Autor Wątek: Piłka nożna Resovia  (Przeczytany 324047 razy)

bogdans

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 597
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #470 dnia: Maja 18, 2018, 15:38:25 pm »
Poldek ja Ciebie chyba tak normalnie  ;)lubie za takie teksty

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #471 dnia: Maja 18, 2018, 15:46:20 pm »
Bogdan, weź mi przypomnij nazwisko, bo mi to spokoju nie daje.
Twój imiennik w końcu...Boguś, Boguś...R....mam na końcu języka. Prawy obrońca, ale cholernie ofensywny i piekielnie szybki.

No mam RUMIŃSKI...Boguś RUMIŃSKI...normalnie rakieta :)
« Ostatnia zmiana: Maja 18, 2018, 15:52:26 pm wysłana przez leon »

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #472 dnia: Maja 18, 2018, 22:47:46 pm »
Leon no jak mogłeś zapomnieć o dwóch postaciach, o których śpiewa się piosenki kibicowskie, Orłowski i Siekieryn. Masz to szczęście Leon że Twój powrót na Maltę zrealizował sie na derby, mój już parę lat temu miał miejsce po jakiś dwóch, czy trzech latach przerwy i takich sennych meczów trochę było, ale ja nie przychodzę na mecze jak niektórzy kibice siatkówki, którzy oczekują że Resovia będzie grać jak w transie, dla nich zwycięstwo nie smakuje tak, jak piękna porażka ;). Uczciwie uprzedzam niechętnych Resovii, nie chciałbym również nad głową usłyszeć, po co tu przyszedłem, grają jak............ każdy może sobie wpisać w to miejsce co uważa. Na Maltę chodzę dłużej niż na siatkę i trochę widziałem, sytuacja z Pawiłowskim była taka, że wtedy padał deszcz i Heniu trochę się poślizgnął na błocie i nie zdążył z interwencją. Inna rzecz, że strzał był bardzo mocny i precyzyjny, może nie taki jak ten środowy pod poprzeczkę, ale był mocny, na marginesie my też mieliśmy takiego bombardiera, którego zresztą umieściłeś na Swojej liście, myślę tu o Hubercie Kopciu. Widzew miał Surlita, Śląsk Tarasiewicza, my Kopcia. Zapomniałeś jeszcze o Mariuszu, choinka teraz mi wyleciało nazwisko, który tragicznie skończył, przedawkowując narkotyki w Stanach. Był wielkim talentem, rocznik  68 o ile dobrze pamiętam. Przypomniałem sobie to Mariusz Błażej.
« Ostatnia zmiana: Maja 18, 2018, 23:02:39 pm wysłana przez Majer »

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #473 dnia: Maja 18, 2018, 23:01:24 pm »
Moim zdaniem to Heniu się wtedy tak poślizgnął, jak w meczu z Motorem i nie mógł obronić 😉

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #474 dnia: Maja 18, 2018, 23:14:39 pm »
No masz rację RZW, trochę meczów Heniu nam przegrał, ale to już historia, nie wracajmy do tego. Jutro z Chełmianką będzie walka, bo oni chyba jeszcze nie odpuścili, dopiero porażka z nami sprawi, że powietrze z nich zejdzie. Wg mnie to oni z czwórki zainteresowanych mają najsłabsze notowania, wyżej stawiam KSZO. Ja osobiście najbardziej obawiam się meczu w Świdniku, niby nie grają już o nic, ale to trudny przeciwnik i ostatnio strzela dużo bramek. Jeśli chcemy faktycznie awansować to jutro musimy wygrać, porażka trochę skomplikuje sytuację, młodzi piłkarze mogą nie wytrzymać presji, gdy potem trzeba będzie wszystko wygrać. Motor też nie ma łatwej drogi do awansu i tu upatruję naszej szansy.

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #475 dnia: Maja 19, 2018, 09:15:26 am »
Cieszę się że wątek piłkarski trochę się ożywił, bo ostatnimi czasy tylko ja tu coś pisałem, mam nadzieję że Repres nie będzie się tu za często udzielał, bo to przecież dyscyplina z którą nie za bardzo Mu po drodze ;) Zauważyłem w wypowiedzi RZW lekki sarkazm, mam nadzieję że do tego wątku nie dołączą malkontenci z wątków siatkarskich, szczególnie tych związanych z ........... a nie będę kończył, bo Darek czuwa.

