłby idealny. Jednak mimo wszystko wolę go na ławce a ILICa na wystawie.

dina

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 523
Odp: Play-offy: AZS Olsztyn - Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #22 dnia: Marca 18, 2008, 19:03:06 pm »
Będzie dobrze, trzeba mocno wierzyć... Swoją drogą to nie chciałabym mieć dylematu trenera Kowala co zrobić z Łuką? Jedno jest pewne, pojechał do Olsztyna, a przecież dobrze wiemy że potrafi grać jak go boli ;)
Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe.

Piotrek

  • Gość
Odp: Play-offy: AZS Olsztyn - Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #23 dnia: Marca 18, 2008, 19:12:16 pm »
Ja myślę, że powinniśmy zaryzykować, bo jeśli łuka nie będzie mógl zagrać i kwasniczka dalej nie będzie mógl atakować, spróbowałbym ustawienia z Kwasniczką na libero a na przyjęciu z Ignaczakiem. Powiedzmy sobie szczerze, że wygrać z Olsztynem mając tylko 2 sprawnych skrzydłowych jest prawie niemożliwe. Ignaczak zagrał bodajże 2 czy 3  mecze w reprezentacji na przyjęciu i prezentował się co najmniej poprawnie. Kwasniczka na dzień dzisiejszy, z przyjęciem jakie prezentował w sobotę spokojnie dałby sobie radę na libero. Bądźmy dobrej myśli bo takiej okazji na wejście do "4" nie bylo od dobrych kilkunastu lat.

Maciejos

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 155
Odp: Play-offy: AZS Olsztyn - Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #24 dnia: Marca 18, 2008, 20:16:38 pm »
Ignaczak to na rozgrzewce atakuje lepiej niż przeciwnicy z drugiej strony siatki :P Czasami takie gwoździe wbija... :P No ale niewiadomo jak by sobie poradził z Olsztyńskim blokiem. Ale jeśli już trener Kowal ryzykował z Józkiem na przyjęciu to czego niemógłby z Igłą :)

arni

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 385
Odp: Play-offy: AZS Olsztyn - Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #25 dnia: Marca 18, 2008, 23:04:11 pm »
wygrywac 10:5 i przegrac psychika i zmeczenie:(:( moze bali sie wygrac:( mowi sie trudno zyje sie dalej czekamy na nastepny sezon
« Ostatnia zmiana: Marca 18, 2008, 23:12:42 pm wysłana przez arni »

Fajnam

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 111
Odp: Play-offy: AZS Olsztyn - Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #26 dnia: Marca 18, 2008, 23:08:43 pm »
wygrywac 10;5 i przegrac jezzuuuu nie ogarniam

Kazach

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 195
Odp: Play-offy: AZS Olsztyn - Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #27 dnia: Marca 18, 2008, 23:12:28 pm »
Szkoda jak cholera. Ten nasz wąski skład niestety się zemścił w 5 cięzko było to wygrać. No ale wygrywając 10:5 powinno się to dowieść.

BeAcIa

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 31
Odp: Play-offy: AZS Olsztyn - Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #28 dnia: Marca 18, 2008, 23:13:38 pm »
tie break...wielkie nadzieje...15:12 ten wynik brzmiał jak wyrok...na początku nie wierzyłam...ale po paru minutach do mnie dotarło...i polały mi się łzy...
szkoda tylko zawodników...kibiców...niespełnionych ambicji..
ale...Resovio czy wygrywasz czy przegrywasz, ja i tak kocham cię...:)

przemoo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 64
Odp: Play-offy: AZS Olsztyn - Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #29 dnia: Marca 18, 2008, 23:14:45 pm »
brawo dla tych chłopaków

osiągnęli naprawdę więcej niż każdy by się spodziewał, szkoda tylko że Gabrych nie jest innym człowiekiem bo wtedy całkiem to by inaczej wyglądało

jeszcze raz wielkie gratulacje za ambicje i walkę ! Igła zostań w Sovi ! ! ! 
przychodzi roześmiana krowa do lekarza, a lekarz pyta "co pani tak do śmiechu?"
na to krowa: "zawsze mam tak po trawie"