Autor Wątek: Piłka nożna Resovia  (Przeczytany 322511 razy)

bogdans

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 597
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #570 dnia: Czerwca 11, 2018, 13:39:34 pm »
Od jutra '' W Centrum Sportu '' magazyn siatkarski zmienia profil na magazyn piłkarki  ;D . Godziny emisji i prowadzący bez zmian :D Zapraszam

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #571 dnia: Czerwca 11, 2018, 15:51:00 pm »
Szymon Grabowski będzie?

bogdans

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 597
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #572 dnia: Czerwca 11, 2018, 15:52:39 pm »
Będzie  :)

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #573 dnia: Czerwca 11, 2018, 18:21:48 pm »
Od jutra '' W Centrum Sportu '' magazyn siatkarski zmienia profil na magazyn piłkarki  ;D . Godziny emisji i prowadzący bez zmian :D Zapraszam

To dobra wiadomość :)
Tym bardziej, że naprawdę jest o czym rozmawiać w kontekście tych wszystkich "problemów", których dostarczyła nam ta DRRużyna zdobywając awans. :)
Czy skład zostanie utrzymany?
Czy będą jakieś wzmocnienia?
A zresztą...będą zapowiadani goście to i pytań jest cała masa...

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #574 dnia: Czerwca 11, 2018, 22:37:41 pm »
Ja mam pytanie, czy drużyna myśli o rozgrywaniu swoich meczów w Boguchwale, klimat lepszy niż na miejskim-stali, a i kibice swoi. Prezydent Ferenc chyba nie zdaje sobie do końca sprawy jak mogą kończyć się mecze na miejskim. Wiadomo czyj to teren, po meczach Resovii może dochodzić do różnych incydentów, siły policji będą musiały być angażowane nie tylko na meczach tzw, podwyższonego ryzyka, ale na każdym meczu. Jak napisałem, może po każdym meczu dochodzić do różnych sytuacji niebezpiecznych. Warto rozważyć grę na Izolatorze. Prezydent obiecał 1 mln za awans, niech spełni obietnicę, a przy okazji niech nie naraża kibiców na niebezpieczne sytuacje.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5370
  • Semper fidelis
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #575 dnia: Czerwca 11, 2018, 23:10:11 pm »
Majer. Odpowiadając na Twoje pytanie, które zadałeś dawno, dawno temu. Resovia będzie rozgrywać mecze na Hetmańskiej tak jak rozgrywała je parę sezonów temu.

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #576 dnia: Czerwca 12, 2018, 07:25:23 am »
Ja mam pytanie, czy drużyna myśli o rozgrywaniu swoich meczów w Boguchwale, klimat lepszy niż na miejskim-stali, a i kibice swoi. Prezydent Ferenc chyba nie zdaje sobie do końca sprawy jak mogą kończyć się mecze na miejskim. Wiadomo czyj to teren, po meczach Resovii może dochodzić do różnych incydentów, siły policji będą musiały być angażowane nie tylko na meczach tzw, podwyższonego ryzyka, ale na każdym meczu. Jak napisałem, może po każdym meczu dochodzić do różnych sytuacji niebezpiecznych. Warto rozważyć grę na Izolatorze. Prezydent obiecał 1 mln za awans, niech spełni obietnicę, a przy okazji niech nie naraża kibiców na niebezpieczne sytuacje.

Majer, od sierpnia będzie to teren zdobyty.
To tym bardziej cieszy, że wszyscy wielcy w tym mieście stawiali na Stal. Zrobili im nawet budżet 3 razy większy od naszego. Stadion, szatnie, warunki, kasa...wszystko to nic nie warte się okazało, bo....20 punktów mniej się uzbierało.
Widzisz, idąc Twoją drogą dedukcji to nie powinniśmy dziś grać na Podpromiu tylko na Rosirze. Takie uwarunkowanie terenowe.
I pamiętaj...
Jesteśmy wszędzie tam,
gdzie nasza Sovia gra...

A na W22 i tak prędzej, czy później wrócimy. Na tę chwilę cel podstawowy...utrzymać ten skład, który wywalczył w tak wspaniały sposób awans.

bogdans

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 597
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #577 dnia: Czerwca 12, 2018, 08:45:13 am »
Dzisiaj w pierwszym Magazynie Piłkarskim porozmawiam z rzecznikiem PodZPN-u Sławomirem Ferencem .  www.radiocentrum.pl   89'o fm . Zapraszam

pewniak

  • miNumXD
  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 344
    • Prime ?asual Dating - Verified Damsels
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #578 dnia: Czerwca 12, 2018, 13:45:41 pm »
Ja mam pytanie, czy drużyna myśli o rozgrywaniu swoich meczów w Boguchwale, klimat lepszy niż na miejskim-stali, a i kibice swoi. Prezydent Ferenc chyba nie zdaje sobie do końca sprawy jak mogą kończyć się mecze na miejskim. Wiadomo czyj to teren, po meczach Resovii może dochodzić do różnych incydentów, siły policji będą musiały być angażowane nie tylko na meczach tzw, podwyższonego ryzyka, ale na każdym meczu. Jak napisałem, może po każdym meczu dochodzić do różnych sytuacji niebezpiecznych. Warto rozważyć grę na Izolatorze. Prezydent obiecał 1 mln za awans, niech spełni obietnicę, a przy okazji niech nie naraża kibiców na niebezpieczne sytuacje.
Ja jestem dedykowanym kibicem Resovii - dedykowanym do siatkówki. Ale jeśli mogę wtrącić swoje 5 groszy do dyskusji i doradzić... to nie idźcie powyższa drogą.

Piłkarska Resovia ma ogromną szansę! Szansę na zdobycie sobie kibiców w Rzeszowie (nie ulrasów) poprzez zachętę, a nie poprzez pięści. Pokażcie że mecze na stadionie Stali mogą być:
- bezpieczne (!)
- przyjemne do oglądania
- atrakcyjne do spędzenia wolnego czasu
Bądźcie alternatywą dla neutralnych kibiców w Rzeszowie, którzy Wasze derby ze Stalą widzą tylko jako mordobicie i eskortowane przez policję przemarsze przez całe miasto.

Why

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1643
  • "..co ja robię tu? uuuuuu..."
Odp: Piłka nożna Resovia
« Odpowiedź #579 dnia: Czerwca 12, 2018, 14:13:07 pm »
Ja jestem dedykowanym kibicem Resovii - dedykowanym do siatkówki. Ale jeśli mogę wtrącić swoje 5 groszy do dyskusji i doradzić... to nie idźcie powyższa drogą.

Piłkarska Resovia ma ogromną szansę! Szansę na zdobycie sobie kibiców w Rzeszowie (nie ulrasów) poprzez zachętę, a nie poprzez pięści. Pokażcie że mecze na stadionie Stali mogą być:
- bezpieczne (!)
- przyjemne do oglądania
- atrakcyjne do spędzenia wolnego czasu
Bądźcie alternatywą dla neutralnych kibiców w Rzeszowie, którzy Wasze derby ze Stalą widzą tylko jako mordobicie i eskortowane przez policję przemarsze przez całe miasto.
Głos rozsądku, ostatnimi czasy na tym forum rzekłbym rarytas ;)