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #476 dnia: Maja 19, 2018, 09:44:45 am »
Majer, poślizgnięcie się Heńka przy obronie tego strzału Tarasiewicza było...majstersztykiem  ;D
I nie był to strzał...precyzyjny. Owszem, silny, ale w sam środek...bramkarza  ;D
Ale zostawmy to. Ci młodzieńcy, którzy dziś walczą o awans całe szczęście, aż tak się nie ślizgają. I nie warto przypominać im, że czasami...można nie dopasować wkrętów do podłoża  ;D
Piszesz Orłowski, Siekieryn...na koniec mojej wyliczanki dodałem zapytanie...mam wymieniać dalej?
A Marek Amarowicz? A Przybylski? Można tak wymieniać i wymieniać. Ja oczywiście bardziej pamiętam nazwiska...od połowy lat 80-tych. Starsi jesteście ode mnie to i wspomnienia macie...wcześniejsze.

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #477 dnia: Maja 19, 2018, 12:15:01 pm »
Poldek ok, po prostu myślałem że zapomniałeś o tych nazwiskach i tylko je przypomniałem, warto przypomnieć Janusza Szarka czy też Bila, ale masz racje, nie sposób wszystkich wymienić i w zasadzie nie ma sensu. Strzał Tarasiewicza nie był w samego bramkarza, a przecież wtedy padał dosyć rzęsisty deszcz i między innymi dlatego siadłem pod dachem , zazwyczaj siadałem na wałach, bo raz że miałem bliżej (mieszkałem na Krakowskiej 1), a dwa czasem udało się przechytrzyć kamizelkowych i wleźć tą dziurą od strony bloku na Sportowej (podajże 6), trudno byłoby paradować przez cały stadion na trybunę :). Piszesz, że parada Pawiłowskiego to taki majstersztyk, w cale to nie był jakiś "wyczyn", takich "parad" miał trochę w swojej karierze. ;)

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #478 dnia: Maja 19, 2018, 14:09:16 pm »
Majer czy Ty u licha masz obsesję? Sarkazm?

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #479 dnia: Maja 19, 2018, 19:42:49 pm »
RZW nie denerwuj się ja odebrałem Twoją wypowiedź jak sarkazm, bo z Motorem to był kiks Henia, Ty to porównałeś, więc ja to tak odczytałem, luz kolego. Dzisiaj było dużo walki, tak jak przypuszczałem, były sytuacje ale dzisiaj gorzej było ze skończenie akcji. Ogrodnik z sobie tylko znanego powodu nie wyprowadził nas na prowadzenie, i było to w osiemdziesiątej którejś minucie, bramka podcięłaby skrzydła rywalom i dowieźlibyśmy wynik do końca. Szkoda, teraz wszystko trzeba wygrać do końca, lub liczyć na potknięcie Motoru. Był moment w drugiej połowie że widać było iż nasi mają w nogach środowy mecz derbowy, Chełmianka sprawiała wrażenie (oni odpoczywali) żywszych pomimo osłabienia. W sobotę kolejny ważny mecz (pewnie się wybiorę) koniecznie trzeba go wygrać. Do boju Resovio.
JKS nie składa broni, dzisiaj wygrali i są w walce o utrzymanie. Po pierwszej połowie Motor remisuje z Wisłą, po 30 min Kszo remisuje z Avią, mogłoby zostać tak do końca. KSZO prowadzi z Avią po pierwszej połowie 1:0. w 65 min w Lublinie w dalszym ciągu remis 0:0. Wisła prowadzi w Lublinie 1:0. W Lublinie już 7 minut doliczono do czasu gry, ale jaja, ale jaja śpiewają kibice  Motoru. Jeeeeessstttt Wisła wygrała, jaki cenny okazał się nasz remis w dzisiejszym meczu, mamy już 4 punkty przewagi nad najgroźniejszym rywalem do awansu. To jest piękno tego sportu, że każdy może wygrać z każdym, Wisła, która przegrała dwa mecze u siebie inkasując 5 bramek, wygrywa u kandydata do awansu, brawo Sandomierzanie.
« Ostatnia zmiana: Maja 19, 2018, 21:06:03 pm wysłana przez Majer »